11 ימים בלי סיגריות

r3dt4g

New member
11 ימים בלי סיגריות

קשה... קשה!!!
מצבי הרוח שלי משתוללים... רגע אחד אני עצבני, אחרי זה אני בדיכאון, ואז שוב עצבני, ואז שוב בדיכאון...
אתמול ישבתי במשך שעה וחצי בצאט של סה"ר (תמיכה נפשית אונליין) ושפחתי את הלב מול איזה נציג אומלל.
אתמול גם פתחתי דיון בפורום הכרויות, ותוך כמה שעות 99 אחוז מהאוכלוסיה שם כבר כיוונה עלי את התותחים הכבדים...
מצחיק האמת, אני לא באמת תומך במה שאני כותבתי שם, ועדיין כתבתי את זה..
היום בבוקר יצאתי להליכה של שעה, ורוב ההליכה פשוט חשבתי על איך אני שונא את כל העולם...
דמיינו אישה במחזור, שגם נמצאת בגיל המעבר, וגם מאובחנת סכיזופרניה, ככה אני מרגיש

והנה כתבה מעניינת לנגמלים הטריים, תתכוננו, זה הולך ליהיות הרבה יותר קשה לנפי שזה יהיה יותר קל...
5 דברים שלומדים על חיים, תוך כדי גמילה מסיגריות

r3dt4g

New member
לא לוקח תחליף

אני מנסה להתמודד עם זה בשקיעה במשחקי מחשב, סרטים וסדרות.
שינה והרבה ספורט

אגב לנגמלים האחרים פה, על תתיחסו למה שאני עובר כמשהו שגם אתם תעברו
לכל אחד זה שונה, ואני תמיד הייתי בחור רגיש, אז קפיצות במצבי רוח זה די טבעי בשבילי

r3dt4g

New member
אה ויש לי סיגריה אלקטרונית

עם נוזל עישון ללא ניקוטין, לא יודע עד כמה זה עוזר, ואני בכלל מנסה להמנע מלגעת בזה

וואו אני באמת מעריצה את ההתמודדות שלך

הרגת אותי עם האישה במחזור שגם נמצאת בגיל המעבר וגם מאובחנת כסכיזופרנית

פשוט אי אפשר היה לתאר זאת טוב יותר, כי זה מה שאני מרגישה לפעמים, ואז אני הולכת לרופאה שלי והיא מנסה לדחוף לי כל מיני כדורים נגד חרדה
ואיך שאני רואה את המירשם ביד, הכל עובר לי כמו לא היה ולא נברא וכמובן שאני לא לוקחת שום כדור מלבד איזה חצי ואבן פעם בכמה זמן וזה דווקא די מומלץ לנגמלים חדשים.
עוד לא קראתי את הכתבה שהבאת לנו כאן, אבל אני כבר מודה לך עליה מראש,
ובכלל אני מאוד מודה לך על המעורבות שלך בפורום ועל העזרה הרבה כאשר אתה משתף אותנו בתחושות שלך,
כי לפעמים אני מרגישה בדיוק כמוך, אבל מתביישת להגיד

r3dt4g

New member
בכיף!

והיום הרגשתי הרבה יותר טוב, אחרי יומיים של איכסה
על הבוקר יצאתי לריצה, למרות שהיה די קר, אבל פשוט הייתי חייב! זה מאוד עוזר
ואני אשמח לתת עצות וטיפים ובכללי לשתף מצטרפים חדשים לפורום
ו... אני לא מבין מה יש להתבייש, כולנו בני אדם

למעלה