...

• פותח הנושא ede
  • פורסם בתאריך

ede

New member
...

המון זמן לא כתבתי פה..... קראתי המון ממה שבנות כתבו כאן ולי פשוט לא יצאו המילים כל פעם אמרתי שאני אכתוב אבל שהגעתי לרגע האמת לא יצא כלום. התחלתי טיפול רפואי נכנעתי לעצמי ולא הייתי מסוגלת להתמודד לבד אני מקווה שאני אתרפא עכשיו! כ"כ בא לי להיות בריאה עכשיו וזה כ"כ קשה!! אז בכל הכוחות שנשארו לי נאי יוצאת למאבק האחרון שלי - המאבק לחיים והוא יהיה ארוך וקשה מאד ואני מקווה לנצח!! שולחת לכולכן המון המון
והמון המון
ב -
ע-נ-ק-י-ת! אני.

יקירה שלי... ../images/Emo24.gif

רוצה כל כך לתת לך עכשיו
אחד גדול... שיראה לך כמה שמחה וגאה בך ובהחלטתך להתחיל וללכת בכיוון הנכון. כל כך שמחה שהחלטת לפנות לעזרה ולא להשאר לבד עם הכל... כל כך מאושרת שהחלטת לבחור בחיים הטובים שמחכים לך בקצה המסלול ולא בהמשל הבריחה וההתמודדות האין סופית הזו לבד. רוצה לצעוק לך מלוא הגרון והכוחות שמגיע לך לחיות! ומגיע לך להנות! ומגיע לך להיות מאושרת ולהרגיש שאת חייה את החיים עצמם ולא שהם חולפים לידך מבלי להשאיר בך חותם. ואת תנצחי! את תנצחי כי את רוצה. כי את רוצה להחזיר את השליטה לידייך כי את רוצה לקחת אותה מהמחלה הארורה שרק עושה לך יותר ויותר רע. כי את יודעת שזו מלחמה ומאבק לא קל וגם לא קצר... אבל בסופו של דבר את תמצאי עצמך הרבה יותר חזקה ושלמה ומאמינה בעצמך וביכולתך לנצח אותה...את המחלה. כל כך מאמינה בך! שאין לך מושג... מאחורי מילותיך מסתתרים כוחות מופלאים שרק מחכים שתבואי ותשתמשי בהם... שרק תחליטי לגלות את החיים על כל ה
המרהיבים שהם יכולים להכיל בתוכם. ואת יכולה! רק אל תפסיקי להאמין בעצמך...ולקוות. כי זה מה שיצעיד אותך קדימה במסע הזה... במסע אל הגשמת החלומות.
ואנחנו...כאן איתך... אוחזים חזק חזק אצבעות ומאמינים בך. שולחים אלפי
אוהבים...מאות
מתוקות... ותמיד כאן כדי לשלוח לך עוד ועוד
של כוחות ותקוות לרגעים הקשים יותר או פחות. איתך תמיד.. בקושי ובכאב...ביופי ובשמחה... מלווה לאורך כל הדרך הזו לבריאות ולא מרפה. מאמינה בך כל כך! עכשיו רק נותר שתאמיני גם את...ותתחילי...ולא תפסיקי לנסות ולהאבק. כי מגיע לך לחיות! מגיע לך לחיות באמת.... על כל הטוב שהחים האלו יכולים להציע אם רק ניתן להם. ועכשיו רק נותר לי לאחל לך המון המון
ושלוח עוד
מלא כוח לתמיכה... שלך תמיד... בכל רגע וזמן...
ה
מאיה.. שלא מפסיקה להאמין ולקוות.

למעלה