2 חתולים באותו בית

abh456

New member
2 חתולים באותו בית

שלום לחברי הפורום, יש לי חתולה מקסימה (ורעה) בית 3. אתמול מצאתי גור חתולים כבן חודשיים -שלושה. הבאתי אותו הביתה וכמובן שהוא קיבל קבל קבלת פנים זועפת. מה אפשר לעשות כדי שהיא לא תהרוג אותו? יש לנו גם כלב בבית והוא עוד לא נכנס לדו קרב. זה בשלב הבא.

mayayi

New member
המהם שלך נראה בדיוק כמו ג'סי

שלי....
תן להם זמן, תפריד ביניהם בהתחלה ותן להם להתרגל אחד לשני לאט לאט. גם לי יש שניים ולקח להם המון זמן להפוך לחברים של ממש (היום אני שמחה לבשר שהם ישנים מכורבלים), רוב הזמן הם פשוט התעלמו אחד מהשני, ובהתחלה היו נהמות אי-הסכמה מכיון החתול הותיקבסוף זה מסתדר.

abh456

New member
להפריד?

עדיף להפריד ולא לנסות לשים אותם באותו חדר עד שיתרגלו?

mayayi

New member
כן - ולהפגיש ביניהם באופן מבוקר

כל פעם ליותר זמן

abh456

New member
ואיך נכנס הכלב בסיפור הזה?

דרך אגב, החתול שלך ממש יפה

mayayi

New member
תודה ../images/Emo13.gif יש כאן עוד כמה כפילים

בפורום. בקשר לכלב - כאן קטונתי, אני מגדלת רק שני חתולים... אני בטוחה שמישהו מחברי הפורום היקרים יכול לייעץ יותר טוב ממני בנושא הזה. בכל מקרה בהצלחה!

A d i 23

New member
לא להפריד!

היא לא תהרוג אותו, אין לך מה לדאוג.. גם לי יש מכשפה כזו בבית.. ותמיד כשהפרדתי זה הכעיס אותה יותר, אבל דווקא כשנתתי להם להסתדר לבד.. הם התרגלו אחד לשניה.. זה כמו אחים.. אסור לגונן על הקטן יותר, זה גורם לכעסים מיותרים, גורם לקנאה.. תחשבו על זה!

abh456

New member
אני מבינה, אבל...

היה אותו סיפור עם הכלב , כהכרנו ביניהם לפני שנה. הם היו חודש בחללים סגורים (בשביל שהטלויזיה תמשיך להתקיים) ועכשיו הם יכולים להיות ביחד אבל הם ממש לא חברים. אני לא רוצה ל"פגוע" בחתולה שלי. אולי זה באמת לא מתאים. אתם לא חושבים שאולי זה לא בסדר להכניס עוד כלב וחתול לטריטוריה של חתול אחד? מצרפת תמונה של הכלב

A d i 23

New member
לא דיברתי על הכלב..

הכלב זה כבר סיפור אחר לגמרי.. התכוונתי לשני החתולים, ואת לא תפגעי בחתולה שלך.. להיפך, זה יפגע בה אם תרחיקי את החתול ממנה.. תני להם להסתדר! שוב, היא לא תהרוג אותו..

AnimalLover1

New member
הם יסתדרו בסוף

מניסיוני, מה שמתחיל בהתחלה כמשו שנדמה שיגמר ברצח, נגמר באהבה שפשוט קשה להאמין. יש לי חתולה, כלבה ושני גורי חתולים שנוספו לא מזמן. החתולה, שבהתחלה הפחידה אותי רצח עם היעלמויות של ימים וכשהייתה בבית תקפה את החתולים, מתחילה עכשיו להסתדר אים, ואפילו לפעמים מגרגרת אליהם. גם אל הכלבה היא התייחסה בהתחלה ברשעות, ועכשיו הן מזה חברות טובות. פעם היא הבריחה כלב שרצה לתקוף את הכלבה שלי! זה היה משו פשוט מדהים...

לא בכל המקרים זה כך

למען האיזון אני חייבת להגיד שצריך לקחת בחשבון שלפעמים זה לא מסתדר.

abh456

New member
תודה לכולם

תודה על כל התגובות אנחנו בנתיים מנסים

למעלה