10 דרכים לגלות שאתה מכור ברמות קשות

10 דרכים לגלות שאתה מכור ברמות קשות

1- שאתה קם בבוקר אתה ישר קם למחשב לראות מה קורה בפורום אם יש סקופ/מריבה/חשיפה או סתם אתה נכנס לפורום. 2-ברגע שאתה נכנס לצאט תוך כמה שניות מופיעות לך מלא הודעות מערכת "חברך התנתק מהצאט/ חברך התחבר אל הצאט".... 3-תוך כמה שניות אתה כבר ניהיה מנהל בחדר ואתה עוד לא מבין איך מינו אותך בזמן כה קצר. 4-אתה בבלוג , אםם אתה ממש מהמכורים, סביר להניח שתוך כמה דקות תראה קבלת פנים עם שמך ממלא אנשים ככה זה נראה: שלומייייייייייייייייייייייייייייייייייי
או נצחייהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
5-אמא שלך או אחותך ו/או המשפחה שלך שומעים קולות מוזרים מהמחשב ורואים אותך מחייך ולא מבינים אם אבדת את השפיות או עוד לא. 6-הורדתה מסנג'ר ויש לך שמה את כל החמולה מהבלוגים. 7-הכרתה לפחות 3 אנשים שממש יקרים לך מהבלוג , נפגשת איתם, ויש לך תפלפון שלהם בזכרון. 8-אם אתה נכנס לחדר ולא מקבל מינוי אתה מתחיל להתעצבןןןן. 9- אתה נכנס לפורום ותמיד רואה תמילה GAME ON ואתה נהנה מכל רגע 10- ואחרון: תודו שיש לכם ניק נוסף שאתם גולשים בו במבוגרים. חחחחחחח חרמנים.

evy shos

New member
אמממ...

איזה באסה... אני מכור...
עד עכשיו לא קלטתי את זה ועכשיו הבנתי את זה בבום! זה ממש נכון כל מה ששלומי כתב! טוב פה בא: "אוהבים אותך אביתרררר"

יאאאאאאאאאא

חחחחחחחחחחחחח שלומי אתה ענקקקקקקקקקקקק אני מתה מצחוק פההההההההה זה כל כך אבל כל כךךךךךךךך נכון!!!!! <<<<<< {קבוצת תמיכה למכורים אנונימים} שלום אני לירז ואני ..אמ... מכורה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חזק שלומיייייי הרגת אותי

GוGונית

New member
שלומי ?!?!?

לא הכבת למה שרשמתי !!!!!!!!! אני בוכההההההההההההההה

dolfin21

New member
אממממממממ

1. רק אם המחשב נשאר דלוק בלילה ויש לי זמן לפני הלימודים.. וזה לא קורה בד"כ..... 2. מודה.... 3. זה נכון ואני נהנית מזה 4. נכון ועוד איך.. 5. לא בדיוק.. הם חושביפ שאיבדתי את השפיות כשאני ב6 בבוקר מול המחשב והמיטה עדיין מסודרת... 6. כן יש לי במסנג'ר את רוב האנשים מהבלוגים, אבל הורדתי אותו הרבה לפני שהכרתי את הבלוגים. 7. 5 אנשים לבינתיים. 8. לא נכון, מהסיבה הפשוטה שאני תמיד מקבלת ניהול 9. נכון ואתה אשם בזה שלומי....
10. אני במבוגרים בניק שלי.....

mogi m

New member
חחחחחח

וואלה אחי אני מכור חבל"ז!!! חולה עליך קרעת אותי פה אבל יש איזה 2 סעיפים שלא תקפים לגביי חחח נ.ב. יש איזה קבוצת תמיכה לזה??

למעלה