129:84 זאת התוצאה כרגע בין וושינגטון לאינדיאנה

OrEl74

Well-known member
מנהל
רק קבוצה אחת הגיעה למשחק ההדחה הזה.

וושינגטון יפגשו את פילי בסיבוב הראשון וזה אמור להיות מעניין, לדעתי זה מוקש לא קטן עבור הסיקסרס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אגב
המשחק הזה מגיע 24 שעות אחרי הידיעה שהפסד שולח את ברוקס הביתה
נראה לי שהשחקנים רוצים שהוא ישאר

Rapgamer

Well-known member
היה משחק משעמם. רמה בינונית כיאה לשתי קבוצות במאזן שלילי, אינדיאנה עם אפס הגנת צבע. ווסטברוק היה טוב בכניסות לסל ומסירות לסנטרים במיקום טוב ששמו הוקס שוטס קלים. לא ברור למה דוקא לן פותח בוושינגטון, הוא הכי פחות טוב מבין השלושה (לופז, גאפורד).

אני לא רואה את המוקש מבחינת פילדלפיה. סדרה של 4-1.

OrEl74

Well-known member
מנהל
היה משחק משעמם. רמה בינונית כיאה לשתי קבוצות במאזן שלילי, אינדיאנה עם אפס הגנת צבע. ווסטברוק היה טוב בכניסות לסל ומסירות לסנטרים במיקום טוב ששמו הוקס שוטס קלים. לא ברור למה דוקא לן פותח בוושינגטון, הוא הכי פחות טוב מבין השלושה (לופז, גאפורד).

אני לא רואה את המוקש מבחינת פילדלפיה. סדרה של 4-1.
לא יודע למה אבל זה ממש מציק לי מהבוקר.
אני באמ. תוהה אם אינדי לא זרקו פה את המשחק לפח והלכו ללוטרי בכוונה מתוך ידיעה שאין להם באמת מה לחפש מול פילי.

לגבי "מוקש" אולי לא הגדרתי טוב
ברור ש הסיקסרס טובים יותר ואמורים לנצח, הכוונה שלי היתה שאלה לא יהיו משחקים חד צדדים שיגמרו ב 20 כל פעם.

Rapgamer

Well-known member
1. בקושי יש הבדל בבחירת הדראפט בין לנצח את משחק הפליי אין לבין להפסיד אותו.
2. אם אינדיאנה רוצה לוטרי למה היא ניצחה את משחק הפליי אין הראשון נגד שארלוט?
3. שחקנים אף פעם לא זורקים משחקים. כשקבוצה רוצה להפסיד המאמן משתף שחקנים לא מתאימים.
בקיצור- לא.

לא חושב שיש לנו מה למכור. אמביד יתעלל, גם עזרה משולשת לא תועיל. פילי עמדה איתנו בקצב משחק מהיר בכל שלושת המפגשים, אין לנו איך להפתיע. צריכים סדרה גדולה מהצוות המסייע - לופז, ברטאנס, נטו, גפורד, ובמיוחד האצ'ימורה. לא בונה על זה. 'סוויפ'.

למעלה