00435 כל הצילומים: אביתר רייטר

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member
קווים רוצה כמה ?? (לתלמידי קרית-אונ

כל אוטובוסי מולדת נבנו על שלדות
ישנות של טייגרים שהוצאו מן השרות. הנסיון לא הצליח והם היו אוטובוסים כבדים מדי ל- 168 כו"ס ולכן הופעלו בדרך כלל בטיולים שנתיים של בתי ספר שלמענם הם גם ניבנו. אחת הסיבות היתה ... ואנדליזם של תלמידים. באגד נערכה ישיבה ביום 14.02.1980 והוחלט להפסיק לשלוח מרצדסים לתלמידים שחיבלו באוטובוסים. המולדת היה מאוד פשוט ולא מפואר. יש עוד כמה במגרשים. קווים רוצה כמה ?? (לתלמידי קרית-אונו ! ).
האם המולדות הופעלו בשביל ילדי קריית אונו? לא הבנתי בדיוק. יש אפשרות לעלות במוזיאון "אגד, על אוטובוסים? ( לפחות על ה מולדות, זלדות, ניאופלאן- קומותיים ואוטובוס לשדה תעופה)?

לא יודע. תשאל אותם. לגבי המוזיאון:

האם המולדות הופעלו בשביל ילדי קריית אונו? לא הבנתי בדיוק. יש אפשרות לעלות במוזיאון "אגד, על אוטובוסים? ( לפחות על ה מולדות, זלדות, ניאופלאן- קומותיים ואוטובוס לשדה תעופה)?
צריך לקבל אישור מנח ידידי.

יצחקA

New member
תודה../images/Emo39.gif

צריך לקבל אישור מנח ידידי.
תודה

cmr

New member
אוטובוס מולדת

אביתר תודה ! +++
בחוברת של אגד (מ.א, ראה קובץ JPG מצורף) ישנו אוטובוס הקרוי "מולדת" והוא דומה מאד לאוטובוסי "זלדה" שצילמת. 1. האם זה אותו דגם, מה ההבדל וממה הוא נובע? 2. האם המולדת והזלדה עדיין נוסעים? 3. כמה מולדות היו ב"אגד" וכמה "זלדות"? 4. ספר כל מה שאתה יודע בבקשה על הזלדות והמולדות של אגד... כל המוסיף (אוטובוסים של דן) הרי זה משובח
אוטובוס מולדת
1. בתחילת שנות ה- 80 אגד שיפץ אוטובוסים מדגם רואיל טייגר בעיקר אוטובוסים אשר נבנו ביוון וכונו אליקי ע"י התאמת מבנה של מרצדס 305 (זלדה)אשר הורכב בארץ. בעיקרון אוטובוס מולדת הינו מדגם לילנד.

אתה מצחיק אותי ואני אוהב אותך ../images/Emo23.gif

מה זה צריך להיות בדיוק ?
אתם שמים לב למה שאני שם לב ? אני חושב שאני הולך לקחת כדור הרגעה
אתה מצחיק אותי ואני אוהב אותך

איש יקר !!! אני מת על התגובות שלך ! הלוואי שיכולתי לדעת מי אתה ?? אתה מגניב אותי כאן ואני ממשיך עם ה...77777777777 !

קרה משהו שאני לא יודע ?

אני לא רוצה להשמע פרנואיד
אבל תשימו לב בבקשה לצורה שבה רשום כאן השם של אביתר עם כל ה-777 אחרי זה. אם אני לא טועה אז אצל אביתר האמיתי זה רשום בצורה שונה ועם פחות 777 . אני חושד שזה לא באמת אביתר. גם הצורה שהוא כותב מעלה חשד כבר שזה מתחזה. אולי אני טועה ואולי לא. קשה לי להחליט.
קרה משהו שאני לא יודע ?

דווקא היום נצדיע לאגד ולדן !!!
אבל תשימו לב בבקשה לצורה שבה רשום כאן השם של אביתר עם כל ה-777 אחרי זה. אם אני לא טועה אז אצל אביתר האמיתי זה רשום בצורה שונה ועם פחות 777 . אני חושד שזה לא באמת אביתר. גם הצורה שהוא כותב מעלה חשד כבר שזה מתחזה. אולי אני טועה ואולי לא. קשה לי להחליט.

תודה רבה!

אהלן יא מש"ק ! לא לכל האוטובוסים
האלה יש את הפס האדום הזה. זה שונה מאזור לאזור אך היו 7 אוטובוסים מדגם 0305 עם מרכב גרמני מקורי שהיה להם גג לגמרי אדום - גם בתוך האוטובוס והם: (ה-3 של ירושלים): 1. 60-759-80 2. 60-795-80 3. 60-838-80. אביתר..
תודה רבה!
אז מסתבר שאני זוכר נכון, אם כי זאת היתה הפעם היחידה שראיתי אוטובוס כזה בלי פס. אולי זה באמת היה בצפון, ולא במרכז, איפה זבד"כ ראתי אטובוסים בזמנו.

שאלה בנוגע לזלדה
האם לכל האוטובוסים מהדגם הזה יש פס אדום מעל החלונות שלהם? אני זוכר במעורפל שראיתי לפני כ-12 שנים אחד בלי פס אדום. היתכן?
האלה יש את הפס האדום הזה. זה שונה מאזור לאזור אך היו 7 אוטובוסים מדגם 0305 עם מרכב גרמני מקורי שהיה להם גג לגמרי אדום - גם בתוך האוטובוס והם: (ה-3 של ירושלים): 1. 60-759-80 2. 60-795-80 3. 60-838-80. אביתר..

שאלה בנוגע לזלדה

00443 כל הצילומים: אביתר רייטר
תמונה אחרונה (בינתיים).
שאלה בנוגע לזלדה
האם לכל האוטובוסים מהדגם הזה יש פס אדום מעל החלונות שלהם? אני זוכר במעורפל שראיתי לפני כ-12 שנים אחד בלי פס אדום. היתכן?

מצב
הנושא נעול.
למעלה