17

effigy

New member
17

17 זה מספר, רק מספר... גם 1985 זה רק מספר... מספר קצת ארוך... אבל עדיין רק מספר... 14 זה רק מספר...וגם 1988.. זה מספר קצת יותר גבוהה מ1985 אבל לא יותר ארוך... גם 14 לא יותר ארוך מ17 אבל יותר קטן... אז למה הם כל כך שונים
כשמחלקים 17 מקבלים 8.5 שגם הוא מספר.. רק לא שלם אלא מספר וחצי וכשמחלקים 14 מקבלים 7 שהוא מספר אבל שלם.. זה אומר ש17 הוא ראשוני ו14 לא... הספרות 8ו5 מופיעות גם ב1985 והספרה 7 מופיע במספר 17... ו8 מופיע פעמים ב1988... 1988 זה לא רק מספר זו גם שנה השנה שבה נולדתי... וזה יוצא שאני בן 14 1985 זו גם שנה.. שהייתה 3 שנים לפני 1988 שבה היא נולדה...וזה יוצא שהיא בת 17... 19 זה עוד מספר.. מעניין שהם כולם מספרים .. רק מספרים... וגם 0 הוא מספר אבל 0 הוא נמוך אז לא מייחסים לו חשיבות... גם 18 למרבה הפלא הוא מספר... אוגוסט הוא לא מספר הוא שם.. שם של חודש.. וקיצור לשם אגוסטוס שעל שמו נקרא החודש... ה19 לאוגוסט זה היום הולדת שלי.. סתם יום של חול שום גבר מיוחד בו ה18 לאוגוסט זה היום הולדת שלה.. לא סתם יום... כי כשמחברים את החודש והשנה זה יוצא 18885 שזה מספר.. ארוך יותר משאר המספרים.. וגדול יותר משאר המספרים... אבל אתם מסכימים איתי שהוא רק מספר... אגב אני בהקבצה ב´ במתמטיקה אז אני ומספרים לא ממש חברים קרובים... ש היא אות היא לא מספר... ש´ זאת האות ה21 באלף בית שזה אומר שהיא כמעט לפני האחרונה ש´ זה גם האות הראשונה בשם שלי וגם בשם שלה... אני בדרך כלל לא כותב מגילות אבל זה פורום סיפורים מהחיים ומהאינטרנט אז אתם בטח רגילים למגילות.. אם תכנסו להצגה בתגובה המכתב יהיה יותר קצר... 310 זה עוד מספר ואם מחברים את כל הספרות יחד מקבלים 4.. שהפלא ופלא גם הוא מספר 756 גם הוא מספר ואם מחברים אותו זה יוצא 9.. שזה מספר מאוד חזק בנורמולגיה... כמעט נגמרו לי המספרים... אבל יום רק עוד מספר אחד... 31 הוא מספר.. אתמול היה 31.. ואתמול 14 ו17 נפגשו.. אבל בגלל ש17 יותר גדול מ14 הם לא יכולים להיות ביחד... למרות שהם רק מספרים...

effigy

New member
מה../images/Emo35.gif

אין לכם אפילו דבר אחד להגיד
סביר להניח שפשוט לא נתתי לכם מספיק זמן... והמנהלות כרגע רוצות במותי כי אני מקפיץ אחרי שעתיים אבל ככה זה עם דברים שבאים מהלב

joyjoy

New member
../images/Emo12.gif

אולי זאת השעה אז אני אקרא מחר שוב אבל מרוב מספרים התקשיתי להבין את הסיפור.... אבל אם המשפט האחרון נועד להעביר את המסר... "ואתמול 14 ו17 נפגשו.. אבל בגלל ש-17 יותר גדול מ-14 הם לא יכולים להיות ביחד... למרות שהם רק מספרים... " אז כן לדעתי בחיים יש מצבים שזה לא רק מספרים..... ומאחורי המספרים יש תפיסה שאומרת שמישהו צריך לשמור על הילדים.... ואני הייתי בשני הגילאים ובאופן אישי (דעתי בלבד) הפער ההתפתחותי מבחינה רגשית וגם גופנית הוא עצום... פער של שלוש שנים הוא לא דבר אובייקטיבי..יש גילאים שזה לא משנה בכלל...אבל במקרה המדובר (שוב אם הבנתי אותך בכלל..)אז הפער בעיניי משמעותיי מאד ..... הזמן יעשה את שלו ואולי ממרחק אחרי תקופה ייראו לך הדברים באורח שונה.... שיהיה לך יום נעים
וברוך הבא לפורום

מרב881

New member
../images/Emo13.gif

אני חייבת להגיד שההודעה הנ"ל טיפה מבלבלת ומסובכת (גם אני לא חברה קרובה של המספרים...) אבל זה יפה. במיוחד הסוף.

הם כן יכולים

הם כן יכולים להיות ביחד, אם הם באמת רוצים. אבל מה שבטוח ב 20 ו 23 למשל יהיה יותר קל

הם לא יכולים להיות ביחד...

כי היא לא רוצה... היא חושבת שהוא ממש מתוק, אבל הוא קטן ממנה ב-3 שנים!!! בגילאים האלה הפער הוא עצום, במיחד שהבת היא הגדולה! יש לו אחלה אופי והוא באמת מתוק, והוא יכול למצוא לעצמו מישהי חמודה בגילו, שימצא חן בעיניה וגם היא תמצא חן בעיניו...

רותי ב.

New member
אני ממש גרועה במספרים ../images/Emo22.gif

אבל זה לא אומר... אולי זה מאד משמעותי לקיום ובכלל, כל המספרים והחישובים האלו.... ואתה באמת רב פעלים, עם שלושת הפורומים שאתה מנהל. ופתאום נזכרתי בפרק מתוך הנסיך הקטן, כוכב מגוריו של איש העסקים. "בוקר טוב! - אמר הנסיך הקטן - הסיגריה שלך כבתה! - שלוש ועוד שתים - חמש. חמש ושבע - שתים עשרה. שתים עשרה ועוד שלש - חמש עשרה. בוקר טוב! חמש עשרה ועוד שבע - עשרים ושתים. עשרים ושתיים ועוד שש - עשרים ושמונה. אין לי פנאי להציתה שנית! עשרים ושש ועוד חמש - שלושים ואחת. אוף! ... ובכן, בסך הכל - חמש מאות מיליון, שש מאות עשרים ושנים אלף, שבע מאות שלושים ואחד! ... - חמש מאות מיליון מה? - שאל הנסיך הקטן....... " וככה זה ממשיך. ובפרק קודם, משפט שאני מעדיפה: "אשרי האוהב פרח אחד ויחיד". אז זהו. בערך. אולי.

למעלה