00291: כל הצילומים: אביתר רייטר

מצב
הנושא נעול.

שרידים של אוטובוס ליילנד רויאל טייגר ליד תחנת הרכבת באשקלון.למותר לציין כי בחזית האוטובוס יש סמל מקורי יפה של "הארגז" ששווה לפחות 50$ אך צריך להיכנס אל תוך הקוצים כדי לעוקרו ולי היו רק מכנסיים קצרים...

צחקן

New member
לי יש תמיד מכנסים ארוכים.

שרידים של אוטובוס ליילנד רויאל טייגר ליד תחנת הרכבת באשקלון.למותר לציין כי בחזית האוטובוס יש סמל מקורי יפה של "הארגז" ששווה לפחות 50$ אך צריך להיכנס אל תוך הקוצים כדי לעוקרו ולי היו רק מכנסיים קצרים...
לי יש תמיד מכנסים ארוכים.
ב"ה ראיתם למה זה טוב ?

צחקן

New member
אתה מגיע הים ל300 ?

אתה מגיע הים ל300 ?

ה דרומי

New member
דמה לי אבל לא סגור על זה

דמה לי אבל לא סגור על זה
בירידות לכיון ת-א שבאים מירושלים קצת לפני הפניה לכביש 6 אבל לפני בצד ימין יש שם בין העצים גם אוטובוס ישן מעל בסוף ההר יש איזה מבנה לבן נ.צ. אולי משהו יכול לצלם את ההנ"ל. פעם היו חיים לאוטובוסים הישנים

צחקן

New member
האוטובוס היה של איזה חברה ?

האוטובוס היה של איזה חברה ?
ב"ה אגד או דן ?

00292: כל הצילומים: אביתר רייטר

ואותו אוטובוס ממבט מאחור. זהו אוטובוס "דן" שמספרו 36-488 ולמרבה הפלא הוא מופיע במצב נסיעה תקין בספר של דן.

צחקן

New member
פששש

ואותו אוטובוס ממבט מאחור. זהו אוטובוס "דן" שמספרו 36-488 ולמרבה הפלא הוא מופיע במצב נסיעה תקין בספר של דן.
פששש
ב"ה למה אתה לא משפץ אותו (אם בכלל אפשר?) אם אפשר לשפץ אותו אני מוכן לעזור כספית עד כמה שאני יכול. אגב, בניגוד לקאר, לשפץ אוטובוס זה הרבה יותר זול והרבה יותר קל כי לא צריך להביא מחו"ל את האטובוס. יש לנו אותו פה בארץ.

00293: כל הצילומים: אביתר רייטר

צילום אחרון להיום ! זהו אוטובוס ליילנד רויאל טייגר של החברה הבאר-שבעית [מס' פנימי = 59] הנמצא בחצר מע"צ הסמוכה לתחנת הרכבת באשקלון. לילה טוב, אביתר.

צחקן

New member
זה א הטייגר שאני עשיתי זה בטוח.

צילום אחרון להיום ! זהו אוטובוס ליילנד רויאל טייגר של החברה הבאר-שבעית [מס' פנימי = 59] הנמצא בחצר מע"צ הסמוכה לתחנת הרכבת באשקלון. לילה טוב, אביתר.
זה א הטייגר שאני עשיתי זה בטוח.
ב"ה אביתר, אשמח עם אעשה את כל הטייגרים זה תלוי בזמן שלי ושלך, ם תפרסם תמונות, אני אעשה הרבה יותר דרים ואם לאו, אז לא יהיו לי הרבה דברים. בהזדמנות אני אעלה לפה שירשור של כל הדברים להרכבה שעשיתי בצורה מסודרת.

יצחקA

New member
אביתר

אביתר
אתה בטח מתכוון לספר "בגלגלי הזמן - אלבום היובל". בספר מופיעות תמונות רבות של ליילנד רויאל טייגר שמספרו 36-484 . 1. באיזה עמוד מופיע התמונה של האוטובוס 36-488? 2.האם על האוטובוס שצילמת עדיין מופיע מספר הרישוי? אם לא, איך ניתן לדעת את מספר הרישוי? ( אולי בפנים יש פרטים המודבקים לאוטובוס- ליד הדלת) תודה על התמונות אביתר איציק.

סליחה ! אתה צודק ! האוטובוס

אביתר
אתה בטח מתכוון לספר "בגלגלי הזמן - אלבום היובל". בספר מופיעות תמונות רבות של ליילנד רויאל טייגר שמספרו 36-484 . 1. באיזה עמוד מופיע התמונה של האוטובוס 36-488? 2.האם על האוטובוס שצילמת עדיין מופיע מספר הרישוי? אם לא, איך ניתן לדעת את מספר הרישוי? ( אולי בפנים יש פרטים המודבקים לאוטובוס- ליד הדלת) תודה על התמונות אביתר איציק.
שצילמתי הינו 36-484 ולא 36-488 ! אפשר לקרב את העדשה בזום ולראות שבתוך האוטובוס מופיע עדיין המס' המקורי = 36-484. לא ניתן היה לצלם זאת כי זה לא היה יוצא טוב עם פילם 50 אסא שאיתו צילמתי. בעתיד אחזור לשם עם 400 אסא ואצלם לך את התמונה. לילה טוב וסליחה על הבלבול ! שלך, אביתר.

יצחקA

New member
זה בסדר.......

שצילמתי הינו 36-484 ולא 36-488 ! אפשר לקרב את העדשה בזום ולראות שבתוך האוטובוס מופיע עדיין המס' המקורי = 36-484. לא ניתן היה לצלם זאת כי זה לא היה יוצא טוב עם פילם 50 אסא שאיתו צילמתי. בעתיד אחזור לשם עם 400 אסא ואצלם לך את התמונה. לילה טוב וסליחה על הבלבול ! שלך, אביתר.
זה בסדר.......
לפי הספר של "דן" האוטובוס הזה עבר הרבה טלאות וחוויות. שווה לשפץ אותו ובעתיד שיוקם מוזיאון דן, לצרף את התמונות שבספר בסמוך לאוטובוס. ( ניתן לראות -בקושי- בחזית את המספר הסידורי 88 כמו בספר של "דן". לילה טוב

לא יקום מוזיאון דן כי אין להם חומר

זה בסדר.......
לפי הספר של "דן" האוטובוס הזה עבר הרבה טלאות וחוויות. שווה לשפץ אותו ובעתיד שיוקם מוזיאון דן, לצרף את התמונות שבספר בסמוך לאוטובוס. ( ניתן לראות -בקושי- בחזית את המספר הסידורי 88 כמו בספר של "דן". לילה טוב
לא יקום מוזיאון דן כי אין להם חומר
גלם אוטובוסי לכך. כל הדגמים המעניינים שלהם הושמדו זה מכבר או יושבים ושייכים ל/ב מוזיאון אגד. אגד הציעה לדן להצטרף למוזיאון בחולון ודן סירבה.

ה דרומי

New member
ד'ר איפה יוצאת תחנת רכבת אשקלון

למע"צ יש איזה מגרשון ליד צומת פזכים איך אפשר להגיע למקום ולא בגלל הסמל אלא בגלל האוטובוסים ששם פעם היו לאוטובוסים הישנים חיים.

אין שם יותר אוטובוסים. רק שלושה והם

למע"צ יש איזה מגרשון ליד צומת פזכים איך אפשר להגיע למקום ולא בגלל הסמל אלא בגלל האוטובוסים ששם פעם היו לאוטובוסים הישנים חיים.
מופיעים כולם בשרשורים האחרונים שלי. לך תוריד את הסמל ואני אסביר לך אח"כ איך לצבוע אותו. קח מקדחה נטענת ומברג. התחנה נמצאת ימינה בכניסה בצומת סילבר, סמוך לקניון הגדול. לילה טוב, שלך, אביתר.

ה דרומי

New member
אביתר אין לי צורך בסמל הכ ורק

מופיעים כולם בשרשורים האחרונים שלי. לך תוריד את הסמל ואני אסביר לך אח"כ איך לצבוע אותו. קח מקדחה נטענת ומברג. התחנה נמצאת ימינה בכניסה בצומת סילבר, סמוך לקניון הגדול. לילה טוב, שלך, אביתר.
אביתר אין לי צורך בסמל הכ ורק
לראות { וגם לצלם}את הרכבים שם פעם לאוטובוסים היו חיים

מצב
הנושא נעול.
למעלה