15 דברים שלא ידעתם על...

15 דברים שלא ידעתם על...

אוקי אז במשחק הזה למי שלא יודע, כל אחד כותב 15 דברים שאנחנו ל א יודעים עליו.. אין לי כח להגיב לעצמי אז הנה: 1. אני דתיה 2. אני אמריקאית 3. אני מכורה בטירוף לבמבה.. 4. אני מחליקה על קרח מקצועי 5. אני מנגנת על גיטרה 6. אני לא יכולה דקה בלי מוזיקה 7. דוד שלי פרופסור למתמטיקה מפורסם מאד בארה``ב OMG 8. האוכל האהוב עלי הוא סטייק וסושי 9. ניסו פעם לאנוס אותי (ולא הצליחו, אני בסדר..) 10. אני מכורה לסידרה ``הנמלטים`` 11. וגם ל ``24`` 12. יש לי שלושה אחיינים, הכי מתוקים בעולם 13. אני אוהדת מילאן- כדורגל (קאקא שולט!) 14. הייתי בהופעה של מיי כמיקל רומאנס בארה``ב 15. בעצם, המשחק הזה די מעפן אבל וואטאבר..

ringo rulz

New member
טוב.

אז 1.אני יכול להזיז את האצבע הגדולה ברגל, ולעשות קליק עם השניה... 2.שהייתי ילד אספתי כל דבר שלא זז, אז החדר שלי מפוצץ בשיט. 3. לא עובר יום שבו לא שמעתי ביטלס לפחות פעמיים. 4.אני מתופף 5.אני חייב ללכת...אני אשלים את המשחק אח"כ

ringo rulz

New member
המשך

6. יש לי כושר שכנוע די טוב.. 7. פעם חלמתי כמה אני אקבל במבחן וזה מה שקיבלתי. 8. יש לי 93% הצלחה ביירי ברובה 0.22 בפעם הראשונה שניסיתי 9. אני יכול לעשוךת חיקוי של יובל המבולבל
10. פעם שברתי בטעות מקל של תופים ומצאתי את החלק השבור על המדף אחרי שעתיים 11.יש לנו מנהג לתת בלונים וורודים ומכות לילדים עם יומולדת..היום בדיוק היה. 12.אני מכור למערכוני רדיו של היפופטם הפקות יוקרה. 13.יש לי זוג מקלות תופים מהסדרה של רינגו סטאר (עם חתימה אבל מודפסת) 14.פעם אכלתי שתי מנות פלאפל בלי שהייתי רעב בכלל. 15. אתמול בלילה השעה הייתה 02:03:04 והתאריך 05.06.07

limorig

New member
למה לא ללכת עד הסוף

ולהגיד כבר 01:02:03:04 ? אגב , גם אתה שמעת אתמול גלצ בלילה? או שעלית על זה לבד?

ShaniNale

New member
אצלינו בימי הולדת

בתקופת החטיבה היו זורקים ביצים וקמח לאנשי יום הולדת... כמה אכזרי, מעולם לא השתתפתי בזה

ringo rulz

New member
כן אבל זה עובר אם הגיל..גם אצלנו היה

מזל שנולדתי בחופש

The Walrus

New member
../images/Emo45.gif

(עכשיו תורי להסכים איתך) גם אני ניצלתי מכל השטויות האלה בגלל שיש לי יומולדת בחופש...

Apple Scruff

New member
יו, אני היחידה שניצלה את זה

כי אפחד לא ממש יידע שיש לי יומולדת?D:

י ע ר ה 4

New member
15 זה הרבה

1) אני שרה במקהלה 2)אני שחיינית 3) אני אוהבת לכתוב כבר כתבתי 5 ספרים 4) אני מנגנת על גיטרה (בקושי) 5) אני אוהבת לקרוא 6) יש לי אח קטן 7) אני מתנ על הסדרה מלאכים בלבן 8) אני אוהדת את הפועל תל-אביב 9) האוכל האהוב עלי הוא ספגטי בולונז 10) אני מציירת 11) אני משחקת שחמט 12) לא התקבלתי לתמה ילין 13) אבל לאורט כן התקבלתי 14) אני שונאת מתמטיקה 15) אני דיסגרפית

limorig

New member
משחקי הכרות זה כיף!:)

1. אני גרה בגני תקווה , אבל לומדת בפתח תקווה(אגב , הצטרפתי לכיתה שלי בכיתה ז' וביסודי הם למדו אנגלית רק דרך שירים של הביטלס ... מגניב לא?) 2. אני בת 15 וחצי ולומדת ביא' 3. אוהדת מכבי כדורסל 4. שיחקתי פעם כדורסל (אבל לא הייתי משהו:() 5. יש לי כדור חתום מקורי מלפני שנתיים (טוב די אני חייבת להפסיק עם מכבי...) 6. אני סוג של מעריצה של הביטלס מכיתה ד'.. 7. למדתי תופים , פסנתר , כינור ,ויולה (תופים היה הכי כיף...) 8. עכשיו אני מנסה ללמד את עצמי גיטרה:) 9. מכורה לסיינפלד! 10. אני לא מתה על כדורגל... אבל קאקא בהחלט שולט... 11. המאכל האהוב עלי זה... פסטה.. 12. המשקה האהוב עלי הוא קולה 13. הייתי בארה"ב, קנדה, הונגריה ,לונדון ,ברצלונה ופולין(מה שמזכיר לי שכשהינו שם מצאנו בבושקה של הביטלס...חחח)... 14. המגמות שלי הם כלכלה , פיסיקה ומחשבים...(מה שמזכיר לי שאני חייבת לעוף לעשות ש.ב בפיסיקה...) 15. 15 עובדות זה הרבה ... נסיים בזה שההופעה הכי טובה שהייתי בה היתה של מוניקה סקס בבארבי בתל אביב...

למעלה