2 שאלות

Koala Kid

New member
2 שאלות

1. אני מחובר ל-ADSL בעזרת מודם itex pci nic. בדיסק שקיבלתי איתו יש דרייבר ללינוקס אבל הבנתי שהוא מותאם לקרנל יותר ישן משלי(מנדרייק 9). האם אפשר להתקין אותו ואיך אני עושה את זה ? (אני ממש טרי בלינוקס) 2. משום מה ב-KDE נעלמה לי האופציה למזער את החלונות הפתוחים לסרגל משימות למטה. ז"א אני כן יכול למזער אותם אבל לא רואים אותם בסרגל משימות. איך אפשר לשחזר את האופציה הזאת ? תודה מראש לכל העונים

pikolo

New member
אולי אני לא בדיוק עוזר אבל יכול

להיות כיוון. 1. תנסה לראות אם יש קובץ הסבר התקנה ל- driver של המודם בדיסק אם לא בכל אופן אני חושב שמומלץ להוריד את ה- driver החדש מהאתר של החברה. הצצתי שם והגעתי ל- http://www.kelcom.igs.net/techsupport/download.htm תראה אם זה מתאים, אני חושב שיש שם הסברים בקובץ המתאים ללינוקס. 2. לדעתי הפתרון האגרסיבי הוא למחוק את הספריה kde. (או kde3. אם יש כזו) אבל אז כל הקונפיגורציות שלך ייעלמו ב-login הבא.

Koala Kid

New member
הממממ.....

1. מה זה הדרייבר הזה ? הוא מתאים לכל מודם או משהו כזה ? במידה וכן אז איך אני מתקין אותו (אין לי נסיון עם לינוקס בכלל) 2. בשביל דבר כזה למחוק את התיקייה ? לא נראה לי הגיוני.... תודה בכל מקרה.. אשמח לקבל עוד תשובות תודה

זאינאל

New member
מישהו

1. באתר של החברה שמייצרת את הכרטיס יש דרריבר עם הוראות. אם הוא לא בדיוק מתאים לגרסה של הקרנל שיש לך (2.4.19), אז אתה יכול לנסות לטעון אותו בכל זאת, לפעמים זה מצליח (ולפעמים זה מרסק את המכונה, אז תזכור לשמור את כל הדברים הפתוחים שיש לך לפני שאתה מנסה). 2. תבדוק את ההגדרות של סרגל המשימות ב-KControl.

voguemaster

New member
applet

צריך להיות לך APPLET ששכחתי את שמו (משהו עם TASK) שמציג את כל החלונות שפתוחים ב-DESKTOP הנוכחי. נסה להקליק על ה-TASKBAR עם הכפתור הימני ולהוסיף APPLET. אתה אמור למצוא שם את הרכיב שאני מדבר עליו.

Koala Kid

New member
הבעיה של ה-KDE נפתרה אבל...

איך אני מתקין את המודם ? יש לי פה PDF שמסביר אבל עגיין אני קצת מתקשה להבין איך מתקינים... אולי מישהו יכול לעזור לי ? תודה

למעלה