26 שנה חלפו. ואנחנו עדיין זוכרים|נר

26 שנה חלפו. ואנחנו עדיין זוכרים|נר

היום, לפני 26 שנה נפל מטוסם של חברי להקת לינרד סקינרד בגילסבורג, שבו נהרגו סולן ומנהיג הלהקה, רוני ואן זאנט, אחד משלושת הגיטריסטים סטיב גיינס, ואחותו קאסי, שהייתה אחת משלוש הבנות ששרו את קולות הרקע. עוד נהרג גם מנהל הלהקה, ושאר החברים נפצעו כולם, בדרגות שונות של חבלה. סיבת ההתרסקות היא כנראה בעיה טכנית במנוע המטוס (ככל הידוע לי, ייתכן ואני טועה). עקב ההתרסקות, התפרקה הלהקה, שאומנם חזרה מאז להופיע בכל מיני הרכבים (ואפילו הוציאה דיסק השנה), אבל אין ספק שזה היה ה-הרכב של הלהקה, שלקחה את הרוק הדרומי קדימה, ופשוט גרמה לי להתאהב בהם. אני מקווה שאני אצליח להעלות סקירה על הלהקה ועל אחד האלבומים היום, אבל אני מציע לשרשר לכאן את כל הדעות שלכם על הלהקה האגדית הזאת מג'קסונוויל, פלורידה. כל מה שיש לכם בראש: שאלות, המלצות או סתם הזדהות אם היום הזה. מקווה שיהיה שירשור נחמד לזכר כל חברי הלהקה שמתו בתאונת המטוס הזאת, וגם הרבה שנהרגו אחרי התאונה. FLY ON FREEBIRD!!!

OzzzzzY

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

באמת חבל
להקה שיש לי כלפיה הרבה מאוד סימפטיה...זאת בעצם להקה שקשה שלא לאהוב... דווקא היה לא מזמן שרשור די ארוך עליהם , אשמח אם יעלו נושאים נוספים לדיון בקשר ללהקה...

OzzzzzY

New member
שאלתי את השאלה הזאת בעבר....

ואני אשאל אותה שוב , בתקווה לקבל תשובה... מישהו ראה את הסרט FREEBIRD?! מה זה בדיוק הסרט הזה?! איפה אפשר לרכוש/להשכיר אותו?! אהה , עוד דבר...ראיתי היום בVH1 קאבר שעשו לFreebird בשנות השמונים...וזה היה כ"כ מזעזע...הם הפכו את השיר לשיר פופ מלוקק...איך אפשר להרוס באכזריות ככה שיר

למעלה