30 שניות באיכות CD

DROR MJ

New member
30 שניות באיכות CD

http://www.drownedmadonna.com/modules.php?name=News&file=article&sid=20404

DC25

New member
מצטער..זה נשמע המשך לשיר הדפוק שלה עם בריטני

מקווה שזה השיר החלש באלבום...

DavidKawena

New member
גם אני מצטער...

שאתם חושבים ככה... שמעתם כבר את כל השיר?! שמעתי את כולו השבוע - חוץ מההחלה של טימבהלנד שזה איזה 50 שניות, והשיר ממש טוב! אני ממש אוהב אותו, יש בו משהו כיפי, לא מתיימר יותר מידי ובכל זאת בעל משמעות... והמוסיקה וההפקה פשוט נהדרת וכיף לרקוד איתה! השיר מזכיר את האנג אפ פה ושם במילים... יש בשיר המון דברים שמדונה עושה כאן בפעם הראשונה.... זהו הדואט הראשון שלה שיוצא כסינגל וכקליפ, ועוד סינגל ראשון! זו גם הפעם הראשונה שבשיר שלה יש יותר משני אנשים ששרים - תקנו אותי אם אני טועה... - ולא ההופעה עם בריטני, כריסטינה ומיסי לא נחשבת! זו הפעם הראשונה שאנחנו שומעים את השם "מדונה" בשיר שלה וזה כשלעצמו, גורם לי לפחות, לסוג מסויים של HIGH... לא יודע למה, אני ממש אוהב את זה. בקליפ של השיר זו תהיה הפעם הראשונה שמדונה עבדה עם הבימאים האלה - לא זוכר ת'שמות שלהם כרגע... כל כך הרבה מקרי "פעם ראשונה" קשורים בשיר הזה עצמו, שאני לא מבין איך חלק מהאנשים אומרים שהיא לא מחדשת כלום, ובעיקר את עצמה... וההשוואות לבריטני? זו כבר הגזמה פרועה בעיניי! - לדעתי כל קשר בין השיר הזה לבריטני הוא ג'סטין!!!

ועדיין לדעתי זה לא נשמע טוב

סורי. יכול להיות שאני שופט מהר מידי ושהגרסה המלאה תפתיע אותי (למרות שאני בספק) אבל זו דעתי. אני די סומך על מדונה שיהיו בדיסק קצת שירים יותר מתוחכמים ....

הגרסה המלאה דלפה כבר ממזמן...

אולי לא באיכות CD אבל באיכות מעולה, נס גדול לא קרה שם. ואני לא מדבר על הגרסת רדיו עם השדרן הצרפתי.

dor307

New member
זו לא הגרסא המלאה

פשוט הורידו את הקול של השדרן הצרפתי (שכחו בהרבה גרסאות ששמעתי להוריד את ה "פווו") וזה מה שמנגנים בהרבה תחנות רדיו בעולם ובמועדונים אבל היום\מחר השיא המלא ידלוף

אז חוץ מה "פוווווו" הכל בעצם אותו דבר?

השיר אותו שיר, העיבוד אותו עיבוד, אולי האיכות קצת יותר טובה, אבל עדיין אפשר לומר שהגרסה המלאה בחוץ .

Kryptonite

New member
הבעיה בשיר

שאין לו פשוט קצב טוב. הקצב שלו מזכיר את פרומיסקיוס, שהקטע הטוב בו זה הפיזמון כי הוא קליט במקום ביטים חזקים כמו בדה וואי איי אר או גימי מור. והפיזמון פשוט לא חזק כמו בפרומיסקיוס, אז הוא לא ממריא. השיר בכל מקרה טוב, וסביר להניח שאחרוש עליו בקטנה - אבל לא מדהים.

למעלה