3 קווי לילה חדשים בב"ש!

מצב
הנושא נעול.

magicbs

New member
3 קווי לילה חדשים בב"ש!

3 קווי לילה חדשים בב"ש!
קווים 110, 111, 112.
בשעה טובה!
בקרוב יתפרסם לו"ז ומסלול!

משה343

New member
הנה המידע מתוך אתר מטרודן ...

3 קווי לילה חדשים בב"ש!
קווים 110, 111, 112.
בשעה טובה!
שם לא מצויינים מספרי הקווים , מאיפה המידע אודות מספרי הקווים ?

מדוע בימים ה' ו-ש' בלבד?

שם לא מצויינים מספרי הקווים , מאיפה המידע אודות מספרי הקווים ?
מדוע בימים ה' ו-ש' בלבד?
ה-21.6 זה היום הראשון של החופש הגדול בבתי הספר התיכוניים.
בזמן החופש הגדול קווי הלילה אמורים לפעול שישה לילות בשבוע.
(עקרונית, בכל השנה הם אמורים לפעול כל השבוע, אבל בזמן החופש הגדול גם לפי משרד התחבורה כך הם אמורים לפעול)

olli3

New member
מנהל
לא כל קווי הלילה בארץ פועלים בחופש הגדול בכל

מדוע בימים ה' ו-ש' בלבד?
ה-21.6 זה היום הראשון של החופש הגדול בבתי הספר התיכוניים.
בזמן החופש הגדול קווי הלילה אמורים לפעול שישה לילות בשבוע.
(עקרונית, בכל השנה הם אמורים לפעול כל השבוע, אבל בזמן החופש הגדול גם לפי משרד התחבורה כך הם אמורים לפעול)
לא כל קווי הלילה בארץ פועלים בחופש הגדול בכל
לילה. יש לא מעט קווים שפועלים רק בחמישי ומוצ"ש, קווים שונים של מטרופולין באיזור השרון למשל.

בכל מקרה, זה נראה לי צעד ניסיון. מה שכן, חובה שיהיה להם פרסום בתיכונים, בכלי התקשורת, בדחיפה של פייסבוק כך שזה ירוץ בין בני הנוער... אחרת זה לא יגיע אליהם והם לא ידעו על כך. מן הסתם שחובה שזה יהיה גם בעיתונות המקומית וברדיו דרום כפרסומת ולא רק כדיווח חדשותי (לזה אני אדאג). כדי שגם ההורים שמאזינים, יספרו על כך לילדיהם.

בנוגע לשאר הקהלים שיכולים לעשות שימשו בקווים האלו, אומנם הקווים עוברים ליד ריכוזי הסטודנטים אך ביולי כבר לא מוצאים כאן הרבה סטודנטים ובאוגוסט בכלל... אני אדאג לפרסם ולגרום לבאזז סביב זה בקרב הסטודנטים עד כמה שאוכל (אם רק האגודה הייתה משתפת איתי פעולה...).

בכל מקרה, אני כבר מחכה לראות את הקווים בפעולה. גם לו"ז החזור שלהם מעולה.

משה343

New member
מצאתי את הדף עם מספרי הקווים והמסלולים ...

3 קווי לילה חדשים בב"ש!
קווים 110, 111, 112.
בשעה טובה!
מצאתי את הדף עם מספרי הקווים והמסלולים ...
המסלולים רק בנקודות ציון של מקום יציאה והגעה .

Ofekalef1

New member
וואו!! ממש הופתעתי!!

3 קווי לילה חדשים בב"ש!
קווים 110, 111, 112.
בשעה טובה!
וואו!! ממש הופתעתי!!
חבל שהמתכונת היא על בסיס הפורום וזה גם לצערי קובע את אופי הנוסעים שלא בטוח שיהיה סימפטי למדי, אבל זו התחלה טובה מאוד.

olli3

New member
מנהל
שטויות של ממש.

וואו!! ממש הופתעתי!!
חבל שהמתכונת היא על בסיס הפורום וזה גם לצערי קובע את אופי הנוסעים שלא בטוח שיהיה סימפטי למדי, אבל זו התחלה טובה מאוד.
שטויות של ממש.
כל קווי הלילה שמגיעים לבאר שבע מלבד קו 64 מסתיימים בפורום, גם בחול המועד סוכות או חול המועד פסח כשאין שום דבר בפורום...

בעוד כשנה, הסיום הזה בפורום יהיה גם הסיום ביס פלאנט וסביר שהמסלול יוסט גם לסינמה סיטי.

ובכל מקרה, כל הקווים עוברים גם בבארקה, בתחנה של קו 2 ליד בית הבאגט, מרחק הליכה קצרצר לבארקה, בצמוד לשדרת האוכל בקק"ל. שניים מהקווים יגיעו גם לדונקיס שמול רסקו וכך גם לברבסבא.

זה לא באמת מעיד על אופי הנוסעים מה גם שאף פעם לא הבנתי מה הקטע של השיוך הקהלי, גם בבארקה ראיתי ערסים וממש לא מעט. חוץ מזה שדווקא הבארקה פונה יותר לבני נוער עם ליין מוצ"ש שלהם שמתחם אחד הוא לבני נוער והמתחם השני לחיילים. בעוד הפורום פונה לחיילים + בלבד במסיבות הסדירות שלו.

בכל מקרה, המסלולים בהחלט טובים, מהירים ונוחים ואם יהיה פרסום טוב, הקווים האלו ממש יצליחו. פרסום שכזה צריך להיות כבר בתיכונים אבל אני ממש בספק כי גם ככה כולם כבר סיימו ללמוד (התעודות מוכנות, אף אחד לא טורח להגיע מלבד הבגרויות).

Ofekalef1

New member
מאיפה יוצאים הקווים האלה שאתה מדבר עליהם?

שטויות של ממש.
כל קווי הלילה שמגיעים לבאר שבע מלבד קו 64 מסתיימים בפורום, גם בחול המועד סוכות או חול המועד פסח כשאין שום דבר בפורום...

בעוד כשנה, הסיום הזה בפורום יהיה גם הסיום ביס פלאנט וסביר שהמסלול יוסט גם לסינמה סיטי.

ובכל מקרה, כל הקווים עוברים גם בבארקה, בתחנה של קו 2 ליד בית הבאגט, מרחק הליכה קצרצר לבארקה, בצמוד לשדרת האוכל בקק"ל. שניים מהקווים יגיעו גם לדונקיס שמול רסקו וכך גם לברבסבא.

זה לא באמת מעיד על אופי הנוסעים מה גם שאף פעם לא הבנתי מה הקטע של השיוך הקהלי, גם בבארקה ראיתי ערסים וממש לא מעט. חוץ מזה שדווקא הבארקה פונה יותר לבני נוער עם ליין מוצ"ש שלהם שמתחם אחד הוא לבני נוער והמתחם השני לחיילים. בעוד הפורום פונה לחיילים + בלבד במסיבות הסדירות שלו.

בכל מקרה, המסלולים בהחלט טובים, מהירים ונוחים ואם יהיה פרסום טוב, הקווים האלו ממש יצליחו. פרסום שכזה צריך להיות כבר בתיכונים אבל אני ממש בספק כי גם ככה כולם כבר סיימו ללמוד (התעודות מוכנות, אף אחד לא טורח להגיע מלבד הבגרויות).
לא בדיוק מאותו סוג שכונות כמו בב"ש. אולי דימונה וערד כן, אם כי אני לא מאמין.
נראה מה יהיה אופי הנוסעים בקו של נחל עשן...

בכל מקרה, באמת אין ממש טעם בקווים האלה, לפחות בהתחלה, אם הם לא עוברים בריכוזים של מועדונים שפועלים בלילה...

olli3

New member
מנהל
תראה אני לא אוהב את הגזענות הזאת.

לא בדיוק מאותו סוג שכונות כמו בב"ש. אולי דימונה וערד כן, אם כי אני לא מאמין.
נראה מה יהיה אופי הנוסעים בקו של נחל עשן...

בכל מקרה, באמת אין ממש טעם בקווים האלה, לפחות בהתחלה, אם הם לא עוברים בריכוזים של מועדונים שפועלים בלילה...
קו 148 יוצא מדימונה ועובר בדימונה במסלול זהה למסלול של קו 48. קו 188 עובר בין השכונות השונות בערד. 147 מגיע מלהבים.

מזה משנה מאילו שכונות הקווים יוצאים? מזה סוג שכונות? שכונות טובות יותר ושכונות רעות יותר? אני גדלתי כל החיים שלי בשכונה ד' וכך גם חבריי משכונות ג' וד', אז מה זה אומר עלינו? כלום.

גם "אופי הנוסעים" - יהיו בני נוער על הקשת הרחבה, יהיו חנונים, יהיו ערסים, יהיו פריקים, יהיו גוטים, יהיו... בדיוק כמו שבתל אביב אני רואה את הכל מהכל. חיה ותן לחיות.

ולמה אין טעם בקווים האלו? הם עוברים גם בבארקה, גם בפורום, גם זיגי (ליד רמי לוי), גם בשדרת האוכל ובכלל זה בעיר העתיקה, מגיעים גם לדונקיס האהוב על צעירים. מה רע בדיוק?

Ofekalef1

New member
מהסוף להתחלה

קו 148 יוצא מדימונה ועובר בדימונה במסלול זהה למסלול של קו 48. קו 188 עובר בין השכונות השונות בערד. 147 מגיע מלהבים.

מזה משנה מאילו שכונות הקווים יוצאים? מזה סוג שכונות? שכונות טובות יותר ושכונות רעות יותר? אני גדלתי כל החיים שלי בשכונה ד' וכך גם חבריי משכונות ג' וד', אז מה זה אומר עלינו? כלום.

גם "אופי הנוסעים" - יהיו בני נוער על הקשת הרחבה, יהיו חנונים, יהיו ערסים, יהיו פריקים, יהיו גוטים, יהיו... בדיוק כמו שבתל אביב אני רואה את הכל מהכל. חיה ותן לחיות.

ולמה אין טעם בקווים האלו? הם עוברים גם בבארקה, גם בפורום, גם זיגי (ליד רמי לוי), גם בשדרת האוכל ובכלל זה בעיר העתיקה, מגיעים גם לדונקיס האהוב על צעירים. מה רע בדיוק?
מהסוף להתחלה
"באמת אין ממש טעם בקווים האלה, לפחות בהתחלה, אם הם לא עוברים בריכוזים של מועדונים שפועלים בלילה..." כלומר השתכנעתי שהמסלול הנוכחי הוא נכון ולא צריך להיות אחר.

לגבי ההכללות. הן הגיעו לכאן מסיבה. ייתכן שאתה תואם את ההכללה וייתכן שלא. אבל יש סיבה מסוימת שבגללה אני חושש יותר מהנוער של שכונת נחל עשן מאשר מהנוער של שכונה י"א (או להבים, לצורך העניין), והיא שמקום גידול שונה יוצר אופי שונה של אנשים. מובן שבכל שכונה יהיו מגוון של סוגים של אנשים (כולל כל אלו שציינת), ובכל זאת יש אופי שולט.
ויש לזה דוגמה מוקצנת: אתה לא תפחד מנוער בפינלנד.

אגב, יש כאן גם מרכיב נוסף והוא של בולטות. ערסים הם בולטים למדי, ואתה תשים לב אליהם גם אם הם מיעוט. לכן גם אם בשכונות עם התדמית הפחות טובה, הרוב המוחלט של הילדים לא כזה, אפילו אם יש בהם אחוז קצת יותר גדול של ערסים, אז זה כבר ניכר.

olli3

New member
מנהל
לכן שליש מהסטודנטים בבן גוריון חובבי סמים?

מהסוף להתחלה
"באמת אין ממש טעם בקווים האלה, לפחות בהתחלה, אם הם לא עוברים בריכוזים של מועדונים שפועלים בלילה..." כלומר השתכנעתי שהמסלול הנוכחי הוא נכון ולא צריך להיות אחר.

לגבי ההכללות. הן הגיעו לכאן מסיבה. ייתכן שאתה תואם את ההכללה וייתכן שלא. אבל יש סיבה מסוימת שבגללה אני חושש יותר מהנוער של שכונת נחל עשן מאשר מהנוער של שכונה י"א (או להבים, לצורך העניין), והיא שמקום גידול שונה יוצר אופי שונה של אנשים. מובן שבכל שכונה יהיו מגוון של סוגים של אנשים (כולל כל אלו שציינת), ובכל זאת יש אופי שולט.
ויש לזה דוגמה מוקצנת: אתה לא תפחד מנוער בפינלנד.

אגב, יש כאן גם מרכיב נוסף והוא של בולטות. ערסים הם בולטים למדי, ואתה תשים לב אליהם גם אם הם מיעוט. לכן גם אם בשכונות עם התדמית הפחות טובה, הרוב המוחלט של הילדים לא כזה, אפילו אם יש בהם אחוז קצת יותר גדול של ערסים, אז זה כבר ניכר.
כשאני למדתי במקיף א', היו אלו ילדי שכונת נווה נוי שהיו מביאים וודקה לבית הספר ומשום מה הערסים של שכונות א', וג' בעיקר (באותן השנים עוד היו בני נוער בא' וג'), לא ממש היו בקטע של אלכוהול.

זה ידוע שדווקא ילדים שיש להם אמצעים כלכליים, משתעממים מהר יותר ופונים למקומות הפחות נחמדים. לעומת מי שגדל בשכונות הקשות ורואה טוב טוב מזה נרקומן ואלכוהוליסט מגיל קטן מאד ויודע שכזה הוא לא רוצה לגמור, מה שמייצר בו מנגנון רתיעה מהחרא הזה...

אם שלישי מהסטודנטים משתמשים בסמים וג'ויינטים בבארקה הפכו כבר לעניין שבשגרה במסיבות של ימי שני, רביעי ושישי ובפורום משום מה לא, אז כן, אני מעדיף ערסים.

Ofekalef1

New member
טוב, קודם כל לא דיברתי על ג' וד', בכל מקרה

כשאני למדתי במקיף א', היו אלו ילדי שכונת נווה נוי שהיו מביאים וודקה לבית הספר ומשום מה הערסים של שכונות א', וג' בעיקר (באותן השנים עוד היו בני נוער בא' וג'), לא ממש היו בקטע של אלכוהול.

זה ידוע שדווקא ילדים שיש להם אמצעים כלכליים, משתעממים מהר יותר ופונים למקומות הפחות נחמדים. לעומת מי שגדל בשכונות הקשות ורואה טוב טוב מזה נרקומן ואלכוהוליסט מגיל קטן מאד ויודע שכזה הוא לא רוצה לגמור, מה שמייצר בו מנגנון רתיעה מהחרא הזה...

אם שלישי מהסטודנטים משתמשים בסמים וג'ויינטים בבארקה הפכו כבר לעניין שבשגרה במסיבות של ימי שני, רביעי ושישי ובפורום משום מה לא, אז כן, אני מעדיף ערסים.
טוב, קודם כל לא דיברתי על ג' וד', בכל מקרה
אני לא מכיר מספיק את השכונות האלו בשביל להגיד מה אופי הנוער שם. לצורך העניין, כן, אני דווקא הרבה פחות אוהד את רוב הנוער מנווה נוי.

אבל מה שכן, אלכוהול לצערי הוא לא עניין קיצוני. אני לא יודע איך זה היה פעם, אבל אפילו רוב הילדים הטובים שלא היית מצפה מהם שותים לעתים קרובות.

אגב, שים לב שנתתי דווקא דוגמאות שתומכות בניתוח שלך: נחל עשן לעומת שכונה י"א.

Ofekalef1

New member
במחשבה שנייה, זה לא בדיוק מה שאמרת

במחשבה שנייה, זה לא בדיוק מה שאמרת
כי י"א לא ממש דומה לג' או ד', אבל העיקרון דומה.

Ofekalef1

New member
מסלולים מצוינים ולוז מצוין.

3 קווי לילה חדשים בב"ש!
קווים 110, 111, 112.
בשעה טובה!
מסלולים מצוינים ולוז מצוין.
זו גם התחלה טובה לשירות מזין ל-469 שכרגע ניתן להגיע אליו במוצש ובחמישי גם מנחל עשן, מצדה, ורמות.

משה343

New member
צילומי מסך לו"ז ומסלול קו 110 דף 1-4...

3 קווי לילה חדשים בב"ש!
קווים 110, 111, 112.
בשעה טובה!
צילומי מסך לו"ז ומסלול קו 110 דף 1-4...
תחנת יציאה בית ספר בן גוריון/שדרות דוד [רמות ד] לכיוון קרית יהודית [הפורום] .
שעות : 23:00 , 23:30 , 24:00 , 24:30

משה343

New member
צילומי מסך לו"ז ומסלול קו 111 דף 1-4...

3 קווי לילה חדשים בב"ש!
קווים 110, 111, 112.
בשעה טובה!
צילומי מסך לו"ז ומסלול קו 111 דף 1-4...
תחנת יציאה נחל עשן לכיוון קרית יהודית [הפורום] .
שעות : 23:00 , 23:30 , 24:00 , 24:30

מצב
הנושא נעול.
למעלה