1098

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
הייייי.....זה האוטובוס שסיפרתי עליו

לפני שבוע - שבועיים בערך . . . האוטובוס הזה עבד עד לא מזמן וסיפרתי לכם על הנהג יורם שבבוקר טיפל בו במוסך ובלילה עבד עליו בקו 54 . והאוטובוס עבד גם בקו הפנימי של לשכת הגיוס בתל השומר .

מה הרישוי שלו החיצוני ???

לפני שבוע - שבועיים בערך . . . האוטובוס הזה עבד עד לא מזמן וסיפרתי לכם על הנהג יורם שבבוקר טיפל בו במוסך ובלילה עבד עליו בקו 54 . והאוטובוס עבד גם בקו הפנימי של לשכת הגיוס בתל השומר .

ארזS

New member
אביתר היקר

אביתר היקר
לך הירושלמי שחי ונושם את "אגד" קצת קשה להבין את זה, אבל ב"דן" כמעט אף אחד לא מתייחס למספר הממשלתי ולא יודע מה זה. כולם ב"דן" מכירים רק את המספר הפנימי.

טוב תודה. אם תדע, אנא עדכן אותי.

אביתר היקר
לך הירושלמי שחי ונושם את "אגד" קצת קשה להבין את זה, אבל ב"דן" כמעט אף אחד לא מתייחס למספר הממשלתי ולא יודע מה זה. כולם ב"דן" מכירים רק את המספר הפנימי.
טוב תודה. אם תדע, אנא עדכן אותי.

seffic

New member
הוא עבד גם בקו 54 ב', נדמה לי

ארזS

New member
מה שנכון נכון.

מה שנכון נכון.
קו 54 ב' שהיום נקרא קו 7 ב' היה "שייך" (מבחינת האחריות על הקו) בהתחלה לסדרן של בני ברק והאוטובוסים שנסעו בו היו בדרך כלל מקו 54 הרגיל. כיום זה השתנה וקו 7 ב' שייך לסדרן בעתידים (נוה שרת).

מצב
הנושא נעול.
למעלה