10 המכות הטלוויזיוניות

• פותח הנושא PopPy
  • פורסם בתאריך

mikmik000

New member
זה כבר בטוח..

כמו שאמרו מתחתי, פוקס כבר הזמינו את נמלטים לעונה שניה, ולכן עונה שניה בטוח תיהיה. בכל מקרה, הנחתי שכך תמשיך הסדרה לאחר היציאה שלהם מהכלא, אבל אין ספק שהסדרה תאבד קצת מהקסם שלה ברגע שהעקרון של הבריחה מהכלא [שהוא הרעיון של הסדרה] יעלם והם כבר יהיו בחוץ.

snier1991

New member
אני מסכים יש הרבה מכות ודברים

מעצבנים אבל הדבר הכי עצוב שקרה השנה הוא מות הסיטקום תגידו שהסדרה הקומית היא תחליף מצוין ויותר טוב אבל היא כמו כל סדרה היא מחייבת ולפעמיים כמשעמם בא לך סתם לצפות באיזו תוכנית חביבה שסביר להניח תצפה בה שוב בעוד חודש וחצי כמו ברני מק ומלך השכונה(ורק בגלל זה סדרות פשע מצליחות כל כך בגלל שאתה לא מחויב כלפיהם שבוע אחר שבוע) או יותר מזה תוכניות מצוינות שהיו כל כך מצחיקות שכל שבוע נדבק למסך לחצי שעה של כיף כמו וויל וגרייס וכן גם כולם אוהבים את ריימונד אז עכשיו גם בארץ רימונד נגמרה מופע שנות ה70 תגמר גם היא(וזה לא חשוב שבסוף היא הייתה נוראית),מלקולם באמצע,כן מותק,מלך השכונה,ואפשר להוסיף את עדיין יחד וככה זה בחיים שנגמרו שנה שעברה והכי עצוב ויל וגרייס שיכולה לעמוד מול כל סיטקום ולא להחוויר ולצערי אין סיטקום אחד חדש שהוא באמת מצוין והחביבה היחידה תיגמר כשיגלו מי האמא. סיטקום יהי זיכרו ברוך

Sparks

New member
i see you and raise one more

מספיק עם הבאנרים!!! זה מעצבן. זה מיותר. ובחצי מהמקרים מבלבל ולא מדויק. שלא לדבר על זה שזה לא מאפשר להעביר ערוץ.. די כבר. פרסומות, פרומואים, תשדירים לא מספיק לכם שצריך להוסיף גם את המכה הזו? ספארקס

TheLost

New member
ממהמ

1. יחס דוחה של ערוצים 22, 10 ו-11 לסדרות רכש. מה קרה, לאן נעלמה זהות בדויה. 2. ספיידרמן פוגש את דוסון קריק, או- באנרים בכלל. מי רוצה לראות את ורוניקה מארס וספיידרמן קופץ עליה, דאמט?! 3. הפסקות ארוכות כ"כ. אלוהים ישמור, תנו לנו כבר 2 פרקים ברצף בLOST!!! 4. העונה השנייה של לוסט. ווי זמיר. 5. הפרקים האחרונים בהחלט של טרו קולינג שודרו
6. הקאמבק בוטלה. 7. 4400 היא סדרת קיץ. גאד למי יש כוח לחכות!!!!!11111 8. מארז מהודר של כל עשר העונות של חברים- אבל מה עם תוספות? מה עם הדיסקים האמריקאיים? מה עם משהו באמת שווה (חוץ מהארונית)? 9. אליאס בוטלה וקוצרה. פאק יו ABC 10. ארץ נהדרת. זה פשוט מאוד לא מצחיק

אילנוש12

New member
10 המכות לטלווזיה ולתוכנית הדומניות

1]פרסומות ארוכות 2]תוכניות מעייפות ובלתי מצונזרות 3]הקול של קריסטין (דוגמניות 2) 4]ניראל במקום נטלי או מישל! 5]24 שעות 6]פרסומת 1 וחזרנו וזה מתמשך 24 שעות.... 7]תוכניות משועממות 8]צריך יותר סימפסון וחברים! 9]להוריד מהשידור את התוכניות הערביות והספרדיות שמתמשכות מעל שעתיים 10]היפים והאמיצים! זה מה שאני חושבת! חג כשר ושמח

המכות שלי

*כשבקשת אין חברים בכל לילה,ובמקום זה משדרים את תרבות ישראלית שאף אחד לא רואה. *שיס עושים המום ערוצים לילדים קטנים,מה שגם ערוץ הילדים הפך כבר לאחד כזה,ואין שום ערוץ טוב לנוער,חוץ מניקולודיאון שגם זה בקושי,ויס סטארס. *שהעונה החדשה של הישרדות קצת משעממת *שבערוץ 10 עושים באנרים שמפריעים לראות תרגום,ובאנרים מעצבנים. *שבערוץ 2 משדרים פרומואים באורך יום שלם לתוכניות מיותרות ומשעממות,כמו נולד לרקוד,השגריר וכו'. *שהעונה החדשה של Y בעשר,מטומטמת,ומשעממת,ולא כיפית כמו פעם. איפה מיכאל הנגבייייייייייייי?!

נכון!! במקום חברים

שמים את הדברים הכי משעממים בעולם! זה גם משודר מאוחר,רוב הימים זה בכלל לא משודר ובמקום זה שמים דברים כל כך משעממיםםםםםםםםםםם! ואני חושבת שעוד מכה בהוט זה הסרטים שהיו ועדיין בערוצים הוט פאן הוט אקשן וכו' והסרטים ב-vod(שהוא מכה בפני עצמו)רוב הסרטים משנות ה-60 אם לא פחות והם ממש לא מוכרים

sweet fairy

New member
המכות שלי....

1) המסך הרחב של יס- בהחלט הורס את חוויית הצפייה 2) OC- אחרי העונה הראשונה היא כבר לא שווה כלום!!! 3) שיש יותר מסדרה לצפות באותה השעה וצריך לפספס אחת 4) שהעונות השניות הורסות הכל 5) ערוץ 2- כבר אין מה לראות שם בכלל זהו בעיקרון חג שמחר לכולם :)

De-Panther

New member
מכת הריאליטי../images/Emo3.gif וגם|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הייתה חתיכת מכה בשם ZooZ בתפוז תוכנית שאפילו לא מגיע שיזכירו אותה בשום מקום

Kidmaniac Liron

New member
10 המכות הטלוויזיוניות

1. שבלתי ניתן לראות טלוויזיה בערוצים 2 ו-10 ולכן כל שאר המכות שלי יהיו מכות מאמריקה: 2. שסדרות הכבלים יותר מידי קצרות ולא תמיד חוזרות (Weeds, The Closer, The Comeback) 3. שמרדית' גריי לא תמות בזמן הקרוב ב"Grey's Anatomy" (או שישנו את השם של הסדרה?) 4. שאילולא ג'ינה דייויס, Commander in Chief לא הייתה מקבלת סיכוי נוסף לחזור, ועדיף היה שכך. שדונלד סאת'רלנד יחזור לקולנוע, PLEASE. 5. שיש יותר רייטינג לזבל כמו The O.C ו One Tree Hill במקום לתכניות עם כתיבה משובחת כמו Veronica Mars ו Jack & Bobby שבוטלה. 6. שסילה וורד עזבה את House.
7. שללורן גרהאם אין אמי. 8. שלפטרישה ארקט יש אחד. 9. ג'ואי. ואין הרבה מה להוסיף. 10. אה כן, שדראה דה מטאו עזבה את הסופרנוס בשביל זה.

המכות שלי:

1. כל הריאליטי המסריח שיש במיוחד שכוכב נולד חוזרת שוב \= 2. האיחורים של קשת נגיד שחברים תמיד מתחילה איזה רבע שעה אחרי המועד המקורי 3. הפירסומות שגורמות לי להעביר לערוץ ולשכוח מהתכנית שראיתי 4. הסרטים הגרועים שיש בהוט ובכלל שחוץ מאיזה 2-3 תוכניות אין מה לראות! 5. שכל הסדרות הלכו ליס 6. שלפעמים יש ימים לשמים שפשוט אין מה לראות! 7. כל ההפסקות של השידורים ואז שאני נזכרת כבר אין מקורות \= 8. ההצלחה של ערוץ 22 עם תוכניות כל כך סתמיות,אפילו שהתוכנית הכי גרועה מקבלת רייטינג היסטרי ושערוץ 10 לא זוכה ליחס שמגיע לו. ועל 2 המכות הנוספות נחשוב עוד P:

LoLo16

New member
טלנובלות, טלנובלות, טלנובלות

ואותם כוכבנים שיוצאים מהן ונמצאים בכל מקום בכל ערוץ כל הזמן. אהה, וכוכב נולד.

למעלה