1,500,0000 אס אם אסים לא טועים

1,500,0000 אס אם אסים לא טועים

כרגע עדכן הפסיכולוג של האח הגדול שאלירז הגבר הישראלי החדש קיבל את כמות האס אמ אסים שבנדון כמו כן תיאר אותי ככוב התקשורת הגדול הבא

גם אני שמעתי..הייתי בהלם../images/Emo2.gif

מיליון וחצי אסמאסים אתם קולטים????????????

אפילו אם זה נכון זה מקטין את העניין

מליון וחצי סמסים, יש להניח שכל חובבת אלירז שלחה לפחות 10 (יש ששלחו 100 ויותר) אז מדובר על בסה"כ 150 אלף איש = מעט במונחי ריאלטי. למי שמתקשה בחשבון 1,500,000 סמסים לחלק ל-10 סמסים לכל מעריצה מוטרפת של אלירז = 150,000 תומכים בפועל כנראה שלחו פחות צריך לזכור שההישג של שיפרה בעונה הראשונה היה גדול בהרבה כי הוגבלה כמות הסמסים לשולח

THILA9

New member
שקרררר כמות הSMS שנה שעברה לא הוגבלה למה

לשקר ככה

יתכן ולא הוגבלה, באמת שאני לא זוכרת

יש מישהו שלא מסכים עם הקביעה שמעריצי אלירז שלחו יותר מסמס בודד לאלירז? שמעתי אנשים אומרים לו 'סימסתי לך 300 סמסים' וכו' עדיין 1,500,000 מבחינת כמות מסמסים זה לא מדהים. מה שניתן לומר בודאות שההפקה עשתה קופה נאה על הסמסים (גם חברת הסלולר והחברה שהיתה אחראית על ההצבעה)

lolibror

New member
ובקיצור -שוב עובדות לא מבוססות מפיה של השקיעה

בעונה שעברה לא הוגבלה כמות האס.אס.אסים... וגם אז היו טיעונים יבבניים שהיו לשיפרה סה"כ 3 מעריצות שכל אחת מהן שלחה 400,000 פעמים. מה כל כך קשה לקבל את העובדה שלאלירז יש טונות של מעריצים? אז השקיעה לא אחת מהן- סבבה. שתהיה מאושרת על כך שהיא יחידה ומיוחדת ושייכת לזן נדיר ואנין ושתעזוב אותנו מההתבכיינויות האלה. לא ככה?

למעלה