10,000 ש"ח למנחש את מדד המעוף ב31 בדצמ'

ginz1

New member
10,000 ש"ח למנחש את מדד המעוף ב31 בדצמ'

פרטים נוספים רשימת כל הפרסים ותקנון התחרות בלינק המצורף. בהצלחה לכל המשתתפים מהפורום של דוביד. http://www.talniri.co.il/promo/madad/ אני ביקשתי רשות מדוביד להעלות את התחרות כאן בפורום של דוביד,ואני מודה לדוביד שנתן לי רשות.

ginz1

New member
לשאלתך 2 נקודות יש בלינק ובתקנון המשחק הוראו

ת מדויקות איך למלא ואיך לשלוח. חיבים לקרוא את ההוראות.

כאן לא נהוג

להפנות ללינקים, וגם לא נהוג להטעות את הציבור בכותרות שהן חצאי אמיתות.

מה כן נהוג ? בשרי או חלבי ?

גם קיבל רשות מכבוד המנהל... וגם נתן לך אישור כניסה לקזינו שלו... וגם עושה - מה שכל המפרסמים - בלי יוצא מן הכלל - עושים: מגרים אותך להכנס ללינק... תפסו אותך בשרטרי... ? ואם דין ג'ובה אחת כדין מליון... אז מה רע ב- 2000 ג'ובות - מניחוש פרוע ...?! ובשבילי... הכותרת אמיתית לגמרי... כי אני אוהב לקפוץ על 'כל החתונות'...

Conquistador

New member
קראתי ולא מצאתי התיחסות לדיוק העשרוני.

חוץ מכך ללא מנויים 2,000 ש"ח בלבד בשביל שישפכו את דעתם האישית. לא תודה. בעצם, תודה לא. אבל אחלה פרסומת.

שלום, כאן הרצל מדבר

אם נעים אותך ואת המתחרה בקו אחד, נוכח העובדה שלשונך נקייה יותר, עד כמה שזה תלוי בי, אתה אורח רצוי כאן, וטוב עשה הבוס שהרשה לך, הגם שלא היית צריך בכלל לשאול אותו. כאן, קודם עושים אח"כ שואלים (הפורום המנוח - מנוח)

bogii

New member
אז ככה

אם הבנתי נכון אם ההסברים של דנדון ? אז יש מצב שהגרף יבדוק את הקו הסגול קרי תשואת המדד עשויה לעמוד על 31.82%+ למרות שלאחרונה הסתמנה מעין תבנית של פיסגה כפולה יעני הצווי ציקלך וציצים? אתה יודע שאני אוהב ללטף (אולם רק בהסכמה) אמנם לא נרשמתי ללינק אבל תרשום אותי כאן לתוכנית זוגות צעירים 10.000 גובות זה יהיה נחמד לקבל
יש לך את הפון שלי
להלן גרף תשואות מתחילת השנה אגב הג'מעה במיין סטריט אומרים שהדו"ח של רים עושה חשקומצין לשאר הסקטור והם מספרים שהקנדית בלק-ברי יעני גרין-ברי הביאה דו"ח בן יונה מהסרטים בקיצור כל מה שיגרום לקוקוריקו להצפין זה יהיה מבורך בוקר טוב ובשורות טובות רק בחייאת דינקום תסעו בזהירות עם הכבישים הרטובים האלה החיתוכים האלה מנתיב לנתיב של מכוניות ההובלה הגדולות מסוכנים לאללה, רק אתמול זרקו אותי לשוליים
ולמזלי הרב הצלחתי לתמרן את הרכב הצידה ולא לפגוע באחרים

itzhak0

New member
BOGII'eck , קבל את התעתיק של הגרף

לא מבין בזה http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=RIMM&p=D&en=&id=p38171815412

למעלה