100 בלשון , ביולוגיה,היסטוריה

רוני_(-:

New member
100 בלשון , ביולוגיה,היסטוריה

ואנגלית... ומחר נדע גם מתמטיקה...

את משו את!!!

ידעתי שאפשר לסמוך עליך...אבל לא תארתי עד כמה. יש משהו שאת לא טובה בו? קטנטן...פיצפון? כלום? לא חשוב...אני אוהבת אותך בכל מקרה! נ.ב. שלחתי לך אי.סי אבל אני חוששת שמספר כבר לא מעודכן.. הוא עומד אצלי כבר שנים ברשימת ציפיה לאישור. אז אם קיבלת...רק תדעי שזו אני.

רוני_(-:

New member
לא מעודכן...

ברור שיש דברים שאני לא טובה בהם! בכל מקרה, הנה המספר החדש של האייסי 118427566 אוהבת מ-א-ו-ד, רוני נ.ב- נראה לי שאני לי הפרפקציוניסטית היחידה כאן...גם את מושלמת!

מייק 48

New member
יש תמורה בעד האגרה !!!! :) :cool: B-)

רוני חומד, אני מלא הערצה והתפעלות !!! :-() (נשארתי בפה פעור) המון ברכות חומד, אנחנו מפרגנים לך... צרור חיבוקים ונשיקות... שלך באהבה מייק נ.ב. אם אני צריך ללמוד את כל זה ברמה כזו - אני נראה כך: :p

t@gel

New member
אבוי לך מייקי

הייתכן כצעקתה? אפילו בסמיילים אתה נכשל? קח דוגמא מרוני...הייה תלמיד מצטיין.... לשיעור הבא...עליך כעונש לצייר 100 סמיילים...

t@gel

New member
מייקי...

אגרה זה לא משהו שעולה המון כסף ובכלל עדיף לשכוח ממנו? אני בעד להמציא משפט חדש... ``יש תמורה בעד החייזר``.... העיקר לא אגרה.... תאמין לי שמהם אין חיר בכלל.... מה האגרה תרמו למדינה? הא?

רוני_(-:

New member
יש ויש!

חחחחח... תודה! בכל מקרה, בגלל כל המאיות בלשון-אני עושה את הבגרות שנה הבאה... אההההההההה!!! אני כ``כ אכשל! אני עושה שנה הבאה (כיתה ט) בלשון ובאנגלית, ואת הבגרויות במתמטיקה אני אעשה בכיתה יא (שנה מוקדם)...איזה חרא! ההורים שלי רשמו אותי לכזה דבר שגומרים את המתמטיקה מוקדם אז את הבגרויות במתמטיקה אני אעשה בכיתה יא (שנה מוקדם)...איזה חרא! אני אהיה ממש בלחץ! תודה על הכל אוהבת, רוני

רוני_(-:

New member
איזה תגובות נלהבות!(-:

תודה,תודה,תודה,תודה!!! עכשיו אני הולכת לשבת יומיים ולא לעשות כלום!!!! קניתי אתמול את הספר ``מבוזבזת``,נראה לי שהוא יעסיק אותי... ביום שבת אני צריכה לגמור לבנות מודל של איזנ בית מזדרגג..אוף! אין לי כוח כבר... אבל זה שווה את המאמץ! אוהבת אותך מאוד תגוש, רוני

למעלה