:)

:)

תודה לאל,סוף סוף מצאתי את הפורום בשבילי. אני מה שנקרא הגרופית של הצפון :)

צפון - מטולה ?

או צפון צפון - סקנדינביה ?
ספרי מה הביא אותך להיות גרופית של הצפון ? מה את אוהבת, מה את מעדיפה ומה את יכולה להמליץ ?

אני מדברת על הצפון האמיתי,כלומר,סקנדינביה.

קודם כל,איך אפשר שלא להתאהב בנופים המדהימים?הימות והעצים?-ואלו רק הנופים הטבעיים. הכנסיות המדהימות. המוזיקה והשפות. (אגב,העובדה שכל האזור הוא לא ישראל כבר נותן לו פור מסוים
) המדינה המועדפת עלי היא פינלנד. וכמעט ששכחתי מהשאלה המרכזית(המרכזית?) בתור מטאליסטית גאה ששומעת מספר להקות מוכשרות למדי שמוצאן הוא פינלנד,ראיתי לנכון לחקור מעט את הארץ וטוב,נו,התאהבתי!

välkommen

ברוכה הבאה. ואולי תוכלי להאיר את ענינו - למה בסקנדינביה כולה - מנורווגיה ועד דנמרק - נפוצות ופופולאריות כל כך הרבה להקות מטאל

suomi

New member
לאיזה להקות את מאזינה?

אולי אני יכול להוסיף לך עוד כמה ל playlist. לפחות כאלה מפינלנד.

הו! זה יהיה נחמד

Children of Bodom Nightwish HIM Sonata Acrtica Tristania Tarja Turunen(זו זמרת,אבל פינית!-טוב כמה מפתיע,הסולנית לשעבר של נייטויש). אני חושבת שאלו הסקנדינביות אליהן אני מאזינה,סביר להניח שיש עוד אחת או שתיים. אשמח אם תעשיר את הplaylist שלי

suomi

New member
הנה עוד כמה

Amorphis Suburban Tribe Tarot Eternal Tears Of Sorrow Kilpi Maj Karma Sinergy Teräsbetoni Kotiteollisuus Apocalyptica To/Die/For Viikate Lullacry Stam1na Diablo Ensiferum Mokoma Entwine Impaled Nazarene Finntroll למען הסר ספק, אני לא חובב מטאל ולא שמעתי את רוב הלהקות שרשומות פה. אבל אי אפשר להתעלם מהתופעה הזאת אז לפחות השמות מוכרים לי. לגבי המוזיקה - אני מאמין שחלק לפחות יעניינו אותך. תהני!

למעלה