.......

.......

השתיקה שלי זו הצרחה הכי גדולה שבי השתיקה שלי זה הכאב הכי כואב אצלי וכשהשקט יפול כמו חול קולי לאיש לא יגיע אני יכולתי לבכות אבל פחדתי שזה יפריע --- השיר הזה פשוט אומר הכל !!
כמה חרדות בבנאדם אחד??? שונאתאת עצמי !!

אהאהאהההההההההההההההה

למה אני לא בטוחה בעצמיייי??? אני מפגרתתת פשוטטט מפגרתתתת!!!
תהרגווווו אותייייייייייייייייייייי כברררררררר בבקשהההההההההה!!!!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו שומעים אותך...

גם את השתיקה...וגם את הצעקה.. שתיהן עוצמתיות, שתיהן מעבירות היטב כמה קשה לך עכשיו... אנחנו שומעים את הכעס העצמי, השנאה הזו...ואת הרצון לשינוי... ספרי לנו, אולי נוכל לחשוב יחד, על דרך להתמודד עם החרדות... האם חשבת או ניסית לטפל בעניין... האם יש מי שיודע שאת עוברת את כל זה.. ספרי לנו עוד, אנחנו רוצים לשמוע, גם את השתיקה..גם את הצעקה.. אותך...

סה"ר תודה !!!

בוקר... אני יודעת איפה אני נימצאת.... אני מכירה את הפחדים ואת החרדות שלי ... אני נימצאתתת במצב.. שאני רוצה לצאת מימנו אבל לא מסוגלתת לראות או לשמוע עליו יותר.. כי הוא פשוטטט עושהה לי יותרר רעעעע ואני ממשיכה לצפות ולקוות שזה ישתנה כמו מפגרת... ושום דבר לא משתנהההה כנראה ששכברר מאוחר מידיי... ואני לא דעת מה לעשותתתת..

Deep Blue Sky

New member
../images/Emo201.gif

כמה זמן את עם החרדות? כי אצלי היו ועדיין יש קצת חרדות, אבל זה יורד עם הזמן...

.....

תודהההה על החיבוקקקקקקק
זה כבר כמה ימים.. אבל ניהיה רק יותר גרועעעעע !! זה כמו מעגל שחוזר על עצמו.... וכל דבר פשוט שובר אותי.... ואני לא יודעת איך לצאת מזה....

Deep Blue Sky

New member
...

אני יודעת שזה קשה... אבל אם זה כמה ימים זה לא כזה נורא... נראה לי שזה יעבור לך. אצלי זה היה חודשים, אפילו הגיע לשנה קצת. וזה עבר לבד, עם קצת עזרה מעצמי. בכל מקרה, אולי כדאי שתבקשי עזרה ממישהו... good luck

אמממ

תודה נשמה.. הלוואי.. אני גם מקווה שזה יעבור !! ואני לא יודעת ממי לבקשש ממש עזרה.. ( לא התקופה הכי טובה.. לא רק בשבילי !!)

Deep Blue Sky

New member
בקשר לעזרה...

את יכולה לבקשר פסיכולוג או פסיכולוגית... אם זה יקר מדי אולי תתיעצי עם אנשים קרובים שאת מכירה...

למעלה