2-0 לראשון

Raanan *

New member
2-0 לראשון ../images/Emo10.gif

כן, תתפלאו..אני מצטער בשביל הפועל חיפה כי אני מרגיש שיש לנו המון במשותף העונה. ואוחנה? מסכן..

N!R

New member
האוהדים מסכנים ../images/Emo10.gif

אל תשכחו שלא רק אוחנה מפסיד גם הקבוצה והאוהדים

Kgt1

New member
אתה מצטער ואני מרוצה כי עכשיו לפחות

אוהדי הפועל חיפה יירדו לי מהגב אחרי ההפסד בראשון שבוע שעבר... ואגב בסך הכל כמו שכתבתי פה לפני פתיחת העונה ראשון בהחלט מסתמנת כקבוצה שתיאבק העונה בחלק העליון של הטבלה. צהוב עולה

מה !?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!!!

אתה כנראה ממש ממש ממש ממש ממש מתבלבל בין המשחק של הפועל חיפה נגד ראשון לעומת מכבי תל אביב נגד ראשון כי הפועל חיפה נגד ראשון : ראשון לא עוברת את החצי פעם אחת מחצית שראשונה , הפועל חיפה מחטיא פנדל , טלקר נוגח פיליפקו הודף מהקו , אברבנל לא מנצל הזדמנות אחד על אחד וגם את הריבואנד מהפנדל , ופליפקו הודף את הבעיטה חופשית של מיכאל לחץ על ראשון לציון , שראשון רק מרחיקה לחוץ (מישהו רואה את בו עמי) - מחצית שנייה , הפועל חיפה ממשיכה ללחוץ , להתקיף ולהניע כדור ואז ...מיכאל יוצא , אז חיפה פחות מתקיפה בדקה ה 78 נגיחה מ 25 של אורן ניסים מעל פילפקו ישר לתוך........ העמוד ......... ואז : דקה 80 בעיטה חופשית של הולצמן שמכניע את השוער (גם כן שוער) ודקה 90 שהפועל בהתקפה ראשון גונבת עוד שער. מכי תל אביב נגד ראשון - מכבי פותחת לא רע , אבל ראשון שולטת בכדור ובן עמי נכנס למשחק , מכבי תל אביב מבקיע ויורדת להגנה , (מי שם את זייתוני בלם !? ) ראשון לוחצת ובן עמי מפוצץ את האמא של שטראובר 1-1 כל המחצית השנייה שייכת אך ורק לראשון , שלוחצת מניעה כדור , ושטראבר רק מציל מהקו כל שניה , עד שבסוף כבר אין מה לעשות ובן עמי מעלה ל 2-1 אז בוא לא נשווה בין המשחקים כי ראשון תשחק כל העונה כמו שהיא שיחקה נגד הפועל אני לא חושב שהיא בכלל תשאר בליגה ... שיחקה פשוט גרוע , כל שניה שחקנים שלה נופלים על הדשא .... כמו זבובים מעברים שעות ואז הם הבקיעו משום מקום אז תראו משחקים שלמים לפני שאתם ישר מכתירים קבוצה לצמרת

Kgt1

New member
לפי ההגיון שלך אתם נוסעים בעונה

הבאה לנצרת ולבית שאן??? מכבי שיחקו גרוע מאוד ואתם שיחקתם לפי התיאור שלך טוב מאוד. והתוצאה??? צהוב עולה

dylan

New member
לראשון יש את המאמן הכי טוב בליגה

ולמכבי פ"ת בדיוק ההפך...

N!R

New member
מההתחלה אמרתי גיורא ולא אלי

מאז שהיה ברור שיוסי מזרחי הולך לבית"ר אני אמרתי שכדאי להביא את גיורא שפיגל למכבי פ"ת ובטוח שלא את אוחנה אני לא צריך שאוחנה יעשיר את ניסיון האימון שלו על גבי מכבי פ"ת גיורא שפיגל מאמן שקט והוא היה מתאים טוב מאוד למכבי פ"ת כמו שהוא מתאים עכשיו לראשל"צ... נכון שעכשיו רק מחזור 3 וראשל"צ ככל הנראה תחזור למוקמה הטבעי בחלק התחתון של הטבלה ומכבי פ"ת לא תישאר עם 0 נק´ לאורך זמן, אבל כרגע זה המצב
...

Kgt1

New member
ברגע ששפיגל יתחיל להשתמש בשמפו

האד אנד שולדרס אולי גם הוא יהיה גרוע כמו אוחנה...
צהוב עולה

למעלה