10 הטעויות הנפוצות בתזונת ספורט

CountDust

New member
10 הטעויות הנפוצות בתזונת ספורט

מאמר של יעל דרור מתוך אתר YNET: 10 הטעויות הנפוצות בתזונת ספורט כדי לשפר את הכושר הגופני לא מספיק להתאמן, להפסיק לעשן ולחשוב 'בריא' – התזונה צריכה להיות חלק בלתי נפרד מתוכנית האימונים • תזונה נכונה מסייעת בפיתוח השרירים ובעיצוב הגוף, ואילו אי הקפדה עליה פוגעת בהישגים • הנה הטעויות השכיחות, שמניעתן תאפשר לכם לראות תוצאות

CountDust

New member
אני שמחתי לגלות דבר אחד:

"מחקרים הראו שאספקת מזון (בעיקר פחמימות) סמוך לסיום האימון, גם בלי לחוש רעב, חיונית ביותר להגברת תהליכי הבנייה בגוף. האכילה (גם של משהו קל) מיד בסיום האימון מעודדת את תהליכי ההתאוששות, מזרזת את בניית השרירים ומפחיתה במידה ניכרת את תהליך פירוקם." אצלנו קוראים לזה "אין כמו הבירה שאחרי האימון"

eytanbm

New member
לא אהבתי

זה נראה לי כמו סתם מניפולציות. יש פה הנחה שלא מקובלת עלי שיש דברים שהמורה מבין כפשוטם בעוד התלמיד אינו מסוגל לכך ולכן המורה זקוק למניפולציה (אגדת הסודיות) כדי לגרום לתלמיד להתנהג בצורה מסוימת במקום לבקש או לדרוש את זה ישירות. אני חושב שישנם בכל ענף שלוקח זמן רב ללמוד נושאים שאי אפשר להבין עד שמגיעים אליהם. זה דבר פשוט וברור. וגם ברור, אני חושב, מדוע לפעמים זה לא נכון לדבר על נושאים מסוימים. אבל גם זה דבר שאפשר לדרוש בצורה ישירה ופשוטה.

כאחד שהיה מפתח גוף ועסק בזה בעברו

אני יכול להגיד לך שמה שכתוב שם נכון. אבל, זה לא ממש קשור לאמנויות לחימה. כידוע ברוב אמנויות הלחימה הכוח וגודל השרירים לא קובע. B.B

א1ט1

New member
היית מפתח גוף ועסקת בזה בעברך?

אתה בן 14 לא? פספסתי משהו? עבר ארוך יש לך הא...?

למעלה