2 הודעות. הפו" ירושלים. ואופניים.

BLACKniceGOAT

New member
2 הודעות. הפו" ירושלים. ואופניים.

היי אנשים. נפתח בהודעה הנגטיבית: אמש יצא לי לראות את הפועל י-ם מול לה מאן. פשוט שערוריה. שחקנים חלשים וחסרי מוטיבציה, מאמן שלא יודע מה לעשות ברגעי משבר. לדעתי מכרו לנו שי-ם היא קבוצה שתאיים על כל התארים. ואני סבור.. שזוהי בדיחה. דבר נוסף, מי שרוצה להצטרף לרכיבה על אופניים, כן גם בחורף ברחבי העיר, מוזמן ליצור קשר נראה אם תהייה קבוצה. P:

clevelandrocks

New member
אכן זה לא נראה טוב

אבל השחקנים לא חלשים ולא המאמן (על סמך רקורד העבר). גם מוטיבציה לא חסרה אצל רוב השחקנים. לדעתי צריך לתת לקבוצה קצת זמן להתחבר לפני שמגיעים למסקנות. עם זאת, נעשו לדעתי כמה טעויות בבניית הקבוצה: 1) הוראס (ההורס) ג'נקינס הוא שחקן טוב אבל לא רכז, ולראיה- הוא הוביל את רשימת הקלעים של הפועל בכל אחד מ4 המשחקים עד כה. 2) כל הזרים מעולם לא שיחקו בישראל ולכן אין פלא שיש להם קשיי התאקלמות. 3) לא נעשו מספיק משחקי הכנה לעונה. 4) יותר מידי שחקני ספסל, מה שמוביל לחלוקת דקות שגורמת למרמור ולחוסר ביטחון אצל חלק מהשחקנים. 5) הצהרת כוונות מפוצצת מידי. זה אולי העלה את מכירת המנויים, אבל יצר לחץ מיותר על המאמן והשחקנים. כאמור, רוב הדברים ניתנים לתיקון במהלך העונה ונקוה שאכן כך יהיה.

BLACKniceGOAT

New member
חחח איזה פירוט. :)

כל הכבוד. מזל שהשנה לפחות אני שבע רצון בכדורגל [ בני יהודה]. ומקווה שגם בכדורסל.

למעלה