10 שורות שמבטאות בדידות כואבת...

THE -S

New member
10 שורות שמבטאות בדידות כואבת...

מתי תקרע נשמתי? מתי תגמר סבלנותי? כמה עוד אוכל לשאת את הכאב? לאיש לא איכפת, איש אינו אוהב. התחושה האיומה של בדידות עולמים, תחושת ריקנות, יגון ויסורים. אני חיה את חיי בשקט, לבד. רוצה לחלוק אותם עם מישהו אך אין לי אף אחד. מדוע גורלי אכזר כל כך ? מדוע חיי הם סבל נמשך?

ביאנה

New member
היי

אאוץ´! הרגשתי את הכאב לשמחתי לא הזדהתי!!!! האם לבך באמת נמלא כאב כזה?! האם את באמת אומללה שכזאת? ביאנה

THE -S

New member
ביאנה, אני מבינה שלא קראת את השיר..

הקודם שלי "הכל בגלל העטיפה"... מרבית השירים אותם אני כותבת הם על הרגשות החזקים ביותר שלי, וכרגע הרגשות האלו הם תסכול בגלל בדידות, קנאה לאלו שמצאו את אהוביהם וכעס עצום על החברה...את מבינה?, מבחינה חיצונית אני ממש לא מושכת, ובתור אחת כזו אני מרגישה שהחברה שיטחית מאוד ופולטת ממנה את המכוערים חיצונית... בקיצור, לאנשים יפים קל יותר בחיים, ואמנם היופי הוא לא הכל בחיים אבל תאמיני לי שיש לי המון להציע בתור בחורה צעירה אבל כמו שרמזתי בשיר הקודם שכתבתי לפורום-כשהעטיפה לא מושכת המתנה פחות רצויה... ולכן כרגע אני נפשי מתייסרת מבדידות.

דז

New member
וואו

איזה שאלות כול כך בוטה ואמיתי . אל תדאגי בסוף תמצאי מישהו שיהיה איתך בצורה הזו

*קסנדרה

New member
מי ייתן והשנה הבאה תהא מלאה אהבה

ולא תיוותרי לבד בבדידותך, לו יהי. כואב אבל רק למיואשים יש תקווה... לחסרי התקווה לא נותר למה לקוות... שנה טובה קסנדרה

אפשר עוד-

לראות את כתמי הדמעות , שצרבו את דף הנייר. שיר כל כך נוקב ועצוב. מהן המילים שמחזקות? מהן המילים היפות? אני איתך, מרגישה אותך. מאחלת, לך שתהא שנה מתוקה ומלאת הפתעות, ממני, ילדה.

ביאנה

New member
כותבת יקרה!

דווקא כן קראתי את שירך הקודם וגם הגבתי, עכשיו אני רואה איך זה מתקשר, תודה שהארת את עיני!

למעלה