1) ראיתם עכשיו את X-Pac נגד גולדסט

lwc4life

New member
1) ראיתם עכשיו את X-Pac נגד גולדסט

ב-The Bottom Line (או WWF Metal לפי יס...)? בכל מקרה, צריך להוציא את ה-Bronco Buster הנלעג הזה מחוץ לחוק! מאוד קשה לראות את ה-NWO כבעלי "ruthless aggression" כל עוד X-Pac מבצע את התרגיל (?) הזה. אני פשוט לא מבין למה הוא ממשיך עם זה. למה הוא בכלל התחיל עם זה? הוא חושב שהצופים אוהבים את זה? אבא שלו פגע בו בתור ילד? האם הוא ישב יום אחד בבית ואמר לעצמו: "הי, יש לי רעיון נהדר! למה שלא אקפוץ עם אבריי הצנועים לתוך פניהם של מתאבקים תמימים? הצופים בוודאי יאהבו את זה לפחות כמו הלגדרופ האימתני של הוגאן!" איך הוא מצפה אי פעם להיות פופולרי עם זה? מצד שני, גם ה-spineroonie המטומטם הזה נהיה פופולרי פתאום. אולי הקהל באמת יאכל כל דבר. הייתי מבין אם היו נותנים את זה לבילי וצ´אק כדי כחלר מההתגרות שלהם בקהל, אבל מה זה נותן ל-X-Pac? איך הוא מצפה אי פעם שיקחו אותו ברצינות? כ"אתלט" מעולה, כמו שאמר שון מייקלס? 2) ד"א, אם כבר דיברתי עליהם, האם מישהו יודע למה יש גימיקים קבועים כמו של בילי וצ´אק ושל נגיד מתאבק שמשתגע ומתאהב במטאטא שלו? היו גימיקים כאלה גם ב-WCW וגם ב-WWF בעבר ולא יכול להיות שזה מקרי! האם הם משמשים לכותבים כגימיקים שאפשר לשלוף מהקופסה בכל זמן? ואם כן.......למה? 3) הפרקים הישנים האלה ביס רק מראים לי כמה טוב שאוסטין עזב. זוכרים את הסצינה ב"להיות ג´ון מלקוביץ´" כשכולם דיברו רק במילה אחת? ככה זה נראה. 2 מתאבקים נותנים את כל כולם בזירה ולולר ובעיקר הלקקן המתחסד גי´ם רוס נשמעים ככה: "אוסטין, אוסטין, אוסטין, אוסטין, אוסטין, אוסטין, הי - מתאבק א´ ביצע בעיטה, אוסטין, אוסטין, אוסטין, אוסטין, הי - מתאבק ב´ ביצע ספולקס, אוסטין, אוסטין, אה כן - אוסטין, אוסטין." או שזה נשמע ככה: רוס: "זה לא פייר! שוב דפקו את אוסטין! אוסטין יראה להם מה זה! אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!! אוסטין ביצע סטנר!!!!!!!!!!!!!!!! ב-25 שנה בעסק לא ראיתי היאבקות כזו!!!!!!!! (אחרי בוקס של אוסטין). ולחשוב כמה כנה אותה אמירה נשמעה כשמיק פולי נפל מהכלוב...

למעלה