25 שנה, וכלום לא השתנה ביבי שוב מסית מפלגת את המדינה.

אלפיני

Well-known member
‏Yair Golan - יאיר גולן‏ - פוסטים | Facebook


נכון ליום ה׳ בשעה 8 בבוקר, נתניהו לא מצא לנכון להתקשר למשפחת פרקש השכולה ולהתנצל על כך שפעילת מפלגתו, אורלי לב, אמרה למשפחה שמגיע לה שילד נוסף שלה ימות במלחמה.
בעבר נתניהו מצא לנכון להתקשר לצ׳ארלי אזריה, שבנו העבריין אלאור ירה במחבל מנוטרל בניגוד מוחלט לערך טוהר הנשק ופקודות צה״ל.
תבינו, מה שקרה אתמול עם משפחת פרקש זו אינה טעות או תקלה של הליכוד, אלא חלק בלתי נפרד ממדיניות הפילוג והשנאה שמוביל נתניהו בשנים האחרונות. אורלי לב היא ביביסטית נאמנה והפעולה שהיא עשתה נגד משפחת פרקש היא לחלוטין ברוח המפקד.
לראיה, בקבוצת הווטאסאפ שארגנה את מפגן השנאה נגד משפחת פרקש, חברה לא אחרת משרת התחבורה מירי רגב, יחד עם עוד שלל פעילי ליכוד וחברים מהתנועה הפאשיסטית ״אם תרצו״.
לב היא אורחת כבוד של נתניהו ואוחנה, ואף הוזמנה לא פעם למפגשים איתם. הם מכנים אותה ״שחקנית נשמה״ בשל העובדה שהיא רודפת באכזריות ומפיצה פייק ניוז על התובעת במשפט נתניהו ליאת בן ארי. כל ניסיון של נתניהו להרחיק את עצמו ממנה או ממעשיה הוא שקרי, בפועל לב היא רק חיילת קטנה שעשתה את מה שמצופה ממנה, לחצות כל גבול ולבזות כל סמל כדי למלט את המנהיג שלה ממעשיהו.
האחריות על מה שאירע בקיסריה לפני יומיים היא רק של נתניהו. האח השכול לא רואה לנכון, עד לרגע זה, להתקשר למשפחה שכולה אחרת שנפגעה באופן ישיר מפעילה שלו. תהיו בטוחים שאם הם היו ימנים הם כבר היו מוזמנים לבית ראש הממשלה.
אבל בכת הביביסטית כבוד כזה שמור רק למי שמקלל משפחות שכולות, ולא למשפחות השכולות עצמן.
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏4‏ אנשים‏, ‏‏אנשים עומדים‏‏‏

 
למעלה