00254: כל הצילומים: אביתר רייטר !

מצב
הנושא נעול.
בקרוב - שרשורים ארוכים יותר ו-

זהו להיום. חייב לזוז דחוף העירה. ב
ביי. אביתר.
מעניינים יותר מתוך ארכיון אביתר המונה כבר 42,032 צילומי רכבות ואוטובוסים בישראל שצילמתי. לרשותי עוד 58,000 צילומי רכבות בארץ ישראל ובמדינת ישראל אך הללו צולמו ע"י אחרים ואם אקבל מהם רשות אוכל להעלות כמעט 100,000 צילומים לפורום !!! אנחנו נראה לפורומים האחרים מאיפה משתין הדג !!! לילה טוב מהגנרל הרכבתי ב-UN !!!

tzvika pick

New member
ואוו! יופי של תמונות!

מעניינים יותר מתוך ארכיון אביתר המונה כבר 42,032 צילומי רכבות ואוטובוסים בישראל שצילמתי. לרשותי עוד 58,000 צילומי רכבות בארץ ישראל ובמדינת ישראל אך הללו צולמו ע"י אחרים ואם אקבל מהם רשות אוכל להעלות כמעט 100,000 צילומים לפורום !!! אנחנו נראה לפורומים האחרים מאיפה משתין הדג !!! לילה טוב מהגנרל הרכבתי ב-UN !!!
ואוו! יופי של תמונות!

העלו אותו במקרה לשם באותו יום. גם

אביתר
יש סיבה מסויימת מדוע העלו לבית-שמש דווקא את קטר מס' 125, שהוא כמובן הG-12 המהיר ביותר שנמצע בארץ,לא היו צריכים אותו בקווים אחרים? תודה
אני שאלתי את הנהג את אותה השאלה וזו היתה תשובתו. במילא הקטר לא נוסע בתקופה זו במהירות של 140 קמ"ש כך שהדבר איננו משנה. בברכה, שלך, אביתר - תמסור ד"ש חם לאבא ממני - אל תשכח !

סבבה,תודה אביתר!

אני שאלתי את הנהג את אותה השאלה וזו היתה תשובתו. במילא הקטר לא נוסע בתקופה זו במהירות של 140 קמ"ש כך שהדבר איננו משנה. בברכה, שלך, אביתר - תמסור ד"ש חם לאבא ממני - אל תשכח !
סבבה,תודה אביתר!

tzvika pick

New member
הוא לא נוסע 140 קמ"ש מסיבות טכניות

הוא לא נוסע 140 קמ"ש מסיבות טכניות
או מסיבות תפעוליות של הרכבת?

ברור שלא. זו מהירות לרכבת נוסעים !

נראה לך שבמסילה כ"כ חדשה
ועם קרונות שטוחים עם מסילות עליהם אפשרי לסוע 140 קמ"ש? (רק דעתי,אביתר תתקן)
קרונות משא הם מוגבלי מהירות והסוג שהגיע לבית-שמש הינו מוגבל לכדי 80 קילומטרים בשעה. יום נהדר לך איל !

אביתר לא הבנתה אותי....

קרונות משא הם מוגבלי מהירות והסוג שהגיע לבית-שמש הינו מוגבל לכדי 80 קילומטרים בשעה. יום נהדר לך איל !
אביתר לא הבנתה אותי....
לא שאתי אותך אלא עניתי לבחור,אמרתי: "נראה לך שבמסילה כ"כ חדשה ועם קרונות שטוחים עם מסילות עליהם אפשרי לסוע 140 קמ"ש?!" אתה מבין ציניות בלבד
וגם ביקשתי אותך להוסיף כי תאירתי לעצמי שאני לא יודע את כל הפרטים יום טוב! איל

שאתי=שאלתי

אביתר לא הבנתה אותי....
לא שאתי אותך אלא עניתי לבחור,אמרתי: "נראה לך שבמסילה כ"כ חדשה ועם קרונות שטוחים עם מסילות עליהם אפשרי לסוע 140 קמ"ש?!" אתה מבין ציניות בלבד
וגם ביקשתי אותך להוסיף כי תאירתי לעצמי שאני לא יודע את כל הפרטים יום טוב! איל
שאתי=שאלתי

david80

Member
ראיתי בשבדיה רכבת משא נוסעת במהירות

של כ-160 קמ"ש פחות או יותר, בפרוורי שטוקהולם, בתאריך 13/08/2001! האם יש לרכבת ישראל תכניות להעלות את מהירות רכבות המשא?

david80

Member
פרטיים נוספים על רכבת המשא:

של כ-160 קמ"ש פחות או יותר, בפרוורי שטוקהולם, בתאריך 13/08/2001! האם יש לרכבת ישראל תכניות להעלות את מהירות רכבות המשא?
הרכבת, שהיתה מורכבת מקרונות שטוחים ועליהם מכולות (קונטיינרים), דהרה בתחנת Södertälje Syd (הנמצאת 36 ק"מ דרומית מתחנת Stockholm C) לכיוון צפון בסביבות השעה 22:19 (שעון קיץ מקומי) בזמן שישבתי ברכבת מספר 248 (מאלמו-16:17 שטוקהולם-22:45) שחנתה באותה תחנה! (
למי שמתעניין בנושא
מה לעשות, למדתי מאביתר לפרסם נתונים
)

כל הכבוד ! המשך ככה ! תמיד צריך

הרכבת, שהיתה מורכבת מקרונות שטוחים ועליהם מכולות (קונטיינרים), דהרה בתחנת Södertälje Syd (הנמצאת 36 ק"מ דרומית מתחנת Stockholm C) לכיוון צפון בסביבות השעה 22:19 (שעון קיץ מקומי) בזמן שישבתי ברכבת מספר 248 (מאלמו-16:17 שטוקהולם-22:45) שחנתה באותה תחנה! (
למי שמתעניין בנושא
מה לעשות, למדתי מאביתר לפרסם נתונים
)
כל הכבוד ! המשך ככה ! תמיד צריך
לפרסם נתונים מדוייקים כולל שעות מדוייקות לכל ארוע אם יודעים אותן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה