🦸‍♀️אוף, קומיקון ומארוול🦸‍♂️

didalf

Well-known member
בסופ"ש האחרון היה קומיקון עם הרבה הכרזות של מארוול אבל ניק הוא לא חבר והחביא את המידע הזה בשרשור על סרט שחצי מהקהל היעד הרלוונטי עוד לא ראה.
ולכן

*ניתן להשתמש בשרשור הזה כאוף כי גם ככה הקודם כבר גדול מידי, או לעוד מידע מקומיקון שהוא לא על מארוול.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
|מארוול|קווין פייגי הכריז על השלבים הבאים של מארוול|מארוול|
שלב 4
עומד להסתיים (סרט ווקנדה שעומד להגיע בנובמבר יהיה האחרון)
ואז יתחיל שלב 5 שימשך לאורך השנים 2023 ו2024
ועד נובמבר 2025 נקבל את שלב 6
ויחד שלושתם יהוו את The Multiverse Saga

כל המידע מכתבה של מאקו שלטעמי סיכמו הכי נוח בעברית, וערכתי קצת.

יש עוד הרבה סלוטים פנויים לשלב 6 שלא פורט מה קורה בהם, והרבה דמויות שאולי עוד יקבלו סרטי המשך.
דבר אחד חשוב הובטח לי ע"י קווין פייגי [|ספוילר| הנצחיים]: הארי סטיילס בתפקיד ארוס עוד ישוב|מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member

שלב 4

|טי-וי|שי-האלק: עורכת דין בשירות החוק (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: 17 באוגוסט 2022

קומדיית עורכי דין ששוברת את הקיר הרביעי. טטיאנה מסלני ("אורפן בלאק") היא ג'ניפר וולטרס, גם בת דודתו של ברוס באנר וגם עורכת דין מצליחה. היא מסייעת לשורה של גיבורי על שזקוקים נואשות לעורכת דין, שבעצמה יכולה להפוך ליצור ירוק, גדול וחזק להפליא. בקומיק-קון גם נחשף הטריילר הרשמי לסדרה שתעלה בקרוב בדיסני+.

השמות הבולטים: טטיאנה מסלני, מארק רפאלו (הענק הירוק), ג'מילה ג'מיל ("המקום הטוב").

|צילום|הפנתר השחור: ואקאנדה לנצח​

תאריך עלייה: 11 בנובמבר 2022

סרט המשך ל"הפנתר השחור" בלי כוכב הסרט המקורי, צ'דוויק בוזמן, שהלך לעולמו ב-2020.

השמות הבולטים: לטישיה רייט, לופיטה ניוגו, מרטין פרימן, מיקיילה קול ("להרוס אותך"), דומיניק ת'ורן.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member

שלב 5

|צילום|אנטמן והצרעה: קוונטומאניה​

תאריך עלייה: 17 בפברואר 2023

הסרט השלישי בסדרת אנטמן עם פול ראד שיעסוק בממלכת הקוונטים ואמור להציג נבל משמעותי להמשך ה MCU. (יש יותר פרטים בכתבה אבל החלטתי להשאיר מעומעם)

השמות הבולטים: פול ראד, ג'ונתן מייג'ורס, אוונג'לין לילי, מישל פייפר, מייקל דגלאס, קתרין ניוטון.

אנטמן והצרעה (צילום: דיסני ישראל; פורום פילם)

|טי-וי|פלישה סודית (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: אביב 2023

מותחן פוליטי בכיכובם של סמואל ל. ג'קסון (ניק פיורי), קובי סמולדרס (מריה היל) ובן מנדלסון (הסקרול תאלוס), לצד דון צ'ידל (ג'יימס רודס, "וור משין") ומרטין פרימן. הסדרה תנסה להבין איך גזע הסקרול הצליח לפלוש לכדור הארץ ולהשתלב בעמדות מפתח באנושות בלי שאף אחד ישים לב. אם כל השמות האלה לא הספיקו לכם – אל דאגה, יש עוד: גם אוליביה קולמן ("הכתר") ואמיליה קלארק ("משחקי הכס") יצטרפו ליקום הקולנועי-טלוויזיוני של מארוול בסדרה הזאת.

השמות הבולטים: סמואל ל. ג'קסון, קובי סמולדרס, בן מנדלסון, דון צ'ידל, מרטין פרימן, אוליביה קולמן, אמיליה קלארק, רגה ז'אן פייג'.

|צילום|שומרי הגלקסיה: חלק 3​

תאריך עלייה: 5 במאי 2023

באירוע בקומיק-קון הציג במאי הסרט ג'יימס גאן הצצה ראשונה, בה נחשף איך רוקט (בראדלי קופר) הפך להיות הדביבון המדבר שהוא היום.

השמות הבולטים: כריס פראט (סטאר לורד), קארן גילאן (נבולה), פום קלמנטיף (מנטיס), שון גאן (קרגלין) .

מתוך שומרי הגלקסיה 2 (צילום: פורום פילם,  יחסי ציבור )

|טי-וי|אקו (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: קיץ 2023

הספין אוף של "הוקאיי" שמתמקד בדמותה של מאיה לופז, הלוא היא אקו החירשת.

השמות הבולטים: אלאקווה קוקס, צ'ארלי קוקס ("דרדוויל". השם המשותף מקרי בהחלט), וינסנט ד'אונופריו ("דרדוויל").

|צילום|המופלאות​

תאריך עלייה: 28 ביולי 2023

אחרי שהכרנו כל אחת מהן בנפרד, עכשיו שלוש מהגיבורות של מארוול מתאחדות לסרט אחד משותף. ברי לארסון ("קפטן מארוול"), אימאן ולאני (קמלה קאן מ"מיס מארוול") וטיונה פאריס (מוניקה רמבו מ"וונדה-ויז'ן") הן "המופלאות", אך עלילת הסרט לא ממש ידועה מעבר לזה.

השמות הבולטים: ברי לארסון, אימאן ולאני, טיונה פאריס, סמואל ל. ג'קסון.

|טי-וי|לוקי 2 (סדרת טלוויזיה)​

העונה השנייה של סדרת הלהיט "לוקי", שהביאה ליקום הבדיוני את הקונספט של המולטיוורס. הסדרה נמצאת בימים אלו בצילומים, ותגיע לדיסני+ בקיץ הבא.

השמות הבולטים: טום הידלסטון, גוגו אמבת'ה-רו, אוון וילסון, סופיה די מרטינו.

לוקי (צילום: Disney Platform Distribution, צילום מסך)

|צילום|בלייד​

תאריך עלייה: 3 בנובמבר 2023

באירוע בקומיק-קון קווין פייגי לא חשף אף אחד מהקאסט המתוכנן מלבד מהרשלה עלי ("אור ירח") שכבר הוכרז בעבר, אבל אישר כי "בלייד", האתחול של מותג הערפדים של מארוול, יהיה הסרט האחרון של היקום לשנת 2023. הוא יחל להצטלם באוקטובר הקרוב.

השמות הבולטים: מהרשלה עלי

|טי-וי|איירון הארט (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: סתיו 2023

רירי וויליאמס (דומיניק ת'ורן), שתופיע לראשונה ביקום המארוולי ב"הפנתר השחור: ואקאנדה לנצח", תככב בסדרה משל עצמה, שעוד מוקדם לדעת מה יתרחש בה.

השמות הבולטים: דומיניק ת'ורן

|טי-וי|אגתה: מעגל הכאוס (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: חורף 2023 או 2024

אחת הדמויות האהובות ביותר ביקום הקולנועי-טלוויזיוני בשנים האחרונות, הלוא היא אגתה הארקנס – הנבלית של "וונדה-ויז'ן" – שמקבלת סדרה בכיכובה. מלבד קתרין האן, גם הכותב הראשי של "וונדה-ויז'ן" ג'ק שייפר יחזור לכתוב ולהפיק את "אגתה", כך שבהחלט יש סיבה לחגוג.

השמות הבולטים: קתרין האן

|טי-וי|דרדוויל: נולד מחדש (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: אביב 2024

"דרדוויל" מגיעה רשמית ליקום הקולנועי-טלוויזיוני והופכת לחלק מהקאנון. הסדרה על עורך הדין העיוור, ששודרה במקור בנטפליקס ועברה לאחרונה לדיסני+, מקבלת ריבוט, ותתחיל מחדש כחלק אינהרנטי מהעלילה הגדולה של מארוול. בניגוד לכל שאר הסדרות החדשות בדיסני+, שכוללות שישה עד תשעה פרקים מקסימום, "דרדוויל" החדשה מקבלת מספר חסר תקדים לעונה ראשונה – 18 פרקים. צ'ארלי קוקס יחזור לככב. [לידיעת @dilia snake שאני מקווה עדיין אורבת בצללים]

השמות הבולטים: צ'ארלי קוקס, וינסנט ד'אונופריו.

מתוך דרדוויל (צילום: Patrick Harbron/Netflix)

|צילום|קפטן אמריקה 4: סדר עולמי חדש​

תאריך עלייה: 3 במאי 2024

מאז סיום "הפלקון וחייל החורף" אנחנו יודעים שמי שיירש את התואר "קפטן אמריקה" וימלא את החלל שהשאיר אחריו כריס אוונס הוא סאם ווילסון (אנתוני מאקי).

השמות הבולטים: אנתוני מאקי.

|צילום|ת'נדרבולטס​

תאריך עלייה: 25 ביולי 2024

הסרט שייסגור את השלב החמישי הוא "ת'נדרבולטס", התשובה של מארוול ל"יחידת המתאבדים" של המתחרים, ויציג קבוצה של אנטי-גיבורים שחוברים יחד ונלחמים למען מטרה משותפת. פייגי לא חשף מי יהיו גיבורי הסרט, אך לא מעט דמויות יכולות להתאים; בין היתר, ולנטינה אלגרה דה פונטיין הידועה בכינויה "ואל" (ג'וליה לואי דרייפוס), ילנה בלובה (פלורנס פיו), ג'ון ווקר (ווייאט ראסל), טאסקמאסטר (אולגה קורילנקו), ברון זמו (דניאל בריהל) ועוד.

נערך לאחרונה ב:

LeR@nch

Well-known member
פלישה סודית (סדרת טלוויזיה)
השמות הבולטים: סמואל ל. ג'קסון, קובי סמולדרס, בן מנדלסון, דון צ'ידל, מרטין פרימן, אוליביה קולמן, אמיליה קלארק, רגה ז'אן פייג'.
אז זהו, שלא - רג׳ה ז׳אן פייג׳ לא ישתתף בסדרה. השם שלו השתרבב בטעות לפרסום של מארוול באירוע:-D

didalf

Well-known member

שלב 6

|צילום|ארבעת המופלאים​

תאריך עלייה: 8 בנובמבר 2024

השלב השישי של היקום הקולנועי של מארוול יפתח עם "ארבעת המופלאים".
בשלב זה עוד לא הוכרזו שחקנים.

|צילום|הנוקמים: שושלת קאנג​

תאריך עלייה: 2 במאי 2025

ממש כמו ש"הנוקמים: מלחמת האינסוף" ו"הנוקמים: סוף המשחק" סיכמו את "סאגת האינסוף", שהתמקדה באבני האינסוף העוצמתיות, כך גם "סאגת המולטיוורס" תסתיים עם שני סרטי "הנוקמים". על פי הכותרת, מסתמן כי התאנוס של סאגת המולטיוורס יהיה לא אחר מאשר קאנג הכובש (ג'ונתן מייג'ורס), ואלה חתיכת חדשות מרעישות.

השמות הבולטים: ג'ונתן מייג'ורס.

|צילום|הנוקמים: מלחמות סודיות​

תאריך עלייה: 7 בנובמבר 2025

"מלחמות סודיות" הוא שמן של כמה סדרות קומיקסים מבית מארוול שכוללות אירועי קרוסאובר גדולים, אך כאן כנראה הסרט יתבסס על הסדרה העדכנית ביותר, משנת 2015.
פירוט:
הקומיקס המדובר מגולל את סיפורו של אירוע ענק, בו היקום של מארוול מתנגש ביקום חלופי שמכונה "אולטימייט מארוול". ההתנגשות מובילה לחורבן שני היקומים, מה שמוביל לכך שכמה גיבורים, שרידים של ההתנגשות, מוצאים את עצמם נמלטים לעולם פוסט-אפוקליפטי בשם "עולם המלחמה". בשלב זה עוד לא ברור כמה תוכן האולפנים ישאבו מתוך הקומיקס וכמה דמיון יהיה בין השניים, אבל הפרט המעניין ביותר הוא מה שקרה בקומיקסים אחרי שיצא לאור "מלחמות סודיות": מארוול השיקו מחדש גרסאות "שונות לגמרי" של הגיבורים האהובים שלה, וכך חלק מהם מצאו את עצמם חיים בציר זמן אלטרנטיבי. ויש סיכוי שזה גם מה שמצפה לגיבורי הסרטים בשלב ה-7 – אבל עוד ממש, ממש מוקדם לדעת.

dilia snake

Well-known member
[לידיעת @dilia snake שאני מקווה עדיין אורבת בצללים]
ראיתי את זה וגם ראיתי שצ'ארלי אמור גם לדובב בסדרה מצוירת של ספיידרמן ויש רמז שהוא יופיע בעוד משהו ואני כזה "אוי לעזאזל, אני הולכת לבלות את השנתיים הבאות בלרדוף אחרי הבעל הטלוויזיוני שלי!"(ויש לו עוד פרויקטים חוץ מזה).

ופאקינג 18 פרקים! זה המון, ואני מפחדת שהם יהרסו את מה שהיה בנטפליקס |פנים| ופיכסק גם יהי שם, ואני שונאת אותו! ואני במתח מי עוד יהיה מהסדרה הישנה.

(ואני פה קוראת חלק מהדברים פשוט אין לי כוח וחשק לכתוב, שאני אחזור באופן מלא אני אודיע אל תתלהבו מזה)

didalf

Well-known member
ובכן אני חייבת להודות שאני הרבה פחות נרגשת מהשלב הזה, יותר מידי דמויות שאהבתי כבר לא איתנו, רוב הדמויות החדשות או אלו שנשארו לא כ"כ מעניינות אותי ולפחות סרט אחד ממש ממש אכזב אותי.

סרט המשך ל"הפנתר השחור" בלי כוכב הסרט המקורי, צ'דוויק בוזמן, שהלך לעולמו ב-2020.
לא נלהבת כי הראשון קצת משעמם, אבל מסקרן מה יעשו ללא צ'דוויק. לפי הטריילר נראה שמי שיובילו את הסרט יהיו נשות ווקנדה, ואני חייבת לציין שזה אירוני וקצת מגניב וגם קצת עצוב שסופסוף מארוול יתנו לנשים שהן גם שחורות להוביל סרט, רק חבל שזה במקרה.

כרגיל, לא האקו השווה באמת|שפם|

יססססססססס|מאוהב|
תביאו לי כבררררררר!!!
הם מצלמים עכשיו אז טום חזר לשיער שחור והוא היה בגמר ווימבלדון כי הוא אוהב טניס עם חליפה וזה וזה נראה כאילו לוקי הלך למשחק טניס:-D

כאילו היא הייתה אחלה והכל אבל לא רואה איך זה מחזיק סדרה. האם וונדה תופיע????? טוב קתרין האן מצחיקה אולי זה יהיה מצחיק.

אוקי אבל האם באקי יחזור איתו??????????????? כי אחרת מודה שאין לי כ"כ עניין.

|צילום|ת'נדרבולטס​

הסרט שייסגור את השלב החמישי הוא "ת'נדרבולטס", התשובה של מארוול ל"יחידת המתאבדים" של המתחרים, ויציג קבוצה של אנטי-גיבורים שחוברים יחד ונלחמים למען מטרה משותפת. פייגי לא חשף מי יהיו גיבורי הסרט, אך לא מעט דמויות יכולות להתאים; בין היתר, ולנטינה אלגרה דה פונטיין הידועה בכינויה "ואל" (ג'וליה לואי דרייפוס), ילנה בלובה (פלורנס פיו), ג'ון ווקר (ווייאט ראסל), טאסקמאסטר (אולגה קורילנקו), ברון זמו (דניאל בריהל) ועוד.
אוקי אם זה כולל את ילנה [וזימו, אבל בעיקר ילנה] אז אני בעניין|מאוהב|

|צילום|הנוקמים: שושלת קאנג​

תאריך עלייה: 2 במאי 2025

|צילום|הנוקמים: מלחמות סודיות​

תאריך עלייה: 7 בנובמבר 2025
קצת מוזר שני סרטי נוקמים בהפרש של חצי שנה בלבד8-*
מקווה שיהיה לי כוח לזה עד אז.
באמת שרוב הדברים פה משאירים אותי בין אדישות ל"אוף חייבים?":-(

דבר אחד חשוב הובטח לי ע"י קווין פייגי [|ספוילר| הנצחיים]: הארי סטיילס בתפקיד ארוס עוד ישוב|מאוהב|
הוטסטלי הדבר שאני הכי נרגשת לגביו חוץ מלוקי [לפחות כל עוד אין מידע על עתידם של באקי ו-וונדה]

לסיכום הדברים שאני מצפה להם:
לוקי|מאוהב||מאוהב|
שובו של הארי סטיילס|מאוהב|
קפטן אמריקה במידה ויכלול את באקי
ת'אנדרבולטס במידה ויכלול את ילנה.

ראיתי את זה וגם ראיתי שצ'ארלי אמור גם לדובב בסדרה מצוירת של ספיידרמן ויש רמז שהוא יופיע בעוד משהו ואני כזה "אוי לעזאזל, אני הולכת לבלות את השנתיים הבאות בלרדוף אחרי הבעל הטלוויזיוני שלי!"(ויש לו עוד פרויקטים חוץ מזה).
:-D:-D
אני רק רציתי לוודא שאת יודעת כדי שתהיי שמחה:-P:

limors2

Active member

שלב 4

|טי-וי|שי-האלק: עורכת דין בשירות החוק (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: 17 באוגוסט 2022

קומדיית עורכי דין ששוברת את הקיר הרביעי. טטיאנה מסלני ("אורפן בלאק") היא ג'ניפר וולטרס, גם בת דודתו של ברוס באנר וגם עורכת דין מצליחה. היא מסייעת לשורה של גיבורי על שזקוקים נואשות לעורכת דין, שבעצמה יכולה להפוך ליצור ירוק, גדול וחזק להפליא. בקומיק-קון גם נחשף הטריילר הרשמי לסדרה שתעלה בקרוב בדיסני+.

השמות הבולטים: טטיאנה מסלני, מארק רפאלו (הענק הירוק), ג'מילה ג'מיל ("המקום הטוב").

השמות הבולטים: לטישיה רייט, לופיטה ניוגו, מרטין פרימן, מיקיילה קול ("להרוס אותך"), דומיניק ת'ורן.

שי-האלק נראה ממש ממש מוצלח! וטטיאנה תמיד מעולה. כיף שזה מגיע בקרוב |מאוהב|

החצי השני של הטריילר לפנתר השחור נראה טוב, מעניין איך הסרט יהיה

Lion_Heart

Well-known member

שלב 5

|צילום|אנטמן והצרעה: קוונטומאניה​

תאריך עלייה: 17 בפברואר 2023

הסרט השלישי בסדרת אנטמן עם פול ראד שיעסוק בממלכת הקוונטים ואמור להציג נבל משמעותי להמשך ה MCU. (יש יותר פרטים בכתבה אבל החלטתי להשאיר מעומעם)

השמות הבולטים: פול ראד, ג'ונתן מייג'ורס, אוונג'לין לילי, מישל פייפר, מייקל דגלאס, קתרין ניוטון.

אנטמן והצרעה (צילום: דיסני ישראל; פורום פילם)
כן בבקשה!

|טי-וי|פלישה סודית (סדרת טלוויזיה)​

מותחן פוליטי בכיכובם של סמואל ל. ג'קסון (ניק פיורי), קובי סמולדרס (מריה היל) ובן מנדלסון (הסקרול תאלוס), לצד דון צ'ידל (ג'יימס רודס, "וור משין") ומרטין פרימן. הסדרה תנסה להבין איך גזע הסקרול הצליח לפלוש לכדור הארץ ולהשתלב בעמדות מפתח באנושות בלי שאף אחד ישים לב. אם כל השמות האלה לא הספיקו לכם – אל דאגה, יש עוד: גם אוליביה קולמן ("הכתר") ואמיליה קלארק ("משחקי הכס") יצטרפו ליקום הקולנועי-טלוויזיוני של מארוול בסדרה הזאת.

לא מתלהב מזה משום מה

|צילום|שומרי הגלקסיה: חלק 3​

תאריך עלייה: 5 במאי 2023

באירוע בקומיק-קון הציג במאי הסרט ג'יימס גאן הצצה ראשונה, בה נחשף איך רוקט (בראדלי קופר) הפך להיות הדביבון המדבר שהוא היום.

השמות הבולטים: כריס פראט (סטאר לורד), קארן גילאן (נבולה), פום קלמנטיף (מנטיס), שון גאן (קרגלין) .

מתוך שומרי הגלקסיה 2 (צילום: פורום פילם,  יחסי ציבור )
YES

השמות הבולטים: אלאקווה קוקס, צ'ארלי קוקס ("דרדוויל". השם המשותף מקרי בהחלט), וינסנט ד'אונופריו ("דרדוויל").

|צילום|המופלאות​

תאריך עלייה: 28 ביולי 2023

אחרי שהכרנו כל אחת מהן בנפרד, עכשיו שלוש מהגיבורות של מארוול מתאחדות לסרט אחד משותף. ברי לארסון ("קפטן מארוול"), אימאן ולאני (קמלה קאן מ"מיס מארוול") וטיונה פאריס (מוניקה רמבו מ"וונדה-ויז'ן") הן "המופלאות", אך עלילת הסרט לא ממש ידועה מעבר לזה.

השמות הבולטים: ברי לארסון, אימאן ולאני, טיונה פאריס, סמואל ל. ג'קסון.

העונה השנייה של סדרת הלהיט "לוקי", שהביאה ליקום הבדיוני את הקונספט של המולטיוורס. הסדרה נמצאת בימים אלו בצילומים, ותגיע לדיסני+ בקיץ הבא.

השמות הבולטים: טום הידלסטון, גוגו אמבת'ה-רו, אוון וילסון, סופיה די מרטינו.

לוקי (צילום: Disney Platform Distribution, צילום מסך)

|צילום|בלייד​

תאריך עלייה: 3 בנובמבר 2023

באירוע בקומיק-קון קווין פייגי לא חשף אף אחד מהקאסט המתוכנן מלבד מהרשלה עלי ("אור ירח") שכבר הוכרז בעבר, אבל אישר כי "בלייד", האתחול של מותג הערפדים של מארוול, יהיה הסרט האחרון של היקום לשנת 2023. הוא יחל להצטלם באוקטובר הקרוב.
מלהיב ביותר
השמות הבולטים: מהרשלה עלי

|טי-וי|איירון הארט (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: סתיו 2023

רירי וויליאמס (דומיניק ת'ורן), שתופיע לראשונה ביקום המארוולי ב"הפנתר השחור: ואקאנדה לנצח", תככב בסדרה משל עצמה, שעוד מוקדם לדעת מה יתרחש בה.

השמות הבולטים: דומיניק ת'ורן

אחת הדמויות האהובות ביותר ביקום הקולנועי-טלוויזיוני בשנים האחרונות, הלוא היא אגתה הארקנס – הנבלית של "וונדה-ויז'ן" – שמקבלת סדרה בכיכובה. מלבד קתרין האן, גם הכותב הראשי של "וונדה-ויז'ן" ג'ק שייפר יחזור לכתוב ולהפיק את "אגתה", כך שבהחלט יש סיבה לחגוג.
לא יודע...
השמות הבולטים: קתרין האן

|טי-וי|דרדוויל: נולד מחדש (סדרת טלוויזיה)​

תאריך עלייה: אביב 2024

"דרדוויל" מגיעה רשמית ליקום הקולנועי-טלוויזיוני והופכת לחלק מהקאנון. הסדרה על עורך הדין העיוור, ששודרה במקור בנטפליקס ועברה לאחרונה לדיסני+, מקבלת ריבוט, ותתחיל מחדש כחלק אינהרנטי מהעלילה הגדולה של מארוול. בניגוד לכל שאר הסדרות החדשות בדיסני+, שכוללות שישה עד תשעה פרקים מקסימום, "דרדוויל" החדשה מקבלת מספר חסר תקדים לעונה ראשונה – 18 פרקים. צ'ארלי קוקס יחזור לככב. [לידיעת @dilia snake שאני מקווה עדיין אורבת בצללים]

השמות הבולטים: צ'ארלי קוקס, וינסנט ד'אונופריו.

מתוך דרדוויל (צילום: Patrick Harbron/Netflix)
הידד והיאח

מאז סיום "הפלקון וחייל החורף" אנחנו יודעים שמי שיירש את התואר "קפטן אמריקה" וימלא את החלל שהשאיר אחריו כריס אוונס הוא סאם ווילסון (אנתוני מאקי).

השמות הבולטים: אנתוני מאקי.
השם "סדר עולמי חדש מאוד מסקרן

|צילום|ת'נדרבולטס​

זה...מענין ביותר, בקומיקס , הת'אנדרבולטס התחילו בתור מתחזים, הם פשוט הופיעו לאחר ש הנוקמים, tha fantastic four נעלמו (הקריבו את עצמם) בקרב דיי גדול מול מפלצת דיי גדולה (onslaught) והם מלאו את חלל הכח בתור גיבורים חדשים, אלא שהם היו נבלים שהתחפשו בשביל...כסף\תהילה ולאט לאט הם התחילו להנות מהתחושה של להיות טובים (חלק מהם לפחות)

Lion_Heart

Well-known member
SPIDERMAN FRESHMAN YEAR
לא הבנתי איפה זה בציר הזמן...אבל התמונות סופר מענינות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בסופ"ש האחרון היה קומיקון עם הרבה הכרזות של מארוול אבל ניק הוא לא חבר והחביא את המידע הזה בשרשור על סרט שחצי מהקהל היעד הרלוונטי עוד לא ראה.
ולכן

*ניתן להשתמש בשרשור הזה כאוף כי גם ככה הקודם כבר גדול מידי, או לעוד מידע מקומיקון שהוא לא על מארוול.
אני מאוד שמח שהשארתי לך לעשות את זה בעצמך כי באמת עשית את זה הרבה יותר יפה ממה שאני הייתי עושה.
ועכשיו זה עושה לי גם חשק להגיב על הכל.

LeR@nch

Well-known member
עדכונים על סדרות האנימציה של Marvel

ספיידרמן: השנה הראשונה

הסדרה תעלה בדיסני+ בשנת 2024 וחודשה מבעוד מועד לעונה שנייה שתיקרא ספיידרמן: השנה השנייה.
הדמויות שיופיעו בסדרה - דוקטור סטריינג׳, דרדוויל (אותו ידובב צ׳ארלי קוקס), ניקו מינורו, אמאדאוס צ׳ו, הארי אוסבורן, נורמן אוסבורן, יוניקורן, קמיליון, סקורפיון, ספיד דימון, טרנטולה, ריינו, פיירו, מאייניאק ודוקטור אוקטופוס.

אקס-מן 97
הסדרה החדשה תעלה בסתיו 2023 וחודשה מבעוד מועד לעונה שנייה.
הנושא המרכזי של הסדרה יעסוק ב-״למה אנחנו צריכים את האקסמן״.
הצוות של ״אקס-מן 97״ יכלול את: רוג, ביסט, ג׳ין, וולברין, סטורם, ג׳ובילי וסייקלופס, קייבל, בישופ, פורג׳, מורף, נייטקרולר וסאנספוט.
מגנטו יהיה המנהיג החדש של חבורת האקס-מן.
בין נבלי הסדרה החדשה: סאב שאו, אמה פרוסט, קליפסו, ואל קופר ומיסטר סיניסטר.
כל קאסט הדיבוב המקורי יחזור.

מה אם...?
העונה השנייה של הסדרה תעלה בתחילת 2023 והיא חודשה לעונה שלישית.
פרקי העונה יתמקדו בהלה, פרק שבו אודין נלחם במנדרין ומחזיק בעשר הטבעות, פרק בסגנון ריצת הקומיקס Marvel 1602 ופרק שבו נכללת הסצנה האייקונית של קפטן אמריקה נגד ת׳אנוס מ-״מלחמת האינסוף״ בעודו לוקח משם את אבן הזמן.
נרמז כי ״הצופה״ עלול להתערב שוב.

מארוול זומבים
הסדרה תעלה בדיסני+ בשנת 2024.
הסדרה תתרחש באותו יקום כמו הפרק ששודר בעונה הראשונה של הסדרה "מה אם…?".
אושרו הדמויות הבאות כזומבים: הוקאיי, קפטן אמריקה, אבומיניישן, גוסט, קפטן מארוול, מכשפת השני, אוקויה ואיקריס.
אושרו שהגיבורים הבאים יופיעו בסדרה בחיים (כלומר לא בתור זומבים): ילנה בלובה, קייטי (משאנג צ'י), קייט בישופ, רד גרדיאן, ג'ימי וו, דת' דילר (משאנג צ'י), שאנג צ'י וקמאלה קהאן (מיס מארוול)
בסדרה הגיבורים יתמודדו מול חבורת אופנוענים של סקרולים.
בנוסף יופיע צוות של האלמנה השחורה הפוסט אפוקליפטית (אותה אחת מהסדרה "מה אם..?").

אני גרוט
העונה הראשונה בת חמישה פרקים קצרים תעלה ב-10 באוגוסט.
אושרה מבעוד מועד עונה שנייה עם 5 פרקים קצרים נוספים.
הסדרה תוארה כסדרת הקצרים הראשונה של מארוול, אשר תתמקד בחלקים שונים בילדות של גרוט בהם הוא עושה פעולות מוכרות ונפוצות, אבל בסגנון מדע בדיוני.
אושר שרוקט יופיע בסדרה, ובכך שגם וין דיזל וגם בראדלי קופר ידבבו בה.

09A20E88-43FC-4925-979C-A409CA7846A5.jpeg

didalf

Well-known member
ספיקינג אוף קומיקון, תראו איזה אנשים חמודים נפגשו שם|מאוהב|
1658754478244.png
1658754496402.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
העתקתי את ההודעה של אורן על סדרות האנימציה החדשות של מארוול
SPIDERMAN FRESHMAN YEAR
לא הבנתי איפה זה בציר הזמן...אבל התמונות סופר מענינות
אבל שים גם את התמונה כדי שנוכל להתייחס בעניין.
האמת שיש תמונה שרואים בה הרבה דמויות שונות יחד ואני לא מוצא אותה,
אבל בכתבה הזאת יש תמונות רבות שמציגים:
אני הבנתי שהעונה הראשונה של הסדרה אמורה לכסות את השנה הראשונה של פיטר פרקר בתור ספיידרמן.
כלומר הזמן של לפני שהוא פגש את טוני סטארק (ההופעה שלו בקפטן אמריקה: מלחמת אזרחים)

אבל לפי התמונות זה מאוד מוזר וגורם לי לחשוב שהסדרה לא תחשב קאנון.
אחד הדברים הגדולים הוא שרואים שאחד הנבלים שלו הוא דוקטור אוקטופוס. אבל אם ספיידרמן של הMCU כבר נלחם בדוקטור אוקטופוס אז למה הוא לא מכיר אותו כשהוא פוגש אותו (או מקבילו מיקום אחר) בספיידרמן: אין דרך הביתה?

חוץ מזה אם הארי אוסבורן הוא אחד החברים שלו אז פיטר אמור להכיר את נורמן אוסבורן.

אבל אני לחלוטין אשמח ליהנות מהסדרה הזאת בתור משהו שמזכיר את העולם של הMCU, אבל הוא לא קאנון.
ובהחלט אחד הדברים שאני הכי שמח מהם זה שיהיה לנו את דרדוויל (ועם הקול של צ'ארלי קוקס)
אני גם הייתי מאוד שמח אם קינגפין היה בסדרה בתור אחד הנבלים שלו. (אולי בעונה הבאה)

משהו מוזר זה שניקו מינורו (מהקבוצה Runaways) תהיה אחת החברות של פיטר פרקר. האם יהיה לה את מטה הקסם שלה?

הנה סרטון שמדבר על הסדרה החדשה הזאת והבעיות קאנון:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ספיקינג אוף קומיקון, תראו איזה אנשים חמודים נפגשו שם|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 55538
צפה בקובץ המצורף 55539
איזה חמודים.
אבל הם היו שם סתם או שהם קידמו משהו חדש שלהם?
בדיוק.
אתה צריך לשלם לי אני מייצרת טראפיק לפורום שלךB-|
אני אעביר לך 50% מהרווחים החודשיים שלי.

didalf

Well-known member
אבל הם היו שם סתם או שהם קידמו משהו חדש שלהם?
הם חתמו למעריצים וגם עשו לייב סטרים, אבל לא נראה לי שקידמו משהו חדש.
מרפי נראה לי כן היה לו משהו נוסף לקדם אבל ביום לפני או אחרי, לא בפאנל הזה.
ואינדרה גם סדרה אחרת.

אני אעביר לך 50% מהרווחים החודשיים שלי.
70%B-|

Lion_Heart

Well-known member
העתקתי את ההודעה של אורן על סדרות האנימציה החדשות של מארוול

אבל שים גם את התמונה כדי שנוכל להתייחס בעניין.
האמת שיש תמונה שרואים בה הרבה דמויות שונות יחד ואני לא מוצא אותה,
אבל בכתבה הזאת יש תמונות רבות שמציגים:
אני הבנתי שהעונה הראשונה של הסדרה אמורה לכסות את השנה הראשונה של פיטר פרקר בתור ספיידרמן.
כלומר הזמן של לפני שהוא פגש את טוני סטארק (ההופעה שלו בקפטן אמריקה: מלחמת אזרחים)

אבל לפי התמונות זה מאוד מוזר וגורם לי לחשוב שהסדרה לא תחשב קאנון.
אחד הדברים הגדולים הוא שרואים שאחד הנבלים שלו הוא דוקטור אוקטופוס. אבל אם ספיידרמן של הMCU כבר נלחם בדוקטור אוקטופוס אז למה הוא לא מכיר אותו כשהוא פוגש אותו (או מקבילו מיקום אחר) בספיידרמן: אין דרך הביתה?

חוץ מזה אם הארי אוסבורן הוא אחד החברים שלו אז פיטר אמור להכיר את נורמן אוסבורן.

אבל אני לחלוטין אשמח ליהנות מהסדרה הזאת בתור משהו שמזכיר את העולם של הMCU, אבל הוא לא קאנון.
ובהחלט אחד הדברים שאני הכי שמח מהם זה שיהיה לנו את דרדוויל (ועם הקול של צ'ארלי קוקס)
אני גם הייתי מאוד שמח אם קינגפין היה בסדרה בתור אחד הנבלים שלו. (אולי בעונה הבאה)

משהו מוזר זה שניקו מינורו (מהקבוצה Runaways) תהיה אחת החברות של פיטר פרקר. האם יהיה לה את מטה הקסם שלה?

הנה סרטון שמדבר על הסדרה החדשה הזאת והבעיות קאנון:
אני נוטה להסכים עם דעתך...לא נראה לי שזה יהיה קאנון... התחפושות שיש שם, שלושה מהן היו פעם של קבוצת ה slingers ש...היתה סיפור מוזר,ארוך וקצת מסובך

למעלה