15 דברים שלא ידעתם על...

ORBITTE

New member
פחחח=]]

1) קוראים לי רינת 2) אפחד לא מכיר אותי פה חוץ משני מת''א 3) יש לי פאק אחד אני אוהבת את גוגו דולס 4) סתם זה לא פאק הם גדולים 5) מנגנת על גיטרה.. כמו חצי מהעולם הזה 6) אני שומעת גם בלוז 7) משפט תקוע^^ 8) וגם ההוא^^ 9) אני מתה על מיישו שקוראים לו אנדריי אבל הוא ג'רמני 10) אני קורעת בערך כל יום מיתרים בגיטרה... XDD 11) אני תימניה גאה 12) אה וגם אלג'ירית גאה 13) אהה וגמאני דתייה 14) גאה 15) שונאת שמעשנים לידי זה הדבר הכי דוחה מגעיל ומסריח שיש!!!!!!!!!!!!

אני מתה על מישהו שקוראים לו אנזו אבל הוא

איטלקי...
חיים קשים.

ORBITTE

New member
מממ

לא זוכרת כ''כ איך זה התחיל אבל נראלי שהוא שלח הודעה והתחלנו לדבר באיסי. .אם אני לא טועה.... זה היה די מזמן...

../images/Emo45.gif גמני...

ORBITTE-נראה לי שיש לנו במשותף גם את 9 וגם את 15 (אה, וגם את 5...)

15! "קלדניותשולטות"

1. אני יודעת ספרדית שוטף. 2. פעם קניתי דיסק שמלמד איך מקלידים מהר בשיטת העיוורים. 3. אני משוגעת. 4. לפעמים גם נושכת (כרגע אני גם מנסה להעביר את ה-15 האלה בצורה שאני לא אתחרפן על המקלדת... ~) 5. אני תמיד חולמת על הגלגול שלי בשנות ה-60 (כן, היה לי גלגול בשנות ה-60, מרוצים?!?! אני לא מ-ח-ו-ר-פ-נ-ת!!!!!- רק משוגעת...) 6. אני מתה על "חברים". 7. אני גם האריסוניסטית וגם לנוניסטית. 8. אני מתנצלת הרבה. 9. אני שונאת שדואגים לי יותר מדי (ע"ע אימא...) 10. (וואי הגענו ל-10) תמיד חשבתי שג'ון לנון ואלטון ג'ון הם אותו בנאדם...( עד שהתחלתי להכיר את הביטלס ולשמוע אותם כמובן...) 11. גיליתי את הביטלס דרך קיר. 12. יש לי משקפיים (מרובעות ומגניבות!). 13. אני יודעת את המילים של רוקי רקון בע"פ (לא יודעת למה התחשק לי לציין את זה...). 14. שני ההורים שלי בנקאים (ולא, אני לא טחונה...). 15. (נו, עוד אחד- תחזיקו מעמד!) יש לי ממוצע 98.3 בתעודה..~~ שיהיה לכם יום שלם אך מורכב!

rabeat

New member
בלופי

1- גם דתיה, אמן ואמן
2- זה לא כזה נורא להיות דתיים
3- בניגוד לחצי פורום (טיפשים
) אני לא הכי אוהבת פסטה, אלא פאקינ שקולד!!! יה, יה. /m\ 4- זה שיר אהבהההה פשוט!!! 5-
אני מוכנה לעשות את זה עם הגיטרה שלי 6- אין לי מושג בלוח הכפל 7- הסתפרתי השבוע 8-מחר

rabeat

New member
פלופ../images/Emo211.gif

8- קיבלתי היום 25 9- והברזתי מכל השעות בערך 10- לא מסוגלת לשמוע את אמא שלי צועקת 11- אף פעם לא עישנתי, ואני בת 14 12- פעם היה לי בלוג- "צער בעלי חיים", בישרא 13- אמא שלי מורה- בגלל זה זה כל כך נורא.
גאד. 14- אני שומעת עכשיו שיר של "ג'סטין טרימברליקקטו" 15- ישלי בבית שני יחמורים, כבשה וחמוס הקרוי יורק
16- שונאת קרוקס. לא נוח אפילו. ויש לזה חורים, לעזאזל. 17- יצא לי 16!!!1111%&%& יאו.

Drorchiklil

New member
דבילי, מביך מעט ולא מעניין בעליל.../images/Emo13.gif

(לא המשחק, התשובות. היאח, אני דיפלומטית.) . כואבות לי הרגליים. 2. מסתבר שאני חסרת טאקט באופן משווע. 3. מאז קצת לפני המתכונת שלי בהיסטוריה, אני נוטה להיעמד לפני שלטים עם שמות של רחובות ולהכריז "אוסישקין!" או "חובבי ציון!" או "ז'בוטינסקי!". שהיה די דביל, אגב. 4. קריירת הסולו של פול מעוררת בי חשק לסדר את הגבות. כנכן. 5. קשה לי לומר "יש לי חשק לשסק", "אוסישקין" (אוסישקין!) ומילים דומות עם יותר מדי שׁ, שׂ ו-ס בבת אחת. 6. אני מוצאת פופ צרפתי ממוסחר חביב להפליא. 7. המחוייבות האישית שלי הכניסה לי לאחרונה 900 ש"ח בערך
(טוב, עוד לא, אבל בקרוב.) 8. המחוייבות האישית האחרת שלי מחייבת אותי להפוך ילדי כיתה ג' תמימים לצמחונים פנאטיים. (אחת ההגדרות בתשבץ שהצלחתי למנוע את חלוקתו, אגב-"נגן להקת החיפושיות, וצמחוני ידוע". בתשבץ אחר נכתב "בת למשפחת סימפסון שהפכה לצמחונית בעקבות פול מקרטני".) 9. אני לא מחבבת את אמילי דיקנסון בכלל. 10. אני עייפה נורא. 11. המורה שלי לשל"ח משוכנעת שאני גוש שתלטנות מהלך, ואני מוצאת את זה משעשע. 12. אני מכריחה אנשים ללבוש סוודרים כשנראה לי שקר להם. 13. בחיים לא ראיתי גריז. 14. לא מוזמן הוכתרתי לשר להליכות מטופשות, והתואר נגזל ממני היום באכזריות על ידי הליכה מטופשת וקלה לביצוע הרבה יותר. 15. אני נוטה ללעוס דברים באובססיביות, במיוחד עטים ואת קצות המשקפיים שלי.

למעלה