2 חלומות על חטיפה באותו לילה

haych

New member
2 חלומות על חטיפה באותו לילה

חלום 1:
זכור לי בצורה עמומה למדי.
אני בבית הוריי (בית בו גדלתי רוב חיי אך בשנה וחצי האחרונה הם כבר לא גרים בו), נמצאת שם לבד. יש אנשים שאורבים לי ומגיעים כל יום כדי לנסות לתפוס אותי. אני מסתתרת בקומה העליונה (קומת חדרי השינה) וכל יום מגיעים אנשים לדפוק בדלת, לצעוק את שמי ולקרוא לי לצאת. אני מקפידה לא להדליק אורות בבית וללכת כפופה מתחת לחלונות כדי שלא יראו שאני שם.

חלום 2:
מנסים לרדוף אחרי חברת עבר שלי (מישהי שעבדה איתי תקופה של חצי שנה, היינו חברות טובות לעבודה אך מאז שעזבנו שם, כמעט שנתיים שאיננו בקשר). אני מנסה לעזור לה ומכניסה אותה לרכב שלי. אני נוהגת, במושב לידי יש עוד בחורה - אני חושבת שגם אותה אספתי כדי לעזור לה, והחברה יושבת במושב האחורי. אני נוסעת בזיגזגים כדי לנסות להתחמק מהרודפים עד שמגיעה לדרך ללא מוצא בסמוך לשדה. אנחנו פורקות מהרכב ומתפצלות בשדה כדי להתחבא בתוכו, כל אחת במקום אחר. לאחר מספר שעות שאני מתחבאה בשדה, הרודף מוצא אותי ואין לי לאן לברוח. הוא תופס אותי ומכניס אותי לבוטקה באמצע השדה, ואומר שישחרר אותי רק לאחר שאתן לו נ.צ שקשורים לתקיפה בסוריה.... אני אומרת לו שאני יכולה לתת לו מידע שפורסם באתר רוטר (אתר של סקופים שאני מרבה לגלוש בו במציאות), אבל שלצורך כך אני צריכה מחשב. הוא מביא לי מחשב וככה אני יכולה גם לתקשר עם ההורים שלי ולהגיד להם שאני בסדר. היחס שלו טוב למדי, מביא לי אוכל ולא מאיים עליי בשום צורה - רק מודיע שאשחורר רק לאחר ביצוע המשימה.
 

טופי33

New member
שלום לך

יש דברים ש"רודפים"אחרייך מפריעים ומטרידים בחיי היום יום את בלבטים ובדאגה החלום השני קורא לך לקחת יוזמה לפעול ולנסות לתקשר עם הסביבה על מנת שיהיה לך קל יותר וכך תמצאי תשובות.
 
למעלה