2 שאלות בבקשה

JOSEPHINE 2

New member
2 שאלות בבקשה../images/Emo13.gif

1. יש מצחאות שניתן יהיה להקליט מטייפ למחשב? הטייפ הוא לא מי יודע מה חדש ..האם ישנו מתאם כלשהוא שמחברים לאנשהוא ומקליטים? 2. נניח ואני מאזינה לרדיו דרך האינ' ואני רוצה להקליט, איך אני עושה את זה? תודה רבה לעונים
ושבת שלום!

quiet251

New member
ניתן.

הפשוט ביותר- לחבר את היציאה מהטייפ (יציאת רמקולים, או אזניות, לכניסת line in, או כניסת המיקרופון. להקליט ניתן מתוכנת הקלטת קול של חלונות (התחל>תוכניות>עזרים>בדור>הקלטת קול). כנראה שיהיה צורך להכנס שם לאפשרויות, ולסמן את כניסת המיקרופון. או דרך לוח הבקרה>צלילים והתקני קול (אצלי זה באנגלית), ושם לאתר את בקרת עוצמה הקלטה, ולסמן הכניסה המתאימה. מצרף צילום שיראה למה מתכוון. (סביר שיראה שונה אצלך, בגלל גרסה שונה). אם התוצאות לא מספיק טובות- אולי התוכנה audacity תעזור. וכמובן- האיכות תלויה גם בכרטיס הקול. אני הכנסתי לשם כך כרטיס קול חדש.

JOSEPHINE 2

New member
אני מודה לך מאוד א-ב-ל

איך מחברים בין 2 היציאות שכתבת? יש לרכוש כבל כלשהוא? איך הוא נקרא? והאם תוכל להסביר שוב מאיזו יציאה בטייפ לאיזו יציאה במחשה הכבל צריך להתחבר? סליחה על אי ההבנה..ותודה רבה לך

quiet251

New member
לא יודע איזה טייפ אצלך.

בדרך כלל יש בו שקא לכניסת מיקרופון (לא מעניין כרגע), ושקע ליציאה לאזניות. בחלק מהטייפים- יש גם יציאה לרמקולים חיצוניים. אז צריך כבל שבצד אחד- יתחבר לאחת היציאות האלה. במחשב מאחור- יש יציאה לרמקולים. לידה יש, בדרך כלל, עוד שני שקעים. על אחד מצויר מיקרופון (או כתוב). על השני כתוב ine in או מצויר חץ פנימה. אלה השקעים שמעניינים אותך. כלומר- דרוש כבל שמצד אחד יתחבר לאחת היציאות בטייפ, ובצד השני יכנס לאחת הכניסות של הקול במחשב. אני חושב שבכל חנות לרכיבי אלקטרוניקה ניתן למצא או כבל מוכן, או לבקש להכין (אם זה טייפ קטן- להביא אותו כדוגמה לשקעים בו.

JOSEPHINE 2

New member
אני מודה לך מאוד מאוד מאוד מאוד

מאוד מאוד מאוד
!
!
על ההסבר המפורט
תבורך!

למעלה