2 שיני שום ביום עוזר

שיריי7

New member
2 שיני שום ביום עוזר

מאד להקלה על תסמינים למיניהם. יש לקלף רק עם סכין פלסטיק לא טוב ברזל שנוגע בשום הרבה מהיעול יורד. מי שיכול ינסה. זה אנטיביוטיקה טבעית. מקוה שלא חרגתי מכללי הפורום. פשוט רואה את זה כתזונה. תקני אותי אם טועה .שירי.

לא.[עם שום או בלי ../images/Emo8.gif]

אני מכירה את תחושת הבידוד הזו, את התחושה שהמחלה גורמת לך לחיות במעין בועה ובידוד- מחשש, מפחד, מחוסר בטחון, אבל אני חושבת שיש מה לעשות כדי לצאת מהמעגל הזה, לצאת מהבדידות ולחיות חיים מלאים. קבלי
גדול, וזכרי שאת ממש לא לבד- הנה כאן יש פורום שלם של אנשים כמוך, שבאים כדי ללהפר את הבידודת ולחזק אותך ואת עצמם. חיה

שלמי, אנא הפסק לכתוב הודעות חסרות

תוכן או מטרה. אתה מציף את הפורום בהודעות מיותרות שדוחקות הצידה דיונים רלוונטים, וכבר הערתי על כך מספיק פעמים. אם אין לך מה לתרום לפורום עדיף שלא תכתוב כלל. אנא קח את הדברים לתשומת ליבך, כיון שהודעות נוספות ברוח זו ימחקו! חיה

שלמה0906

New member
מיצי על פי המשוב שאני מקבל כנסי

יש ענין רב בי ובדברי' לדעתי את חושבת ונימצאת במיעות בדעתיך

קודם כל - כל הודעה שכותרתה "כנסי"

"כנסו" וכו' גורמת לי לרצות לדלג עליה מיד. אם הגבת לדבריי, רוב הסיכויים שאקרא את ההודעה גם כך. שנית, לא, אני לא נמצאת במיעוט, אני מנהלת הפורום, ואחראית על שמירת הסדר ועמידה בכללי הפורום ותקנון תפוז. כשאני מעירה הערה, ועוד מעל גבי הפורום, זה לרוב לאחר שניתנו כמה וכמה הערות בפרטי, וכן כמה הערות יותר עדינות מעל גבי הפורום. אין כאן כלל שאלה אם אני במיעוט או לא, יש כאן שאלה של האם אתה בוחר להיות חבר בפורום ולכבד את חוקיו, או לא. אני מדגישה- לא יהיה המשך לדיון זה, וכל הודעה בנוסח ההודעה הראשונית אליה הגבתי- תמחק לילה טוב חיה

שיריי7

New member
חיה נשמה תודה.

זה נכון הפורום תרם לי המון בידע ובתחושה שלא לבד ושיש מבין. שירי.

למעלה