11 סיבות למה יוסי יותר טוב משפרה...

DANAAJ

New member
11 סיבות למה יוסי יותר טוב משפרה...

1.כמובן דורבן שקולע בזמן.(מלך)@ 2.מפרק לאט אך בטוח את הבכינים. 3.מוציא בקלאסיות את אלק החזקים. שי צבר רנין. (מלך)@@ 4.מצחיק עד טירוף. 5.ממציא סיפורים@ 6.ממציא פיתגמים@ 7.מחדש שירים(מלך) 8.שימו לב:מרחם על האח הגדול בענין הטלפונים. נשמה!!! 9.לא סורג לעצים. אבל מעשן!!מתוק... 10.אוהבים אותו מעריצים אותו יותר משיפי!!!!(מלך)@@ 11. הוא המלך ובצעדי הדורבן? כולם הולכים......

DirrtyShay

New member
ובטח הסיבה ה-12 שלך היא..

12. יוסי מזיין אותך בתחת והבטיח חלק מהכסף.. יאללה חאלס כבר עם הטמטום של ההשוואות.. אני אוהב את שפרה, לאון ועינב ולא עושה השוואות וסקרים ובלאגנים.

DANAAJ

New member
אין מצב אחי אתה יודע למה? אני גבר

אבל אם אתה רוצה ללמוד אני מוכן ללמד. את התשובה שלך אל תשחזר בכל הודעה על יוסי הבנת!!!עכשיו יש לימודים מחר.

ועוד 10 סיבות בשביל להקיא ממנו../images/Emo5.gif

1.יוסי מקלל בלי סוף את כולם גם את בתו שלו... 2.יוסי הורג את עצמו עם כמות סיגריות שהוא מעשן (בתור אחד שהתפוצץ לו וריד בראש עישון אסור עליו !) ככה שלחם ממש לא יציל אותו ושום אוכל בריא אחר.. 3.שונא ומזלזל בנשים,שוביניסט(עינב עצמה אמרה שבבית שלהם הוא לא מזיז אצבע,הכל עושה אישתו). 4.מתייחס בזלזול לכולם, קורה לכולם ילדים קטנים, וסוסים מתים. 5.מסיט ומרכל בלי סוף. 6.רב עם כולם בשביל הסיגריות, נרקומן ללא תקנה. 7.אדיש, חסר רגש לחלוטין( דוגמת מחלה של בת שלו ) 8.מטפטף רעל על מי שרוצה להדיח 9.פרמיטיבי לגמרי, לא יודע את שפת אימו (מה זה "בראייה לאחור?") 10.קולע בזמן? אפילו לא קולע לתוך האסלה,חחחח

למעלה