2 שאלות בבאושקה ורכיבה אחורה

nevo13

New member
2 שאלות בבאושקה ורכיבה אחורה

הרבה זמן כשאני עושה איזה שהוא תרגיל ואני מגיע למצב שאני מפדל אחורה אני לא יודע איך לעבור למצב של נסיעה קדימה חוץ מלפדל קדימה איך יוצאים מהמצב של פידול אחורה !? ואיך עולים על מדכה מדרגה או כל דבר עם הגלגל האחורי עומדים אליו ואז קופצים אחורה?!?! תענו

kobi x2

New member
2 דברים..

1. אין באבושקה אנחנו לא ברוסיה יש איבובוקה! 2. נסיעה לאחור ,דבר שדי שבר לי תראש עד שהצלחתי אז שים לב! למדת לפדל לאחור? מצויין ! איך יוצאים מהמצב? בקלות, שאתה מגיע למצב שאתה נוסע אחורה ואתה רוצה קדימה אתה מטה את הכידון לוחץ על הברקס האוחרי ומזיז את המשקל. נשמע קשה אבל זה קל אם אימון. ובקשר לבבושקהה תחכה שמי שיודע יענה לך..

nevo13

New member
חחחחחח תודה קחו צו'פר

קבלו משהו מצחיק http://www.youtube.com/w/ARTHUR-theme-ISR?v=1zCg-AmV5tg&search=arthur תנו עוד תגובות

nevo13

New member
מה זאת אומרת מטה !?

מוריד כאילו תקידון למטה לוחץ על ברקס אחורי ומזיז תמשקל ? למשוך את הכידון?! מישהו יכול לצלם סרטון בשלבים

kobi x2

New member
מטה =מסובב ..

שאתה נוסע תובב את הכידון איזה 60 מעלות לכיוון הנגדי והאופניים יתחילו להסתובב אתה לוחץ על הברקס ,לא נועל! ומזיז את המשל שלך לכווין הסיבוב של האופניים! ותראה הרבה סרטי אופניים כמו גייב ,איסטן פרי ריד,דיסורדר יש קטעים ...

t h e pinky p

New member
גם אתה טועה...

זה לא איבובקה וזה לא באבושקה זה אבובקה\טייל טאפ\פופונו (כן כן מצחיק אבל ככה קוראים לזה באקס גיימס ובשפה היותר מקצועית). דבר שני, לא משתמשים בברקס כשעושים את הסוויץ' שבין פייקי לרכיבה "רגילה"- מה שעושים: נוסעים בפייקי,מטים את הכידון לאחד הצדדים בערך ל45 מעלות (אבל זה משתנה בהתאם למהירות) ואחרי שהאופניים עשו בערך חצי סיבוב (עוד פעם,משתנה בהתאם לצורך) מושכים בבת אחת את הכידון למעלה ומטים אותו לצד השני ומסובבים אותו לצד הרצוי, ניתן לעשות עם לחיצה על הפדל זה מוסיף לספין של האופניים. אבובקה- הדרך הכי טובה להתאמן בתרגיל הזה היא דבר ראשון ללמוד לעשות באני הופ כאשר הגלגל הקדמי נמצא תמיד למעלה כלומר באני הופ ולנחות על האחורי כאשר הקדמי נמצא גבוה! אם אתה יודע את זה ההסבר הוא מאוד פשוט תלך לאיזו מדרגה ותתן באני הופ כאשר הקדמי גבוה כמו שאמרתי,באופן טבעי אתה תמצא את הרגע ללחוץ על הברקס,נשענים אחורה ובשביל לצאת עושים באני אחורה, אין יותר מדי מה להסביר פה זה רק להתאמן! ולהתאמן! ולהתאמן! ולהתאמן! אמן!

nevo13

New member
?!??!

אתם יכולם לתת סרטים של רכיבה אחורה ו... איך אני עושה באני הופ גבוהה ? הכי גבוהה שלי זה איזה 5 סמ איך אני מרים את הגלגל הקדמי ממש גבוה כדי לעשות באני אני כאיחלו יטודע לעשות באני הופ אבל לא להרים את הגלגל כל כך גבוהה אני לא מבין מה. מושכים נותנים ווילי מה ?

nevo13

New member
יאללה איציק תגיב !!!

ראית בסרטונים שלך שאתהעושה את כל אלה

SuperOr

New member
אתה טועה..

טייל טאפ זה שאתה נוגע עם האחורי על קיר או משו ולא נעמד איתו וחוזר למצב של פייקי אתה ממשיל ליסוע

JustTheGuy

New member
פינקי פי, רוצה סוכריית מציצה?

אבוביקה, טייל טאפ ופופנו הם שלושלה תרגילים שונים. תמצוץ!

כוסאמק איך אומרים את המילה הזאת?

איך מבטאים? אתה יכול לרשום עם ניקוד או לרשום באנגלית או בערבית אל בערבית גם עם ניקוד...

nevo13

New member
אם יש לי...

אופניי קרוס קאנטרי מרידה מאטס 100 אני יוכל לעשות באני הופ כמו מישהו עם אופני אורבן כאילו לו יהיה יותר קל לא?

psycho killer1

New member
כן.

הגאומטריה שלו יותר מתאימה לדברים כאלה מאשר הגיאומטריה של השלדה שלך.

xtreman

New member
בקשר לשלדה זה נכון

אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות באני הופ גבוההפשוט תתאמן הרבה!

למעלה