3 טסטים - אותו טסטר

BlackMambaX

New member
3 טסטים - אותו טסטר

שלום, אתמול נכשלתי טסט 4. ): הבעיה שלי היא, ששלושת הטסטים האחרונים , אותו בוחן בחן אותי, משהו פה ניראה לי לא בסדר. טסט הקודם הוא הכשיל אותי ממש סתם. והפעם היה לי 20 דקות של טסט מושלם, רק שבסוף הייתה מכונית שחיכתה לחניה, אז באתי לעקוף אותה, והמכונית בלי שום איתות, נסעה ברוורס בפתאומיות, הטסטר נתן ברקס . הכשיל אותי. השאלה שלי, האם זאת היתה אשמתי שהנהג במכונית שחיכתה לחניה, החליט לסוע בפתאומיות (כבר הייתי ממש בתחילת העקיפה) ? האם יש דרך להתלונן על כך שנתנו לי אותו טסטר (ממש בן**** של טסטר) 3 פעמים? תודה רבה.

זה שהוא החליט לנסוע בפתאומיות, לא.

זה שלא שמת לב ולא הייתי עירני מספיק, זו כן אשמתך. מצטערת, אבל אם זה היה קורה לך סתם ככה כשיש לך רשיון, הייתם נכנסים אחד בשני, עובדה שלא בלמת. לערער? לא נראה לי שאפשר לערער על דבר כזה
תחכה אבל לעוד תשובות. בהצלחה בהמשך

badboy3919

New member
מצטרף למה שסירופ מייפל מקולקל

אמרה...נכון שזאת לא אשמתך שהמכונית לא אותתה ונסעה בתפתאומיות לאחור אבל אם זה היה קורה במצב שבו היית נוהגת לבד ולא היית מספיק ערנית\בעלת ניסיון\מרוכזת אז הייתה מתרחשת תאונה ולכן עדיף שזה יקרה בטסט כאשר יש אדם שיכול לבקר את מה שעשית ולא שיקרה במצב שבו תהיה חסרת אונים. בהצלחה בטסט הבא!!!!

בנגלה

New member
טסטר יכול לדעת אם בלמתי יחד איתו?

אם למשל הולך רגל קופץ לי לפני האוטו הטסטר בטח לא יקח את הסיכון שאני אולי לא יבלום וישר יבלום איתי.. הוא יכול לדעת אם בלמתי או לא?

NewUser4

New member
טסט

עניין הטסטר הוא מקרי. במשרדי רישוי בהם יש מעט בוחנים הסיכוי שבוחן יחזור על עצמו הוא גדול יחסית למשרדים בהם מספר רב של בוחנים (חולון, ת"א, וכד'). בעניין הרכב שנסע רוורס. כאשר רכב נוסע רוורס נדלקות נורות לבנות מאחורי הרכב. לכן ברגע שהתקרבת לרכב אשר ראית שאורותיו הלבנות דלוקים היית צריך לנהוג במשנה זהירות, ולחכות לראות מה הוא יעשה בכדי שלא תופתע. לא חיכית, הטסטר נאלץ לבלום, ומכאן-נכשל. אמנם זו לא אשמתך שהנהג האחר נהג שלא כחוק, אולם נהג צריך לדעת לנהוג בחוכמה ולא רק להיות צודק תמיד, ולדעת למנוע תאונות מיותרות, אפילו אם נהג אחר טעה.

BlackMambaX

New member
במקרה הנ"ל

לחצתי על הברקס ממש ביחד איתו. ואני לא מסכים שזה אשמתי, המכונית החליטה ליסוע רוורס ממש שניה לפני שכבר הייתי בעקפיה, במידה והיתה תאונה, האשמה המלאה היתה על הנהג ההוא. בתור נהג חדש לא יכולים להיות לי אינסטינקטים של נהג שנוהג שנים בכביש, במיוחד לו בטסט שאני בשיא הלחץ. תודה על הדעות, אני הולך להגיש עירעור על הטסטר הזה, גם על הטסט הקודם , שהוא המציא שעליתי על מדרכה, וגם על זה שהוא בחן אותי שלושה פעמים רצופים.

be_roo

New member
בטסט לא מחפשים מי אשם בתאונה

אלא האם הנבחן יודע למנוע אותה. וזו תאונה שכל אחד יכול למנוע בקלות עם מעט ראיה קדימה וסבלנות, מזהים רכב שממתין לחניה? רואים אורות רברס? או שמוודאים שהוא נותן לך זכות קדימה או שמחכים. אין לך ממש טיעון לערעור, הבלימה יחד לא תציל אותך, מראש לא היית אמור להכנס למצב הזה. מכיר את המשפט "פיקח לא נכנס למצבים שחכם יודע לצאת מהם"?

BlackMambaX

New member
אני ישקול בשנית

את הגשת העירעור, למרות שהעירעור לא מאפיין רק את הטסט הזה. אלא גם את הטסט הקודם, וגם את העיניין שאותו טסטר בחן אותי שלוש פעמים ברציפות. מה הסיכונים בהגשת העירעור, למה לא "שווה לנסות"? תודה רבה

אבל אתה לא יכול לערער על טסט שהיה

לפני שבועיים לפחות, אתה צריך להבין את זה. אם לא עלית על המדרכה והוא טען שכן, היית צריך לערער ב72 השעות שאחרי הטסט, ולא לחכות עם זה. המטרה שלך כרגע, אני מניחה, היא לא לנצח בקרב אלא לנצח במלחמה, אז במקום להתמקד בכשלון הנוכחי, תתמקד בשיפור הטעויות שלך לטסט הבא, ע"מ שתעבור. מה הסיכונים? אין לי מושג אם זה כרוך בתשלום, אבל זו ברוקרטיה, שאני לא מאמינה שהמורה שלך ירצה להתעסק איתה, בטח אם הוא לא מאמין שאתה צודק. ואישית? אני לא חושבת שהמורה שלך חושב שאתה צודק. אם לא היה שם טסטר, הייתה תאונה. זו השורה התחתונה, ואם תערער על זה, אנשים רק יברכו את הטסטר שהוא לא נתן לך רשיון.

NewUser4

New member
ערעור

אין על מה לערער, אני מבטיח לך שהערעור ידחה. היה עליך לראות שאורות הרוורס דלוקים. במקרה כזה עליך לנהוג במשנה זהירות (טרחת לקרוא את תגובתי הקודמת? יש התייחסות לכך!). אתה יודע מה. אם הוא היה נכנס בך האשמה לא הייתה רק עליו, היה לך אחוז לא קטן בתאונה. אתה רואה רכב עם אורות רוורס אתה לא נכנס עם הראש בקיר ויוצר מצבים מיותרים. היה עליך להמתין לראות מה הרכב שאורות הרוורס שלו דלוקים עושה. ופעם המי יודע כמה בשרשור הזה אומר שעליך להיות חכם, לא צודק. במיוחד שגם ככה לא היית צודק בכל מקרה. בעניין הטסטר. יכול לקרות מצב בו תקבל אותו טסטר 3 פעמים (אמנם הסיכוי קטן ביותר, במיוחד במשרדי הרישוי הגדולים יותר, במשרדי הרישוי הקטנים יתכן פה ושם מצב כזה). הטסטר הרי גם ככה לא זוכר אותך, או על מה הכשיל אותך, או משהו כזה, אין צורך להטפל לעניין הזה. בסה"כ בוחן שעושה עבודתו. ודרך אגב, עושה עבודתו טוב מאוד, ההכשלה במקום. אני לא הייתי נוהג אחרת.

BlackMambaX

New member
כניראה לא הבנת...

אני לוקח את הביקורת ומפנים, אבל לא הבנת כ"כ את המצב שקרה, המכונית התחילה ליסוע רוורס רק ממש שניות ספורות לפני העקיפה, זה לא שראיתי אותה נוסעות ברוורס ועקפתי! ממש לא. המכונית עמדה במקום ופשוט ממש לפני העקיפה שלי, היא החלה ליסוע ברוורס בלי לשים לב אלי בכלל..

be_roo

New member
סימנים לרכב שעומד לנסוע לאחור:

1. אורות רברס 2. נהג מפנה ראש 3. הרכב נעצר בדיוק בסמוך למקום חניה כל אלה יחד, או אחד מהם בנפרד הם סיבה מספקת לעצור ולהמתין עד שהנהג יסיים לחנות אלא אם אתה בטוח כי הוא הבחין בך וממתין שתעקוף אותו.

BlackMambaX

New member
אוקיי

החלטתי לוותר על העירעור.. אני פשוט יחכה לטסט הבא... חבל ששטות אחת הרבה לי את כל הטסט, שהיה הכי טוב שלי עד עיכשיו. תודה רבה על העזרה!

למעלה