🥁 פוסט סיכום עונה 🥳

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כמו בכל עונה,גם הפעם אני אסכם את העונה מהעיניים שלי |עין|

זו הייתה אחת העונות הקשות מבחינתי גם מהפן האישי וגם מהפן של מכורה לאח הגדול.
מהפן האישי - חשפתי לכם טיפה ממה שאני עוברת(וזו באמת טיפה בים),אין לכם מושג כמה פעמים פתחתי שרשורים כשהייתי בטיפולים בבית חולים (למזלי העונה אפשר היה להיכנס לפורום בניהול מהפלאפון)...ואם זה לא הספיק...אז הכלבה המדהימה שלי,זו שאהבתי זו שאני אוהבת וזו שאני יאהב לנצח נפטרה מסרטן לפני כשבועיים...:cry:
קל לא היה לי...היו ימים שהיה לי אפילו קשה לכתוב בוקר טוב...למזלי יש פה גולשים מדהימים שידעו לגלות אמפתיה ואף לנסות להוציא אותי מהמשבר אותו אני חווה
כמות המסרים,הדאגה,האכפתיות והאהבה שקיבלתי ממכם הדהימה אותי.

מהפן של מכורה לאח הגדול...כמה,כמה אכזבה...העונה הכי גרועה EVER
הצינזורים,המשימות הגרועות,האלימות,התכניות שלא היה להם קשר למציאות,ההדחות ההזויות,החוקים החדשים שעוז המציא...
הכל יחד גרם לי לתחושת קבס,בשלב מסויים כבר לא יכולתי לצפות בלייב יותר (למרות שיש לי שם 2 פייבוריטים)..זה היה פשוט טו מאצ'.
כאב לי לראות איך התכנית הכי אהובה עליי הפכה להיות כזאת עלובה ובזויה.
ואז התחילה הספירה לאחור....זה רק מה שניחם אותי..כבר לא היה אכפת לי מי יזכה..רק שהסבל הזה יסתיים כבר.

למזלי העונה הייתה לי אלטר מדהימה,אחת כזאת שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות,כזאת שהייתה אומרת לי "לכי תשלימי שעות שינה,אני אהיה על הפורום"...אז זה הזמן לחשוף אותה..חלקכם ניחשתם..רובכם טעיתם...הייתם צריכים לדעת שלעולם לא אתן את היוזר שלי למישהו שיכול ליצור כאוס בפורום...והמדהימה הזאת הייתה המנהלת הטובה ביותר שהפורום הזה ידע - עיניים כחול לבן!
תודה לך על הכל...את מיוחדת,מוכשרת,מצחיקה...את מדהימה! אין לי מספיק מילים להודות לך על כל מה שעשית למען הפורום ולמעני....אלטר מקסימה שלי...תודה תודה תודה! אני אוהבת אותך כל כך |לב אדום|

עוד תודות מגיעות לעדינה שהצטרפה לניהול באמצע העונה ועזרה המון! זכיתי להכיר אדם מדהים,עם לב ענק...זכיתי בחברה מעבר להיותה המנהלת שלצידי....תודה עדינה על ניהול מעולה ועל מי שאת!

אבל את הכי הרבה תודות אני מעניקה לכם - גולשי הפורום |גביע|
שתמיד חוזרים,בכל עונה...שיודעים שהפורום המדהים הזה הוא בית,הוא משפחה.
לא משנה כמה וויכוחים,ריבים,אהבה,חסימות,מחיקות.....
אני מודה לכל אחד ואחת ממכם שלקחתם חלק,שכתבתם,שהתדיינתם,שהצחקתם,שהרגזתם,שהייתי צריכה לשלוח אתכם לישון כל פעם! 🤬

אתם מדהימים! כל אחד ואחת ממכם...בלעדיכם הפורום הזה לא היה אותו פורום...משפחה.
ת ו ד ה !

זהו,העונה מסתיימת לה...ולא משנה מי יהיה הזוכה - מבחינתי אתם הזוכים האמיתיים!
אני מאמינה שזה קונצנזוס בפורום - כולנו תקווה שעונה הבאה עוז כבר לא יהיה העורך....|תפילה|

אז זהו,נגמר (אוטוטו נו!)

נתראה עונה הבאה
שמרו על עצמכם!

אוהבת המון |לב|
מרי.

תותי 40

New member
מסכמת עונה שבקושי ראיתי... זאת העונה הראשונה שממש הצלחתי להתנתק מהאח הגדול והכל הודות לעורך "המדהים" שהצליח לחרב עונה שיכלה להיות לא רעה בכלל. זה התחיל עם הבטחה כלשהי לעונה מעניינת עם טיפוסים מעניינים אבל ההבטחה נגוזה מהר מאוד... ההנחייה היתה היסטרית ומעיקה, המשימות משמימות, והקינוח היה ההדחה של גל שסיימה מבחינתי את העונה הכושלת.... נקודת האור היה כמובן הפורום והמנהלות הנהדרות!! שיהיה בהצלחה לכולם
ורק בריאות.

נילי117

Well-known member
העונה הזאת הייתה מבאסת מראשיתה, למעשה לרוב כעסתי כאשר צפיתי.
אבל...נכנסתי לפורום וקראתי ולרוב צחקתי, למדתי והתפעמתי לא מעט מיכולות ניתוח כתיבה מדהימה שקטונתי....
באמת פורום מדהים!!! ואני שאיני חובבת פורומים ואיני פעילה ברשתות הפורום הנ"ל מדהים. חסרו לי דעותיהם של מספר אנשים שנטשו כי בטח עוז...
תודה לך מרי תודה לאלטר תודה לעדינה.
ותודה לכל חברי וחברות הפורום

dindan60

Well-known member
מרי אהובה שלנו |לב| |לב| |לב|
אכן סופעונה והכל מוצא למכירה ע"י עוז וההפקה הכושלת
לשמחתי התנתקתי מהלייב למעט כאשר גל מופיעה וההדחה שלה היתה עבורי ועבור רבים אחרים סימן שבא הקץ על העונה המזוויעה הזאת ואני עוקבת אחריה בשקיקה ושמחה שטוב לה ורווח לה
אין לי מועמד ספציפי וממילא לא אנו נקבע
עוז לדעתי כביכול הרים ליהודה בתחילת העונה כדי להוריד ולהמאיס ולהמציא את האנדרדוג שלו ג'וזי שאכן הפך לכוכב העונה והכל היה מתוכנן לפרטי פרטים כמו החשיפה של אמו והמון המון רגש שנחשף אז שיהיה לו לבריאות כי כל השאר ניצבים בלבד

קראתי בפורום רוב הזמן אך הייתי נטולת רגש לחלוטין והרגעים שאכן נכנסו לי ללב הם החשיפה שלך לגבי מצבך הבריאותי וכלבתך האהובה שהלכה לעולמה :cry:

שולחת לך המון חיזוקים חיוביים ואת אהבתי הגדולה לאורך שנים רבות ומאחלת לך בריאות איתנה והרבה כוח להמשיך לנהל כאן כי פשוט זה לא :)

תודה גדולה נתונה לעיניים ולעדינה המהממות שסייעו וניהלו את הפורום ביד רמה :love:
ותודה לכל חברי הפורום שרשמו עדכנו הצחיקו התנגחו ומה לא ומילאו את החסך שההפקה לא הצליחה למלא
עונה חדשה תעלה ומקווה שבוייאקה וליאב בידור וכל מי שנטש ישוב לכתוב כאן ולא לשכוח שמחר כל הניצבים יהפכו חברים ואנו נישאר מאוחדים לעד
אוהבת אותך ותודה מקרב לב |מאוהב||לב||לב||לב||לב||לב|

valkyrie2021

Well-known member
דווקא בעונה הכי כושלת מצאתי לי זמן לצפות קצת וגם להיות בפורום. מה שנקרא תזמון זה עניין של טיימינג.

אני ידעתי מי האלטר אבל זה כי אני מכירה את שתיכן- אז לא היה קשה לנחש :)
אוהבת את שתיכן גם כשקצת התרחקנו.

הפורום הזה תמיד היה כיף, גם בתקופות הקשות והעמוסות ניהולית והגולשים פה נהדרים.

בואו נשיר ביחד קומבייה מיי לורד ונתפלל שעוז לא יהיה יותר באח הגדול ושיחזירו את יורם זק.
שיעיפו את גיא ולירון ומצידי שלא יהיו מנחים.

תודה לכולכם, תודה למנהלות כמובן מרי ועדינה ולאלטר הכפרה.

@Maybe Mary @עיניים כחול לבן

נערך לאחרונה ב:

Goneril 4444

Well-known member
גמרת אותי מרי
רק בריאות!
עיניים ידעתי שזו את. לא מופתעת מצטרפת לכל מילה של מרי.. בובלך שכמותך חחחח |לבכחול|
על עוז נדלג ונקווה לטוב
מוסיפה שתי משאלות שכמה כותבים שמאוד אהבתי יחזרו לעונה הבאה אולי הם כאן בכינויים אחרים..
ושיונת ומרי יפסיקו לעשן תודה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני בשוק שטעיתי
עיניים יאלופה!

הייתי בטוחה שהבן או בן זוג...

כל הכבוד על הניהול מרי, עדינה ועיניים|אקדמאי|
מגיע לכן לפחות שוקולד אגוזי:)
שתדעי שהרסת אותי עם המסר...אבוי אם זה היה הבן שלי...תפוז היו סוגרים את הפורום!
אפשר טורטית במקום? :)

מרגוליקו

Well-known member
צדקת בשני :)

הרוב הלכו על בוייאקה או פה זה לא בורדל...
אבל היו כמה שכן הצליחו לעלות על זה שזו עיניים...
הייתה גולשת שאפילו שמה לה את השיר behind blue eyes
היה ברור לי שזה לא בוייקא לא אפרט למה. לגבי עיניים הייתי בטוחה ב 95%.

עיניים עשתה עבודה מעולה והיתה אלטר נהדרת! כל הכבוד!

בוייאקה מאן

Well-known member
לא מוצא דרך לסכם את העונה הזאת... הסיכום צריך להיות מכתב פיטורים לרועי עוז כל סיכום אחר לא מתקבל עלי...
אבל לפחות עכשיו כל ה3 שחשדו שאני האלטר אגו גילו שאני לא... אז לפחות זה ירד לי מהגב
לפחות נגמרו השטויות של רועי עוז ועכשיו רק נשארו הדחות וגמר... אה לא הבנתי שגם את זה רועי הצליח להרוס... טוב נו עוד סיבות לא לצפות
אבל אחלה רייטינג

2086Dvash

Well-known member
את הפוסט הזה הייתי צריכה לכתוב ב13.2 היום שמבחינתי נגמרה העונה העלובה הזו,
לא עשיתי זאת, ועוד יותר מזה, במזוכיסטיות שאין שניה לה המשכתי גם להרגיש קשר לתוכנית הזו, לא צפיתי בלייב אומנם, אבל בתוכניות בד"כ כן,
אין הסבר למה.
ובכל זאת, היתה עונה גרועה, גרועה בטירוף, וככל שהזמן חלף זה רק הלך והדרדר, נראה היה שמישהו מכוון בכל להריסה מוחלטת של הפורמט, בין אם בהדחות שלא בזמנם, בין אם הפעלת מניפולציות רגשיות בלי כל בקרה על דיירים, בין אם הזנחה נוראית של רמת המשימות, או הכל ביחד.
אבל היו גם רגעים יפים, ואני מעדיפה להסתכל על חצי הכוס המלאה (בטח אחרי שהקדשתי לזה כ"כ הרבה שעות)
אז רגעים יפים שהיו לי:
גל בביצה בשיחה עם רמי
דרור בביצה
ההדחה של מור
שיחה של גל ויהודה בחדר עישון בליל הסילבסטר
משימת האשראם של האמון
הלהקה הצבאית בראשות זהבה
חיקוי של תום וגל ע"י דרור וקארין
ה"חפצים מהבית" המומצאים במשימת הגמר המזויף
כשיהודה נבעט מהבית
ג'וזי בחדר האח מנסה להפעיל מניפולציות ("זהבה ורמי מבוגרים צריכים אוכל", "קארין היא שברירה צריך לדאוג לה")
ולסיכום-
גל ותום
תום וגל
גל :love::love::love:.

תודה שהצחקתם אותי ללא הירף, יש שרשורים שאני יכולה לקרוא אותם חזור וקרוא מבלי להשתעמם
נקווה להפגש בעונה אחרת ללא רועי עוז

eran191

Well-known member
מרי היקרה והאהובה,
תודה רבה לך על כל העבודה הקשה פה,
תודה רבה גם לעדינה על כל ההשקעה והעבודה הטובה.
מרי היקרה, אני מאחל לך שכל מה שאת עוברת
ייגמר מהר ובבשורות טובות,
מאחל לך חיים ארוכים וטובים, חיים מלאי שלווה ואושר.
ובקשר לסיכום עונה.. קללות בארגנטינאית.

nicknick

Well-known member
מרוב שהעונה מבאסת אפילו לא בא לי לסכם אותה.
איפה הפורמט שלנו איפה.
אותכם פורום יקר , אני אוהבת .
תודה למנהלות הנהדרות ולכותבים הנפלאים❤

כן אשלח תודה מרחוק לדיירים שהכי אהבתי -ג'וזי,גל,תום וקארין וקצת גם דניאל, שהצליחו לעקוף לא פעם את מנגנון ההרס של הפורמט ונתנו לי הזדמנות להתרגש ולהנות מהם.

sashalola

Well-known member
מרי יקרה מאחלת לך הרבה בריאות ורק בשורות טובה.
תודה על הניהול המופלא כמו תמיד,
על העונה ההזויה והמסוייטת הזאת אין לי מילה מחדשת לומר.

תמיד כיף לבדוק איך הכל התחיל...

קבצים מצורפים

• 46524FDA-BC96-41E9-A6A5-CFF0AEEE9795.jpeg
    46524FDA-BC96-41E9-A6A5-CFF0AEEE9795.jpeg
    KB 260.3 · צפיות: 23
למעלה