1. תקראו מה כתוב כאן שתבינו מה

• פותח הנושא mal15
  • פורסם בתאריך

mal15

New member
1. תקראו מה כתוב כאן שתבינו מה

היו היה פעם, אוגר נחמד שהיה זללן נורא. למזלו הטוב, היו לו בעלים עשירים, למזלו הרע, הבעלי נסעו לחופה בפיליפינים והשאירו אותו בבית, למזלו הטוב, הם נתנו לגנן מפתחות, ואוכל כדי שיאכיל את האוגר, למזלו הרע, הגנן היה סנילי, ושכח על קיומו של האוגר, למזלו הטוב, הייתה רעידת אדמה, שהפילה את הצלוחית המלאה באוכל, שעמדה על הכלוב שלו לתוך הכלוב, למזלו הרע, נפל גם הכלוב, למזלו הטוב, תוך כדי נפילה נפתחה הדלת של הכלוב, למזלו הרע, הכלוב נפל כך שהדלת הייתה צמודה לרצפה, למזלו הטוב, הכלוב נסדק מלמעלה, והאוגר יכל לצאת, למזלו הרע החתול של השכן מצא דרך להכנס לבית, למזלו הטוב, החתול לא ראה אותו, למזלו הרע, אותה רעידת אדמה הפעילה את האזעקה של הבית, למזלו הטוב, האזעקה הביאה איתה את המוקד, למזלו הרע, לא רעידת האדמה היא שהפעילה את האזעקה אלא פורץ שלקח איתו גם את האוגר, למזלו הטוב, הפורץ האכיל אותו, למזלו הרע, גם לפורץ היה חתול, למזלו הטוב, הוא היה בכלוב סגור, למזלו הרע, גם הפורץ נסע לחופשה בפיליפינים... וחוזר חלילה..........טחחחחחחחחחחחחחחחחח עכשיו תעברו לקרוא את השלב הבא בהודעה הבאה

mal15

New member
טוב אז עכשיו שלב הבא זה ככה כנסו

כל האחד יכתוב על עצמו כמו שקראת. משהו שהיה לכם על מזל טוב, ומשהו שני שהיה לכם על מזל רע שקשור בכם??? שרשור נעים טחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ממני מלי שלכם לנצח במזל טוב ובמזל רע טחחחחחחח

mal15

New member
אני מתחילה

המזל הטוב שהיה לי זה שהכרתי אתכם. והמזל הרע הוא שאני לא יכולה לפגוש אותכם טחחחח

הנה גם אנייי

המזל הטוב שהיה לי זה שהגעתי לפה והכרתי את כל המאמושים! המזל הרע זה שעכשיו אני מכורה לפה ולא יכולה לצאת!

mal15

New member
חחח שרון אני גם בתחושה הזו

שקשה לעזוב כאן, אבל מה בעצם מה רע להיות פה סבבה כולם משפחה כייף לי כאן

למעלה