00403: כל הצילומים: אביתר רייטר

מצב
הנושא נעול.
00403: כל הצילומים: אביתר רייטר../images/Emo70.gif

להלן חויות מיום צילומים עם ירון דוזטס הגדול. לגבי הצילומים של קטר מס' 746: אנא המנעו משאלות כי הסבר יופיע באתר חדשות הרכבת בקרוב. בין צילומי הרכבות, מצאתי משהו מעניין בתחנת לוד !!! אני מקווה שציפי לא תראה את 2 התמונות כי אחרת הלך עלי !! היא תהרוג את החבר שלכם עם המערוך מעץ של אמא שלה... יאללה, חבל על הזמן, לעבודה !!! כל הצילומים צולמו על-ידי ד"ר אביתר רייטר, ירושלים.

00404: כל הצילומים: אביתר רייטר

להלן חויות מיום צילומים עם ירון דוזטס הגדול. לגבי הצילומים של קטר מס' 746: אנא המנעו משאלות כי הסבר יופיע באתר חדשות הרכבת בקרוב. בין צילומי הרכבות, מצאתי משהו מעניין בתחנת לוד !!! אני מקווה שציפי לא תראה את 2 התמונות כי אחרת הלך עלי !! היא תהרוג את החבר שלכם עם המערוך מעץ של אמא שלה... יאללה, חבל על הזמן, לעבודה !!! כל הצילומים צולמו על-ידי ד"ר אביתר רייטר, ירושלים.
00404: כל הצילומים: אביתר רייטר

זה צולם כמובן ברחובות.

זה צולם כמובן ברחובות.

00405: כל הצילומים: אביתר רייטר

00405: כל הצילומים: אביתר רייטר

זו רכבת ב...גרביונים...../images/Emo6.gif . אתה

איזו רכבת זו?
זו רכבת ב...גרביונים...
. אתה
רואה: גם דברים כאלה רואים בתחנת הרכבת אז אני מיד שולף ת'מצלמה ומנציח את המעמד. היית צריך לראות את הריר שנזל לבודק הבטחוני, למאבטח ול...צלם !!!

ואני חשבתי שאתה שם לצלם רכבות...../images/Emo8.gif

זו רכבת ב...גרביונים...
. אתה
רואה: גם דברים כאלה רואים בתחנת הרכבת אז אני מיד שולף ת'מצלמה ומנציח את המעמד. היית צריך לראות את הריר שנזל לבודק הבטחוני, למאבטח ול...צלם !!!
ואני חשבתי שאתה שם לצלם רכבות...

יש לך מזל שהיא לא שמה לב (או שכן?!)

וחוץ מזה-אני מצלם את מי שבא לי

היא יכולה לשבת לי על הביצים ! -
שם עליה קצוץ אחד ענק !
וחוץ מזה-אני מצלם את מי שבא לי
ומתי שבא לי. היא צריכה בכלל להגיד תודה שפירסמו את התמונה שלה. היא אולי נראית טוב מאחורה אבל מקדימה לא ניסיתי אפילו לצלם כי חבל על הפילם היקר שלי !

מצב
הנושא נעול.
למעלה