.....

.....

אוקיי, לפני דיווח, יש לי שאלה. אתם זוכרים שבאו לכאן פעם בקשר ל"דיאטת האושר" ושאלו וכל מיני? קיצר, תראו איך זזה הולך ותגידו אם כדאי לי ללכת לפי זה: ארוחת בוקר: חלבונית עם ירקות ארוחת צהריים: חלבונים עם ירקות ארוחת ערב שזו ארוחתהאושר אוכלים מה שרוצים לפי ה"תקציב" הקלורי ואיך זה עוזר? משו בקשר לאינסולין, אני לא ממש מבינה. ההסתיגויות שלי-בכל מאכל יש פחמימות, ובמעדנים יש יותר פחמימות מחלבונים אפילו, אז מה אפשר לאכול בכלל? ובכלל, נראה לכם שזה עוזר? אוקיי דיווח. אתמול-חרא שאין לי מילים. בלע ממש גועל נפש הכמויות. היום-לא משו בכלל. אני אמנע ממני עוד אטרפים ונראה לי שאני אלך לישון מוקדם... נראה כבר
אני רוצה לחזור מחר לשיגרה
שביתה מהנה למי שיש (
) לימודים מהנים ללומדים ביננו
דובשי

rotem2 1 0

New member
דובשי מתוקה

למה חרא??????? אז מה אם התחרעת על האוכל? מישהו מת מזה?????????? לא חושב ככה תראי כמו שכולם אומרים כאן קחי את זה בפרופורציות והכל יהיה בסדר בקשר לדיאטת האושר אני לא יודע מה עם זה אבל לא נראה לי כל כך כל הדיאטות האלואני חושב שמה שאני עושה זה הכי נורמלי והכי בריא וזאת דיאטה של דיאטנית של קופת חולים ככה שאני לא הכי רציונאלי בנושא אוהב תמיד רותם

רותמוששש ../images/Emo24.gif

תראה, אף אחד לא מת מלאכול המון (בעצם כן מתים מזה לפעמים...
) אבל אצלי זה קורה יותר מידי. המון יותר מידי

rotem2 1 0

New member
מה אמרתי לך קחי את זה בפרופורציות

רק כך את תראי שמה שאת עושה כשאת בוכה על זה שאת אוכלת המון בעצם קורה פעם בכמה ימים וזה לא עניין קבוע ולכן מה שאני אומר זה אולי כדאי שתכתבי לך כל מה שאת מכניסה לפה וכך את תראי כל יום מה את אוכלת ואחר כך את תראי שבמשך הזמן את אוכלת סדיר ורק מדי פעם את חוגגת לך וכך עם הזמן את תראי שאת נכנסת לתלם של האכילה הסדירה ובלי המון בלאגנים ככה אני חושב בכל אופן אוהב תמיד רותם

מכורים לפחמימות קוראים לזה

האמת חביתוש הזכירה את הדיאטה לראשונה בפורום הזה, והתחלתי לאמץ אותה. את פשוט חייבת לנסות אותה. קראתי חלק מההודעות שלך, ואני מבינה שחלק מהבעיה זה שאת לפעמים אוכלת הרבה בלילה. הייתה לי בדיוק אותה בעיה, זלילות לילה ואם כן הייתי מצליחה לשמור אז תמיד, אבל תמיד הייתי הולכת לישון רעבה וזה (כפי שאת בטח יודעת) הדבר הכי נורא בעולם. את הולכת לישון רעבה... את קמה רעבה... מעגל מגעיל שהולך ונמשך ונמשך ונמשך עד שאת כל כך מיואשת שלא בא לך אפילו לשמוע מדיאטות. העקרון של הדיאטה הוא באמת די פשוט, יש לך 2 ארוחות מבוססות על חלבונים (למשל חביתה עם גבינה בבוקר, ובשר עם סלט ירקות בצהריים - כמובן יש הגבלה על סוגי ירקות, אבל למשל חסה ומלפפונים זה מותר ובטח עוד כל מיני ירקות שאני לא במיוחד אוהבת). בין הארוחות את לא אוכלת כלום, אסור "לרמות" עם פירות וכאלה כי יש בהם פחמימות. העניין הוא שאמרו לי שעם הזמן הרעב במשך היום עובר, כלומר אם את לא אוכלת פחמימות הכמיהה שלך לפחמימות יורדת. אז בהתחלה לא ממש האמנתי, אבל אני כבר בערך בשבוע הרביעי של הדיאטה ואני ממש ממש לא רעבה במשך היום, למרות שאני אוכלת הרבה פחות ממה שאכלתי פעם. וכמובן בערב יש את ארוחת הפרס, שבה את כעקרון יכולה לאכול הכל (מן הסתם לא בהגזמה) הארוחה נמשכת שעה ושעה בלבד ואפשר לשלב פירות, פסטות, לחם, ומה שבא. בהתחלה בארוחות הפרס שלי הייתי זוללת כמו פרה כי די התלהבתי מזה שאפשר המון דברים שלא הרשיתי לעצמי קודם, אבל אחרי שבועיים איכשהו הכמויות ירדי כי בעצם הגוף אומר לעצמו "היי, אני יכול לאכול מה שבא לי וכמה שבא לי..." ואז האוכל כבר לא "אסור" וכבר הרבה פחות מפתה, ובאופן טסעי אוכלים פחות. אני הורדתי עם הדיאטה קרוב לחצי קילו בשבוע, משהו כזה ותאמיני לי שאני הרבה יותר מאושרת בעיקר כי אני לא מסתובבת עם מבט עצוב על הפנים בסגנון "אח איזה באסה לי, אני מתה לאיזה עוגייה, כבר חודשים שלא נגעתי בעוגיות" כי אני מצפה לארוחת הפרס בכל יום, ואני יודעת שאני אוכל לאכול ולהרגיש שבעה. בהתחלה היה לי קצת קשה, כי עדיין התחשק לי איזה פרוסת לחם או פרי במשך היום אבל אני מבטיחה לך שעם הזמן זה נהיה יותר קל. באחריות. לגבי פירוט על הדיאטה, וכל מיני טיפים והסברים על האינסולין וגם מלא מתכונים דלי פחמימות שאת יכולה להכין לארוחות הדלות פחמימות שלך במשך היום - אני ממליצה לך לקנות את הספר "המכורים לפחמימות" של ד"ר הלר, יש שמה כל מה שאת צריכה לדעת. ואני באמת ממליצה לך בחום לנסות. בהצלחה!!!

אחחח... יש שם כמה טעויות כתיב...

...אבל תנסו להבין אותי, עכשיו שתיים וחצי בלילה. בדרך כלל אני לא כל כך דיסלקטית.

ממיתוש

New member
וואו..בלונדינית..

הדיאטה נשמעת לי מזה מעניינת..
אולי גם אני אנסה..?!! אבל יש לי כמה שאלות קטנות..
בארוחת הפרס אפשר לאכול הכל..?! ממש מה שעולה בדעתי..?! והשעות של הארוחות זה משנה..?! תודה..אוהבת תמיד..ליאור

לפי הספר "דיאטת המכורים לפחמימות"

מותר לאכול הכל בארוחת הפרס, למרות שתמיד עדיף שזו תהיה ארוחה מאוזנת, ולא רק ממתקים ושטויות. למשל את יכולה לאכול פסטה, ובשר, תפוחי אדמה וגם איזה קינוח, אפשר ומומלץ לשלב סלטים ומה שבא. באמת, מניסיון, עם הזמן הכמויות שאת אוכלת בארוחת הפרס יורדות באופן טבעי כי אם את יודעת שאת יכולה לאכול הכל אז פשוט ההתלהבות שלך מהאוכל יורדת, כבר כל העוגות לא נראות לך עד כדי כך מפתות כי הרי את יודעת שאת יכולה לאכול מהן בכל יום. ותמיד מה שאסור הרי הרבה יותר מפתה. השעות של הארוחות לא משנות, יש כאלה שאוכלים את ארוחת הפרס למשל בצהריים ובערב הם אוכלים במקום זה ארוחה דלת פחמימות. הכלל הוא שארוחת הפרס הזו נמשכת אך ורק שעה, אבל מבחינתי אחרי חצי שעה מקסימום אני כבר מרגישה מלאה. אני באמת ממליצה לך לקנות את הספר "דיאטת המכורים לפחמימות" שם מסבירים את זה הרבה יותר טוב ממני. ואולי בהתחלה הדיאטה נראית טיפה קשה אבל אם את מתאפקת ולא מרמה אחרי שבוע שבועיים זה נהיה הרבה יותר קל, וכמו שהם אומרים - באמת תחושת הרעב במשך היום יורדת ככה שאת לא מסתובבת רעבה ומבואסת כל היום. בכל מקרה, אם תחליטי לנסות אותה - בהצלחה מכל הלב!!!

בלונדה ../images/Emo8.gif

האמת זה נשמע ממש טוב ומפתה
אבללללללל ניסיתי גם אתמול וגם היום, וישר אחרי הארוחת צהריים נשברתי ואכלתי ארטיקים וכמה פרוסות לחם...
וחוץ מזה, כשהסתכלתי על מעדנים למשל שזה נחשב כחלבון-ראיתי שיש יותר פחמימות מאשר חלבונים, אז מה הקטע בזה?? נראה, אולי אני אנסה גם מחר, ילך-ילך, לא ילך-לא נורא
בכל מקרה, שמחה בשבילך, נשמע שהולך לך מצויייין
דובשי

behappy

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

דובשיייייייי!!! קודם כל את מאוד צודקת:ללכת לישון בשעות נורמליות ולא אחרי 12 בלילה זה ממש חשוב.כשלא ישנים מספיק העייפות גורמת לגוף לדרוש עוד ועוד אוכל-בעיקר פחממות...
דבר נוסף:באמת אני מציעה לך לנסות את הדיאטה הזו ותאמת גמני עושה משו דומה אבל פחות בקיצוניות,מכמה סיבות: 1.את בגיל ההתבגרות ואת זקוקה לאנרגיה שמינה<פחממות> בכמות גבוהה במשך היום,עפ הבית ספר והלימודים והקימה מוקדם בבוקר...אי אפשר לחיות ר ק על חלבונים-מהר מאוד זה יגרום לך לעייפות ועצבנות ובלילה עוד יותר תתנפלי על פחממות.בכלל המנעות ממשהו מסוים-גם משומן-לא בריאה ולא נכונה לגוף. מה שכן,כדאי לך לצמצם את כמות הפחממות שאת אוכלת במשך היום ולהשתדל לאכול פחממות מלאות כמה שאפשר כי זה מאוד חשוב לרמת הסוכר. אני אגיד לך מה אני עושה ואולי זה יתאים לך.אני אוכלת בבוקר סנדויץ מלחם קל וגבינה 5% או 1/2%,אחרי 3-4 שעות עוד סנדויץ כזה או פרי גדול כמו תפוח ובצהרים-טבעול או משו,ירקות ופרוסת לחם א ח ת בתור פחממה.בערב-שוב סנדויץ כמו של הבוקר ובלילה קורנפלקס או גלידה דיאטטית או משו <ואם יש לך את הנקודות של שומרי משקל נשארות לך ככה ה-מ-ו-ן נקודות בערב שאת יכולה לאכול בהן המון פחממות..
בקשר לאינסולין אם את אוכלת כמויות קטנות של פחממות לא תהיה לך בעיה.למשל תראי אני במשך כל היום אוכלת 5 פרוסות לחם קל,שזה משו כמו כוס אורז בקלוריות...ובכל זאת-זה משביע אותי ומתחלק על כל היום,זה לא נעשה בצורה מרוכזת כזוולכן האינסולין יציב. שוב,זו רק הדוגמה שלי וכל אחד עם מה שמתאים לו.אבל הפרינציפ הוא שאולי תפחיתי אבל אל תמנעי לחלוטין...... ולמודים מהנים לך!!<או שגם אתם בשביתה?????
> אוהבת.. שיר

שירצ´וקקקק ../images/Emo99.gif

התפריט שלך נשמע נחמדדד, ונראה, יכול להיות שאני אנסה אותו למרות שלאכול בצהריים פרוסת לחם לא נשמע לי משו...
טוב אני אראה כבר
ואיזה באססה, מחר מתחילים ללמוד

ממיתוש

New member
עוד כמה שאלות...?!

סליחה שאני כזו קרציה אבל הדיאטה נשמעת ממש טובה ובא לי לנסות..
רציתי לשאול אם בארוחת הפרס מותר לאכול פחמימות עם חלבונים ביחד..?! ואם מותר לאכול סלט לא בתור ארוחה..?! בין הארוחות למשל...?! נגיד סלט של רק חסה ורוטב..?! (רוטב קיסר..זה לא מחלבנים..?) וזה לא משנה עם אוכלים את ארוחת הפרס בצהריים או בערב..? אני יודעת שאני קרציה..אני והשאלות שלי..אבל אני רוצה לנסות.. תודה..אוהבת תמיד..ליאור

בארוחת הפרס

מותר לאכול פחמימות עם חלבונים, אפילו זה די חובה כי ארוחת הפרס כאמור צריכה להיות מאוזנת. לגבי סלט בנוסף, לא כחלק משתי הארוחות דלות הפחמימות - אז כעקרון זה אסור, אבל אם למשל את מקטינה טיפה את הארוחות הדלות פחמימות (למשל בארוחת הצהריים את אוכלת רק מנת בשר בלי הסלט ובבוקר את אוכלת למשל חביתה עם גבינה גם בלי הסלט) אז לא נראה לי שתהיה בעיה לאכול את הסלט קצת יותר מאוחר כמעין ארוחת ביניים. לפי העקרון של הדיאטה כל אחת מבין שתי הארוחות דלות הפחמימות צריכה לכלול מקסימום 4 גרם פחמימות ולפי זה את פשוט מחשבת את השכלול. למשל בבשר: חזה עוף, בשר בקר, צלעות כבש ועוד כל מיני - יש בהם 0 גרם פחמימות למנה. כמובן זה לא אומר שאפשר לשבת ולאכול חמש מנות בשר ביום, כעקרון את הבשר את אמורה לאכול במנה בינונית שזה בערך 110-150 גרם. אני אישית אוכלת המבורגר לארוחה"צ, (כמובן בלי לחמניה) לגבי המבורגרים שזה בעצם בשר מעובד שמוסיפים לו לפעמים דברים צריך לבדוק את הכיתוב על האריזה לגבי כמה גרם פחמימות יש בזה. בדר"כ זה בסביבות גרם אחד ככה שזה בסדר. לפי הספר זה לא משנה אם את אוכלת את ארוחת הפרס בצהריים, פשוט הרוב מעדיפים לעשות את זה בערב כי פשוט יש לך משהו לצפות אליו וזה נותן לך תמריץ לשמור על הדיאטה במשך היום. וגם אם את אוכלת את ארוחת הפרס בערב את הולכת לישון שבעה, בעוד שאם את אוכלת אותה בצהריים אז עד הערב יכול להשתחל לו איזה רעב קטן. לגבי רטבים - בספר יש רשימה של כל מיני מזונות וכמות הפחמימות שלהם, לא מצאתי לגבי רוטב קיסר אבל למשל רוטב איטלקי לסלט בכף אחת יש 1 גר´ פחמימות, רוטב אלף האיים יש 2 גר´ בכף אחת, ושמן זית, שמן סויה, שמן תירס וכעקרון רוב השמנים יש בהם 0 גרם פחמימות בכף אחת. מה עוד... דגים הם דלי פחמימות, גבינות וכאמור בשר (רק צריך להיזהר עם קציצות קנויות ולבדוק על הארוזה, למשל בקציצות של עוף טוב יש 18 גר´ פחמימות למאה גרם וזה כי מוסיפים כל מיני דברים לבשר, תבלינינם וכאלה) לגבי הירקות אפונה, עגבניה וגזר יש בהם פחמימות אבל חסה, כרוב, סלרי, מלפפון, צנונית הם דלי פחמימות ואפשר חופשי לשלב אותם בארוחות דלות הפחמימות במשך היום. והנה קישור של מישהו אחר שכתב על הדיאטה הזאת, מקווה שעזרתי... http://www2.iol.co.il/communikit/scripts/forums/live/forums_single_41.asp?rootId=1510874&msg_id=1510874

וכמובן, בהצלחה ../images/Emo24.gif

מצפה לעדכונים, ואני כאן אם יש לך עוד שאלות. תאמיני לי שאני לא חושבת שאת קרציה, מספיק הצקתי לאנשים בקשר לדיאטה הזאת עד שקניתי את הספר. אני כאן אם את צריכה עצה, אולי אני אפילו יכולה לצלם לך חלקים מהספר ולשלוח לך בדואר או משהו (כי זה מה שמישהו עשה בשבילי בהתחלה כי תשמעי, אני חיילת משוחררת שדי לחוצה בכסף...
)

למעלה