2 זה תמיד ביחד?

2 זה תמיד ביחד?

האם אפשר לדעתכם לאהוב (מבחינה רומנטית) שני אנשים באותו הזמן? ואם כן איך זה מסתדר פרקטית?

לאהוב ממש לא נראה לי

אבל אפשר להרגיש כל מיני רגשות ליותר מבן אדם אחד (בעירבון ומנסיון
), איך זה מסתדר? זה לא, וזה אפילו מבלבל...

tokit

New member
ממש לאהוב.. לא

לדעתי, אפשר תוך כדי שאוהבים מישהו, להתאהב באחר. אבל ברגע שהרגשות שחשים כלפי האחר הופכים לאהבה, כבר לא ממש אוהבים את האהוב המקורי.. זו דעתי.

stagadam

New member
לדעתי...

אי אפשר לרצות שני אנשים באותה מידה... תמיד לאחד יהיו רגשות חזקים יותר מאשר לאחר...

אהבה באה רק מתוך אינטימיות

ורק אם אתה מקיים שתי מערכות יחסים אינטימיות (מבחינה רגשית כמובן. אולי גם פיסית) תוכל ממש לאהוב שתי נשים. אני באופן אישי לא הייתי מסוגל מבחינה מוסרית לפתח קשר אינטימי נוסף כאשר אני כבר בתוך אחד.

sunset3

New member
אפשר

כי למעשה אי אפשר להשתלט על הלב שלנו הוא עושה מה שהוא רוצה פרקטית זה פשוט ככה אפשר לאהוב אבל זה לא אהבה שיוויונית כי יכוליות שאוהבים מישהו אחד יותר מהשני וזה מה שיוצא

shirliya

New member
לא קיים בעולם

גם כשאוהבים שני אנשים זה בטח לא ממש אהבה עם שניהם,לפעמיים אנחנו ונעים או חושבים שאנחנו אוהבים אבל אנחנו מושפעים מהסביבה או מגורמים חיצוניים,אולי אפילו נוחיות

Blueyes2

New member
לא מסוגלת ...

לאהוב 2 אנשים .. לא נראה לי שאהבתי אי פעם מישהו ממש , הייתי מאוהבת או שחשבתי שאהבתי .. אני אוהב את מי שאתחתן איתו - בזה אני מאמינה , כי אם אני באמת אוהבת משהו כל השאר מתגמדים ( נראה לי ) ולכן זה לא נראה לי אפשרי לאהוב ממש שניים .. אם זה קורה , זה סימן שאותו אני לא אוהבת ועדיף לבדוק את טיב הקשר. אני בכלל טיפוס רומנטי שחיה בסרט ...

shirliya

New member
זה לא פסול

את יכולה לחיות את החלום ואני מקווה שזה באמת יהיה ויקרה עבורך.

אפשר הבהרות?

את מוכנה להסביר בבקשה? כמו שאת שמה לב רוב התגובות פה הן הפוכות משלך, יהיה מעניין לשמוע את הסיבה שבגללה את אומרת את זה וכמו כן שימי לב לשאלה השניה שקשורה לדעתי קשר הדוק לראשונה. תודה!

למעלה