2 שאלות קטנות...

FuzzyWuzzyGirl

New member
2 שאלות קטנות...../images/Emo4.gif

שלום! יש לי שתי שאלות קטנות...
איפה אפשר לקנות בפתח תקוה או בסביבה חרוזים קטנים (לבנים או בהירים,אם אפשר) - שאפשר להשחיל על סיכות דקות בתסרוקת לאירוע? (כך שיראו רק את החרוז) איפה יש באיזור המרכז או השרון חנות שאפשר להדפיס בה מילים ותמונה/ציור על חולצות-טי? (חנויות שיש להן מבחר של "תמונות קומיקס" לבחור מהם. אני מחפשת את החבובות) למישהו יש הצעות איפה אפשר למצוא את הדברים האלה? בתודה מראש, מירי

Netel

New member
מנסה לעזור

בקשר לחרוזים אין לי מושג בקשר להדפסה על חולצות תוציאי מהאינטרנט את התמונה המדויקת שאת רוצה ולכי למקום שיש בו מכונת צילום צבעונית ובקשי שיצלמו לך על דף המיועד לגיהוץ על חולצות-אל תגהצי לבד בבית תגשי לחנות כמו לורד קיטש וקני מהם חולצה ובקשי שיעשו "פרס" לציור שהבאת.

אורפזית

New member
שני מקומות מעולים להדפסה על חולצות

1. בכניסה לשוק הכרמל בתל אביב 2. בדיזינגוף סנטר - לא זוכרת את שם החנות, אבל אפשר לשאול במודיעין

חולפת2

New member
החנות בסנטר נמצאת בכניסה

שנכנסים מרחוב קינג ג'ורג, בצד שמאל.טיפהל'ה אחרי החנויות שיש לאביזרים וכל מיני פיצ'פקס,יש חנות שבחלון ראווה יש כל מיני חולצות טריקו עם הדפסים של צ.ה.ל, וכובעים,וסיכות,מעין חנות מזכרות לתיירים כזו,שם עושים גם הדפסות.

pizi33

New member
חרוזים בהובי ברח' ההסתדרות בפ"ת

תבקשי חיקויי פנינה בגודל 4 או 5 מ"מ. אם יקר לך שם תרגי לדרום ת"א לאימפריאל או ברוק שם זה בזול אבל מוכרים כמות גדולה.

חרוזים

בקניון סירקין יש חנות "מוזה" לא הייתי אומרת שזול שם בכללי אבל מחירחם לחרוזים סבירים ויש מבחר עשיר מאוד.

למעלה