1-0 לסיינה

StiMpi1

New member
1-0 לסיינה

איפה נעלמתם כולכם אהההההההה תודה לך טאדיי

StiMpi1

New member
2-0 לסיינה

מהמר ותיק,דינין,זיזו אני מצפה עכשיו להתנצלות רצינית למי שלא יודע הייתה לנו התערבות הם אמרו X2 אני אמרתי 1 באנקר וממש רבנו על זה אתמול בפורום 2-0 לסיינה תגובות בבקשה

StiMpi1

New member
אתה לא

אבל דינין ומהמק ותיק כן על צורת הדיבור שהם דיברו אתה אמרת את דעתך בלי לדבר בצורה לא יפה כאילו אתה איזה נביא

StiMpi1

New member
זה עד מחר אבל

מצבי התדרדר בטבלה נראה לי אני לא יקח בסוף אבל הכל עדין פתוח

Winner4Ever

New member
מקום 5!? אני בשוק...חפיף יש את החוד

ש הבא אבל אולי אני ישקיע מזמני ויזכה.

ZIZO 5

New member
איזה לקח חחחחחחחחחחחחחחחחח...

חבר שלי שאני אומר על מה להמליץ בדיוק עבר אותו כבר ממזמן...ולסטימפי יש 200 המלצות ולחבר הזה שלי רק 40...

אני כבר אמרתי את דעתי בנוגע למשחק.

ואתם חייבים להסכים איתי: קבוצה שמשחקת ללא 7 שחקני הרכב לא יכולה להציג את היכולת הרגילה שלה, ולכן המשחק הזה לא משקף את את הרמה האמיתית של הקבוצות, וסטימפי תרגיע....

sgdads

New member
יאלה מה אתה משחק לנו אותה??

שאתה מתווכח פה עם אנשים ופוגע אץה יודע לבוא לפה ולתת אימרות "קש קש קש" אבל שאתה מביא 2מ 100 אתה מתחבא בבית טוב טוב !!!

sgdads

New member
נתת סיינה כי חשבת שהיא עם הרכב עשיר

אבל ההרכב ש ללאציו LAZIO: Peruzzi, Oddo, Fernando Couto, Mihajlovic, Zauri, Fiore, Dabo, Liverani, Stankovic, Corradi, Muzzi... חסר רק את קונסיסאו, אינזאגי, יאפ סתאם ופרבלי.... + היו 2 הזזדמנויות של לאציו 1. הוחמצה ממטר 2. השופט פסל את הבעיטה החפשית שנכנסה!!

sgdads

New member
ן..חשבת שלאציו כמובן..

החשיבה הייתה מוטעת הסימון שלך אולי יפגע..

StiMpi1

New member
מה איכפת לי שהוא פסל בעיטה חופשית

גם מראדונה כבש שער עם היד שהשוער אישר, נו אז מה מי שהימר במשחק הזה נגד ארגנטינה יבוא ויגיד "אבל הוא כבש שער עם היד", לא ולא השער אושר וזה מה שחשוב מה איכפת לי איך סיינה השיגו את זה וניצחו מצידי שהגול הראשון יהיה בבעיטת שוער שנכנסה כי פגעה בחסידה שעמדה על דגל הקרן, והשער השני היה גול עצמי מחצי מגרש, 2-0 זאת התוצאה והניחוש הוא 1 אז זה הכל וגם כן אתה כאילו מי אתה בכלל ומה אתה מתערב בעניינים שלא שלך דביל

אתה מחזק עוד יותר את מה שאמרתי...

אתה מתעלם מהעובדות כי נוח לך. אבל אם לסיינה היו פצועים ולאציו הייתה מנצחת, אז תאמין לי שהיית חושב בדיוק כמוני.

StiMpi1

New member
יודע מה עזוב

אין לי כח לרדת עליכם קורה שטועים, אבל מה זה משנה הניחוש הנכון בווינר הוא 1 וזה מה שחשוב חוץ מזה שהרבה קבוצות עם הרכב חסר כבר ניצחו ואפילו הביסו זה עדיין לא תירוץ ורק אינזאגי קלואדיו לופז וסתאם שחקנים חשוביפ שפצועים ללאציו יש את מיכאלוביץ שטנקוביץ, מוטצי, קוראדי, פיורה ועוד רבים אחרים שביום טוב יכלו אפילו לנצח את ריאל מדריד בחוץ, אז זה עדיין לא תירוץ

עד כמה שזה נשמע מוזר

לאציו היא קבוצה שיכולה פתאום לתת רבע שעה טובה ולהשוות ל 2:2 . עדיין יש סיכוי של 15% לתיקו .

sgdads

New member
עכשיו אתה מדבר ככה

אבל אם היה 2:2 פתאם מה היית אומר??? כי זה היה מבעיטת נבדל?? או שלא היה מגיע ללאיצו פנדל?? אתה הבן אדם עם האגו הכי נפוח שראיתי ועובדה לא היית פה בכול השבוע שנפלת ב 3 מ 20 אבל פה תפסת משהו שאחרים אמרו 2 ואתה מתנפח וצוחק על אחרים...

למעלה