...................................

...................................

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!! .................. סליחה........ זה עמד לי בגרות והייתי חייבת לשחרר את זה.................

הרקדנית

New member
../images/Emo13.gif

קחי חיבוק שיעביר את הרגשת ה´אוף´
לילה שקט לך הדרי

תודה.......

........................... למרות שאני שונאת חיבוקים וירטואלים... מעצם היותם לא אמיתיים........ אבל תודה בכל אופן....................

הרקדנית

New member
../images/Emo79.gif

אז יש לי מילים ~~~~~~~~~~~~~~~~ "יש אי שם מישהו חושב עלייך מישהו רוצה אותך נורא יש אי שם. יש אי שם מישהו חולם עלייך מישהו אוהב אותך כ"כ יש אי שם. אז אל תבכי הלילה ראשך הניחי כאן כוכב נופל מאיר את לילך ושואל לאן. ומה תבקשי מלמעלה? אם זה אותי אז הנה אני שלך מזמן. שיר לך שר שיר עצוב סנטימנטלי שיר שלא משאיר אותך לבד שיר לך שר. יש אי שם מישהו חושב עלייך מישהו רוצה אותך נורא יש אי שם..."
קחי את מילותיי ותנצרי אצלך בנשמה והן אמיתיות..תסמכי עליי

סתיו...........

דווקא לכן אני לא יכולה לספר....... מצטערת...... דווקא לכן שהייתם איתי כמעט כל השנה האחרונה.... אני לא יכולה...... מצטערת כל כך...... אבל פשוט לא יכולה....... סליחה שזה אתן שתמיד הייתן לצידי ותמיד עזרתן(כן גם שהצפתי את ההודעות במשך כל הקיץ שעבר. וסליחה שחוזרת לזה) דווקא לכן... אני לא יכולה לספר...... פשוט לא יכולה..... והאוף הזה? ......לא יודעת מה להגיד עליו.. רק זה שהוא עמד לי בגרון..... והייתי חייבת להוציא..... ועדי.. תצפי למסר......

הרקדנית

New member
אז אני אחכה ../images/Emo20.gif

כי להיחנק עם הכל בפנים אני לא אתן לך.. ואולי..אולי תפסיקי להתנצל ותתחילי לשמור על עצמך? להתחזק? דואגת לך

אולי.......

תודה על הדאגה...... אבל בינתיים מעדיפה לשמור בפנים...... והסליחה? המון סיבות.......

הרקדנית

New member
לשמור בפנים (וכאן מפסיקה להציק)

לשמור בפנים לא עוזר.. נהפוכו- זה רק עושה הכל רע יותר. את שומרת את כל הכאב, מנסה להדחיק אותו, ונרקבת ביחד איתו מבפנים. הבעיות שלך לא יפסיקו אם תשמרי אותך בפנים, הן ילכו ויגדלו ואיתן הכאב הפרטי שלך. ולכן ילדה יקרה, יכולה לתת לך עצה: להוציא. ולא חייבים הכל בבת אחת- לאט לאט את לא חייבת פה, את יכולה לכתוב או לשיר או לנגן ישנן אלף ואחת דרכים להוציא, רק תנסי. מה כבר יש לך להפסיד? אין לך. רק תרוויחי והכאב יפחת.. לא מבטיחה לך נוסחאות פלא אבל מבטיחה לך הקלה אדירה! וזהו, באמת שלא רוצה ללחוץ ולהעיק מאחלת לך לילה שקט
רק מבקשת שתחשבי על זה

חשבתי על זה סתיו........

זה לא הולך................. ודי השרשור זהה מציף את הפורום....... לילה טוב שיהיה לך

להדרי וסתיווי,

הדרי- קיבלת את המסר שלי? מקווה שכן. בכל מקרה, מאחלת לך לילה טוב, מקסימונת
ומבטיחה להתקשר מחר <מצטערת על היום, הסברים יבואו מחר
> סתיווי- חייבת לכתוב לך כדי לומר לך שאת מדהימה, פשוט מדהימה. אני אוהבת אותך, ילדה, ואוהבת כ"כ את ההודעות האלה שלך. מאיפה כל הכוח הזה, אה? והמילים האלה שלך... פשוט תודה. תודה על כל מה שאת מחוללת כאן.
לילה טוב, פןרום מדהים שלי! <כן, כן, שלי, יש לכן בעיה עם זה?
> עדי, שחייבת לישון :)

למעלה