3 להקות שבדיות אלטרנטיביות טובות

ukyaniv

New member
3 להקות שבדיות אלטרנטיביות טובות

kent- אלבום בשם vappen and ammunition שהוא כמו הדפנטלי מייבי של שבדיה בשנות ה90. mando daio the concerts

python 4

New member
ובאותה הזדמנות, להקה פינית טובה -

Nightwish
נחשפתי אליה באחד מהפורומים בהם אני חבר. מומלץ מאוד!

nir2107

New member
אחד הפורומים??

אתה מתבייש בנו או משהו שאתה לא אומר את שם הפורום המפורש? (אבולוציה)

Fistuuk

New member
תנסה sonata arctica

חדש פה.. קראתי פה קצת לפני שטסתי לצרפת[חזרתי אתמול] בשל אובססיה קשה לפינלנד... אני ממש אוהב את המדינה הזאת וחקרתי עליה הרבה... עכשיו בצרפת פגשתי משפחה נורווגית ונורא התרשמתי, במיוחד מהילדה[17]. היא הייתה הילדה הכי יפה, חברותית וחמודה שראיתי בחיים שלי... בקיצור אני חושב שהאובססיה תתרחב דרך נורווגיה אל סקנדינביה כולה, וגם אם לא, אני אהיה פה בעינייני פינלנד.. שאגב, אם למישהו יש תמונות ממנה אני אשמח לקבל בכל צורה שהיא

פאוור מטאל../images/Emo31.gif../images/Emo60.gif

פעם הייתי שומעת אותם, אבל היי - הם נורא ממצים את עצמם אחרי כמה שמיעות, וזה נורא חבל X_X טוב, בכל אופן - ככה זה בעיניי:]

Fistuuk

New member
פאוור מטאל ממצא את עצמו

לא סונטה. המילים שלהם שונים מפאוור רגיל והן חזקות... והנגינה טובה ומשתלבת מעולה עם המילים... והם מתפתחים ומשנים מאלבום לאבום.. והם פינים! אחת הלהקות האהובות עלי, הם אחת הסיבות שהתחלתי לרחרח לכיוון של פינלנד, לדעתי יש להם עתיד

wooow Nightwish../images/Emo99.gif

להקה נהדרת! אני נחשפתי אליה לראשונה דרך ידיד שלי ששומע מטאל על כל סוגיו, השיר הראשון ששמעתי הוא sleeping sun
שהוא הכייי יפה שלהם לדעתי והכי מרגש. אגב, שמעת את השיר החדש שלהם the siren?

werus

New member
אם כבר, אז כבר-

לא ברור לי, איך אוהבי פינלנד כאן לא הזכירו את H.I.M. להקת הרוק כבד\רוק גוטי המעולה מפינלנד. ממליץ בחום לכולם לנסות. יום טוב =]

python 4

New member
רוק כבד.. פיני../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif

תודה, את זה אני חייב לאתר..

werus

New member
בבקשה ../images/Emo8.gif

הלהקה האהובה עליי יש לציין. וגם אני חובב סקנדינביה ופינלנד במיוחד. אחלה פורום. אם תרצה עוד מידע על H.I.M או שירים שלהם, תפנה אליי במסרים ונארגן משהו =]

python 4

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

נדמה לי שאנחנו הולכים ומגבשים כאן חזית פינית קרירה כנגד השבדים! מוזיקה פינית שולטת!!!!!!!!!!1

הם לא רוק כבד ולא רוק גוטי../images/Emo13.gif

זה שהוא מורח על עצמו איפור לבן ושם שרשראות עם סמלי שטויות אולי עושה את אדון הים גוטיוואנבי ובקשר למוסיקה שלו: היא סתם פופ אמטיוי מלוקק ואל תעלב זאני לא בא לקטול את הודעה שלך אני רק אומר מה שאני חושב של הים אם אתה רוצה להפתח לעוד סגנונות אני ממליץ לך לשמוע גם מטאל ודת' מטאל ולא חסר להקות פיניות שאני יכול להמליץ לך

werus

New member
חיכיתי למישהו כזה.

שמע. לא ידעתי איך להגדיר את H.I.M. רוק כבד.. הכי מתקרב להגדרה. ודת' מטאל - הווינאמפ שלי פשוט מפוצץ בזה. צ'ילדרן אוף בודום, אנסיפרום, פינלנד מייצרת להקות בקצב. פשוט H.I.M קרובים לליבי גם אם הם (לדעתך) "פופ אמטיוי מלוקק". :)

להקות שאני לא אוהב

אני לא טורח לשמוע עוד דברים שלהם ובגלל זה מה שמראים במטיוי זה מה שהביא אותי למסקנה שהם לא רוק גוטי.. אז מסתבר שהם כן רק שאם זה מה שהם מנגנים..עוד לא שמעתי אחד כזה

Fistuuk

New member
אם כבר איך לא הזכרנו את Children

Children Of Bodom אחת מהלהקות הטובות בתחום.. הם מנגנים פאוור ושרים דת' hail finland

עזבו אתכם מהכל.

ולכו תשמעו Moonsorrow. כל דבר שלהם (חוץ מהדמואים). מדובר במטאל מלא אווירה חורפית, השפעות פולקיות, שילובים אקוסטיים, קטעי מעבר יוצאי דופן, והכל בפינית. למען האמת, אני אפילו לא יכול לתאר את העוצמה של הלהקה הזאת, כך שתיאלצו לשמוע כדי להאמין. חובה בכל בית.

למעלה