3 רמות של אמונה, ולהיות מודע למבחנים

../images/Emo45.gif

אולי מתמטית זה לא נכון אבל תקווה = תקווה אמונה = תקווה + אמונה ידיעה = תקווה + אמונה + ידיעה

The Living Life

New member
איך אפשר להגיע לרמה כזאת של אמונה

אם החיים שלך תלויים בזה??? זה כמו שתגיד לי ללכת עם כיסוי עיניים על כביש ולהאמין שלא תפגע בי מכונית. פחחחחחח.

scorpion86

New member
אני לא הייתי עושה את זה משתי סיבות

1. למה לי לעשות את זה? אין לזה שימוש ללכת עם כיסוי ראש 2. אין לי עדיין מודעות גבוהה כדי להגיע לאמונה כזאת. אין לי אותה מודעות שיש לבודהה או ישו שהלך על המים ודברים כאלה..

מה הבעיה? אתה עושה את זה כל הזמן.

למשל, כשאתה יוצא מהבית, אתה לא מפחד ליפול למעלה... אל השמיים - נכון? למה? כי אתה יודע שהמציאות לא עובדת ככה. אתה יודע שדברים נופלים למטה ולא למעלה. אז בדיוק על רמה כזו של אמונה אנחנו מדברים. בעצם, המילה "אמונה" מטעה, כי זו אינה אמונה עיוורת אלא ידיעה ברורה. למשל, תאר לעצמך שהיית יודע - באותה מידה של בטחון שאתה יודע שדברים לא נופלים כלפיי מעלה - שהעתיד שלך לא תלוי בעבר שלך. תאר לעצמך שהיית יודע, בבטחון גמור, שבן-אדם יכול להשיג כל מה שהוא רוצה בחיים, בתנאי שיהיה לו מספיק נחישות ותושיה. תאר לעצמך שהיית יודע, בבטחון גמור, שבכל דבר שקורה לך יש לפחות 99% טוב ומקסימום קמצוץ של רע - אפילו כשבאותו הרגע נדמה לך שהמצב שונה. נכון החיים שלך היו נראים אחרת? לזה בדיוק הכוונה, כשמדברים על "ליצור מציאות".

למעלה