🔪דקסטר:דם חדש🩸

Lhuna3

Well-known member
זה מקרי ברמה אסטרונומית שהיא בדיוק דיברה עם באטיסטה ושהוא בכלל ציין את דקסטר ואת הבן שלו.
חחח כן לגמרי. אבל באמת זה די היה ככה תמיד בסדרה הזאת עם צירופי מקרים שמניעים את העלילה במהירות וב"נוחות" (עבור הכותבים).
אבל היה לי נורא כיף לראות את באטיסטה ושזה בא לי בהפתעה. למרות שאני לא מצפה שיתנו לנו איחוד כלשהו עם הסדרה, כלומר אני בספק שנראה את דקסטר ממש פוגש מישהו מהעבר שלו. זה לא יקרה.
אולי רק כשבסוף העונה הוא ימות אז נראה "אותם" (חלקם) שוב כשהם מגלים על זה.
אני חושב שבסופו של דבר הוא קיים את הקוד של הארי. מבחינתו זה שלוגן אמר שהבחור הזה גרם למוות של 18 איש זה הוכחה מספיקה לכך שמותר להרוג אותו.
המממ בעיני זה לא מספיק טוב.
אני זוכרת שהקוד היה הרבה יותר קשוח (פרט למקרה מסוים) וחד משמעי, ופה זה מקרה שהוא קצת בתחום האפור.
אין ספק שהאיש היה חלאה ושהוא גרם למותם של אנשים ומקומו בכלא, אבל הוא לא רצח בכוונה תחילה.
העניין הוא שברגע שהוא התחיל לדבר עם האריסון ברחוב התחלתי לתהות האם יכול להיות שהאריסון יהיה הקורבן הבא שלו.
אויש, גם אני.
היא אפילו אומרת שאיך שהארי חינך את דקסטר היה התעללות בילדים. זה מעניין כי זה הרי קול פנימי של דקסטר.
בהחלט מעניין.
בכלל זה אולי נושא מוזר וקשה,
"אולי"? :-D

keren or5

Well-known member
עוד פרק ממש טוב. באטיסטה אכן היה הפתעה.
לגבי קורט, שימו לב שהוא הציע גם לבחורה האחרונה שהוא הרג עבודה, והיא דחתה אותו ואז הוא לקח אותה לחדר ההוא.

Lhuna3

Well-known member
לגבי קורט, שימו לב שהוא הציע גם לבחורה האחרונה שהוא הרג עבודה, והיא דחתה אותו ואז הוא לקח אותה לחדר ההוא.
נקודה טובה. יש מצב באמת שזה חלק מהריצ'ואל שלו וקשור למקרה שהוא משחזר. נראה מה יקרה עם האריסון.

didalf

Well-known member
פרק 5
יאא באסטיסטה!
אנג'לה והפודקסטרית נוסעות לניו יורק למצוא את מאט ולכנס שוטרים על הדרך. איזה מילה ארוכה זה פודקסטארית ואני לא יודעת איך קוראים לה אז מעכשיו אני אקרא לה פודקי. פודקי מציעה לשמוע טיילור סוויפט בדרך אז עכשיו אני אוהבת אותה וגם מאוכזבת שלא ראינו את הנסיעה.
ובכנס מרצה הפתעה - אנג'ל באטיסטה! יאא איזה חמוד. מדבר על לא אחר מהביי הרבור בוצ'ר. פודקי מציינת שהיא עשתה פרק גם על זה ושבשלב מסויים הם *חשבו* שזה שוטר שעבד איתם. אז רגע מי הם כן חשבו שזה בסוף? הם לא עדיין חושבים שזה דוקס?
אחרי זה אנג'לה מדברת עם אנג'ל (חע שמתם לב לשמות?:-D) והוא מזכיר גם את רוצח השילוש. ודברה. ואח שלה. ושיש לו ילד בשם... הריסון. אבל בתכלס הריסון זה שם נפוץ זה לא צריך להגיד לה משהו. אח חבל שהם לא חלקו תמונות של דקסטר או של החבר שלה. אבל פודקי עשתה פרק על טרינטי. הייתי מצפה שהן ידברו על זה בנסיעה חזרה אבל לאדעת לא ראינו את הנסיעה הזאת.
אבלללללללל משהו מדליק את אנג'לה בכל זאת ובסוף היא מדפיסה הספד עם תמונה של דקסטר מורגן:-0
אה וגם הן ראו מישהו אחר יוצא מהמלון במקום מאט. הבנו למה קורט משקר למשטרה אבל הבן שלו עדיין נעדר, זה לא מטריד אותו יותר?

הבחורה שקורט חטף הפעם קצת יותר אסרטיבית ומבלבלת אותו ובסוף מתה לא בדרך שהוא רוצה. הוא כאילו חייב לירות להן בול בלב בשביל הניקוז דם המוזר שהוא עושה אח"כ? כי אחרי שהוא ירה לה בעין וכעס הוא ירה לה שוב בלב אבל אם היא כבר מתה זה לא טוב לא?
בכל מקרה אח"כ הוא דיבר עם הריסון שרוצה לברוח והציע לו עבודה כמו שהוא עושה עם הנערות וכבר פחדתי שהוא הקורבן הבא אבל הריסון היה בבית בסוף הפרק|מזיע|

קודם לכן הריסון מגיע למסיבה ודוחפים לו סמים והוא כמעט מת. מה ששולח את דקסטר למסע הרג אחרי מי שאחראי לסמים האלה. אוי דקסטר|פנים| אתה ליטרלי החשוד המיידי במקרים האלה למה אתה כ"כ טיפש מקמנות???? ופאק הוא אשכרה יצא איתו מהבר למאחורה ותכנן לחטוף אותו שם. מה הוא חשב שיקרה כשיחקרו את ההעלמות שלו והברמנית תתאר את זה? פלוס יש לו מניע. מזל שהשוטר מגיע לסוחר הסמים ודקסטר עובר לתכנית ב' של להכות אותו. ואז הולך לרצוח את היצרן. ארררררג לא אכפת לי שהיהרוג אותו אבל זה כ"כ אובייס שזה הוא כאילו באמת!!! גם פה יש לו יותר מזל משכל ששוב השוטר מגיע אז דקסטר מצליח איכשהו לביים את זה כמוות ממנת יתר. אוף דקסטר תהיה חכם יותר;-(

הצחיק אותי כשהשוטר לוגן איים על סוחר הסמים ודקסטר כזה "דאממ לוגן אפילו אני מפחד":-D
ואז בבית של היצרן "רק על הטפט הזה אני צריך להרוג אותו":-D
ובאופן מפתיע זה בסוף לא מגיע מהפודקסטרית המשעשעת, שסיקרה לא רק את טריניטי אלא גם את הביי הארבר בוצ'ר, ועדיין היתה חסרת תועלת לחלוטין עבור אנג'לה בעניין הזה (אבל לפחות היא מצחיקה),
ממש!!!!

(יכול להיות שהוא משחזר בטקס שלו עם הקורבנות משהו שקרה לאחותו או אמא או בת שלו או מישהי אחרת שאהב ולכן הוא לא אהב שהיא ניסתה לפתות אותו).
הא יש מצב.

אני חושב שבסופו של דבר הוא קיים את הקוד של הארי. מבחינתו זה שלוגן אמר שהבחור הזה גרם למוות של 18 איש זה הוכחה מספיקה לכך שמותר להרוג אותו.
החוק הראשון הוא לא להתפס. להיות כ"כ מעורב רגשית מוביל מהר מאד לתפיסה.
אבל כן הכניסו את ה18 קורבנות האלה כדי שעדיין איכשהו יתאים לקוד.

גם רציתי שדקסטר ישאל את האריסון לגבי הבחירה שלו בסוג הסכין - כלומר האם הוא מודע שזה סוג הסכין שהרוצח של אמא שלו השתמש בו.
כן אני גם. בכלל מרגיש לי שאם דקסטר יספר להריסון את האמת הריסון יתחבר אליו יותר:-D

בקיצור אתם צודקים והזכרון שלי ממציא דברים לפעמים, אני לא אשמה.
מאד התאכזבתי לגלות שבסוף לא היה פה ויכוח:-D
אבל היה לי נורא כיף לראות את באטיסטה ושזה בא לי בהפתעה. למרות שאני לא מצפה שיתנו לנו איחוד כלשהו עם הסדרה, כלומר אני בספק שנראה את דקסטר ממש פוגש מישהו מהעבר שלו. זה לא יקרה.
אוח הלוואי.

Lhuna3

Well-known member
.
דקסטר לא רוצה שהאריסון יעבוד אצל קורט הפסיכו, אבל האריסון לא מוכן שהוא יחליט עליו.
איכס מה עושה הפסיכו הזה לגופות אני לא רוצה לראות את זה 8-{ זה נראה שהוא ניסה לתקן את הפנים שלה שהתעוותו עם חימר?
אנג'לה מתעמתת עם דקסטר שהיא יודעת שהוא דקסטר, וכמובן שיש לו סיפור משכנע והבעת פנים שבורה משכנעת תואמת, לא ציפינו לפחות מהשקרן המיומן בעולם.
היא לא סולחת בקלות, אבל העיקר שקנתה את ההסבר.
דקסטר חושד שמי שחשף אותו בפניה זאת מולי הפודקאסטרית.
אבל מולי בכלל עוד עמוק בחקירה של קורט עם אנג'לה, למרות שאנג'לה לא מרשה לה לפעול.
קורט שוב נתקל בצעירה נזקקת שמבקשת ממנו קצת כסף, מה זה כמה כאלו נקלעות ביום לעיירה הזאת? תודה לאל יש לה חבר וחייה ניצלים.
קורט ממשיך להתחבר להאריסון.
דקסטר בודק את הפודקאסט של מולי ונהנה מקצת נוסטלגיה על מעלליו בימים הטובים כביי הארבר בוצ'ר. הוא מגלה שמולי באמת לא האמינה שזה היה דוקס והיא הכריזה שתמשיך לחקור את זה. הוא משוכנע שהיא שם בגללו.
דקסטר והאריסון בטיפול אצל הפסיכולוג.
שם הוא לומד שהאריסון לא באמת זוכר את הרצח של ריטה, אבל מרגיש נטוש וכואב. דקסטר כמובן לא יכול לדבר בכנות על שום דבר ממה שבאמת קרה, והאריסון רק מרגיש מזה נטוש יותר וכועס יותר.
אנג'לה משתפת את לוגן השוטר החמוד בחשדותיה לגביה המקרה של קורט ומאט, ובסיעור מוחות קל מגיעים למסקנה שהוא אולי ניסה למנוע מהמשטרה לחפש באיזור המערות כי הוא מסתיר שם משהו. היא חושדת שאולי הוא בטעות הרג את מאט בעצמו.

דקסטר מנסה לגשש אצל לוגן לגבי מולי כי הוא יצא איתה, ומגלה שהיא עובדת עם אנג'לה על משהו סודי, מה שרק גורם לו לחשוד יותר שהיא בעקבותיו.

האריסון מגיע בלילה לחדר של הבת של אנג'לה מהחלון. (אודרי?)
הוא מתוודה בפניה שהוא כל הזמן חושב על לפגוע באנשים. וגם שהוא כבר פגע במישהו שניסה להטריד אותו מינית.
זה נראה לי די מבהיר לנו סופית, שאין לו איזה סודות גדולים שאנו כצופים עוד לא יודעים. הוא לא רצח אף אחד, וגם כנראה עוד לא פגע במישהו שבאמת חף מפשע. הוא מתוסבך ופגוע ויש לו דחפים אפלים (והסכין בכיס האחורי) אבל הוא עוד לא דקסטר ועוד אפשר להציל אותו מזה. אם רק לדקסטר היה מושג איך.
ואז הוא נשאר לשכב איתה :-D ואנג'לה תופסת אותם בבוקר.

דקסטר עוקב אחרי מולי בדיוק כשהיא מעיזה לקחת סיכון ולגשש אצל קורט לגבי מאט וכמעט הופכת את עצמה לקורבן הבא שלו.
דקסטר מבין שקורט הוא הרוצח שאחראי להעלמות הנערות, ומציל אותה מהבקתה הסודית שלו (שם קורט טוען שמאט נמצא). (למרות שלשניה עוברת בו המחשבה לתת לקורט לעשות את זה ולפטור גם את עצמו מהרחרחנות המסוכנת שלה.)

אנג'לה עם שוטר צעיר הולכים לחפש מה מוחבא במערות וכמובן מוצאים שם את הגופה של אייריס, החברה של אנג'לה שנעלמה מזמן.

והאריסון בתחרות האבקות של התיכון שלהם נגד תיכון אחר, בעידודו של קורט (מה הקטע שלו איתו באמת?), שובר בכוונה את היד לילד אחר 😬 אני ראיתי את זה מגיע והסתרתי את המסך בזמן, אבל עדיין זה היה איווווווווווו
וכולם בהלם. אוי אברוך.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
.
דקסטר לא רוצה שהאריסון יעבוד אצל קורט הפסיכו, אבל האריסון לא מוכן שהוא יחליט עליו.
איכס מה עושה הפסיכו הזה לגופות אני לא רוצה לראות את זה 8-{ זה נראה שהוא ניסה לתקן את הפנים שלה שהתעוותו עם חימר?
אנג'לה מתעמתת עם דקסטר שהיא יודעת שהוא דקסטר, וכמובן שיש לו סיפור משכנע והבעת פנים שבורה משכנעת תואמת, לא ציפינו לפחות מהשקרן המיומן בעולם.
דקסטר חושד שמי שחשף אותו בפניה זאת מולי הפודקאסטרית.
אבל מולי בכלל עוד עמוק בחקירה של קורט עם אנג'לה, למרות שאנג'לה לא מרשה לה לפעול.
קורט שוב נתקל בצעירה נזקקת שמבקשת ממנו קצת כסף, מה זה כמה כאלו נקלעות ביום לעיירה הזאת? תודה לאל יש לה חבר וחייה ניצלים.
קורט ממשיך להתחבר להאריסון.
דקסטר בודק את הפודקאסט של מולי ונהנה מקצת נוסטלגיה על מעלליו בימים הטובים כביי הארבר בוצ'ר. הוא מגלה שמולי באמת לא האמינה שזה היה דוקס והיא הכריזה שתמשיך לחקור את זה. הוא משוכנע שהיא שם בגללו.
שם הוא לומד שהאריסון לא באמת זוכר את הרצח של ריטה, אבל מרגיש נטוש וכואב. דקסטר כמובן לא יכול לדבר בכנות על שום דבר ממה שבאמת קרה, והאריסון רק מרגיש מזה נטוש יותר וכועס יותר.
אנג'לה משתפת את לוגן השוטר החמוד בחשדותיה לגביה המקרה של קורט ומאט, ובסיעור מוחות קל מגיעים למסקנה שהוא אולי ניסה למנוע מהמשטרה לחפש באיזור המערות כי הוא מסתיר שם משהו. היא חושדת שאולי הוא בטעות הרג את מאט בעצמו.

דקסטר מנסה לגשש אצל לוגן לגבי מולי כי הוא יצא איתה, ומגלה שהיא עובדת עם אנג'לה על משהו סודי, מה שרק גורם לו לחשוד יותר שהיא בעקבותיו.

הוא מתוודה בפניה שהוא כל הזמן חושב על לפגוע באנשים. וגם שהוא כבר פגע במישהו שניסה להטריד אותו מינית.
זה נראה לי די מבהיר לנו סופית, שאין לו איזה סודות גדולים שאנו כצופים עוד לא יודעים. הוא לא רצח אף אחד, וגם כנראה עוד לא פגע במישהו שבאמת חף מפשע. הוא מתוסבך ופגוע ויש לו דחפים אפלים (והסכין בכיס האחורי) אבל הוא עוד לא דקסטר ועוד אפשר להציל אותו מזה. אם רק לדקסטר היה מושג איך.

דקסטר עוקב אחרי מולי בדיוק כשהיא מעיזה לקחת סיכון ולגשש אצל קורט לגבי מאט וכמעט הופכת את עצמה לקורבן הבא שלו.
דקסטר מבין שקורט הוא הרוצח שאחראי להעלמות הנערות, ומציל אותה מהבקתה הסודית שלו (שם קורט טוען שמאט נמצא). (למרות שלשניה עוברת בו המחשבה לתת לקורט לעשות את זה ולפטור גם את עצמו מהרחרחנות המסוכנת שלה.)

אנג'לה עם שוטר צעיר הולכים לחפש מה מוחבא במערות וכמובן מוצאים שם את הגופה של אייריס, החברה של אנג'לה שנעלמה מזמן.

והאריסון בתחרות האבקות של התיכון שלהם נגד תיכון אחר, בעידודו של קורט (מה הקטע שלו איתו באמת?), שובר בכוונה את היד לילד אחר 😬 אני ראיתי את זה מגיע והסתרתי את המסך בזמן, אבל עדיין זה היה איווווווווווו
וכולם בהלם. אוי אברוך.
סיכמת מאוד יפה, אך שכחת את הפאנש שהיה בסוף הפרק, שאנג'לה מגלה במערה את מה שהיא חיפשה כבר הרבה זמן את אייריס ומתקשרת לדקסטר ואומרת לו שהיא צריכה אותו בתור דקסטר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בקושי חי
אבל מגיב
וכולם בהלם. אוי אברוך.
זה היה ברור שמשהו יקרה, אני חשבתי שהוא ימשיך לחנוק את הבחור האחר עד שיצטרכו למשוך אותו ממנו.
דקסטר משוכנע שקורט אמר להאריסון לעשות את זה. אבל לא נראה לי שהוא אמר. כלומר הוא אמר "תהרוס אותו" או משהו כזה, אבל זה דבר די רגיל לספורט.
זה בהחלט נראה כאן שהוא אומר לה את כל האמת.
אבל עדיין יש את עניין הדקירה עם אית'ן. אומנם אנחנו לא יודעים בודאות מה קרה שם, אבל לפי ניתוח השפרצות הדם של דקסטר זה נראה ברור שהאריסון חתך לאית'ן את הרגל באופן קטלני ואז דקר את עצמו.
ואז זה דבר גדול שהוא משקר לגביו.
אם כי עלה לי עוד רעיון שאולי האריסון באמת לא זוכר שזה מה שהוא עשה. כלומר שזה עניין כמו שהיה עם רוצח יום הדין בעונה 6.
הקטע המעצבן כשאת מגלה שהבן זוג שלך שיקר לך לגבי הזהות שלו זה כשאת צריכה להתמודד עם הבן שלו במיטה של הבת שלך.

*בעניין אודרי - אז הוהבר שאמא שלה הייתה לבנה. זה גם מבהיר את זה שהיא לא נראית אינדיאנית אבל גם מבהיר שטעיתי כשחשבתי שאייריס הייתה אמא שלה.

מה שדקסטר עושה חכם כאן זה שהוא תכלס אומר לה את האמת. כלומר באמת אשתו ואחותו מתו וזה היה המון עבורו. אבל כמובן הוא משמיט דברים.
באמת לא ברור מה הקטע עם העיירה הזאת.
קודם כל חושב לציין עד כמה דקסטר אידיוט גמור ומושלם.
מאוד אהבתי את זה כשאנג'לה אמרה לו שהוא צריך פסיכולוג הרבה יותר מהאריסון.
ובאמת איך לכל הרוחות הוא מצפה שהאריסון יגיב אליו אחרי שהוא נטש אותו ועכשיו מנסה לנהל לו את החיים.
אבל הכי נוראי כשהוא מנסה לספר לפסיכולוג שהוא אמא של האריסון התרחקו. אני מניח שהוא לא ידע אם האריסון יודע בכלל על מה שקרה לריטה. אבל מה הוא חשב שהאריסון חושב שקרה?
חוץ מזה לחלוטין הבנתי למה האריסון מרגיש כל כך נטוש שם בשיחה כשדקסטר מדבר על כך שהוא התגבר על הרצח שלה בלי בכלל אמפתיה להאריסון.
שמחתי מאוד שדקסטר בא להציל אותה.
העניין הוא שעכשיו מולי יודעת שלקורט יש חדר מרתף קריפי והיא הרגישה לא בטוחה איתו. ואנג'לה גילתה גופה במקום שהם היו מחפשים בו אם קורט לא היה מודיע שהבן שלו חי. כל זה גורם לי לחשוב שיהיה להם ברור יחסית שקורט הוא רוצח.
ואז מה שבטח יקרה זה משהו שדקסטר היה עושה בעבר לפעמים - שהוא יגרום לאנג'לה לא לחשוב שזה קורט פשוט כדי שהוא יוכל לרצוח אותו בעצמו.
אני ציפיתי שהיא תמצא שם מלא גופות. אולי עדיין ימצאו הרבה גופות כשימשיכו לחפש שם.
אבל מה שחשוב זה שהיא ישר מתקשרת אל דקסטר והיא אומרת לו שזה לא בגלל שהיא צריכה את ג'ים, אלא היא צריכה את דקסטר מורגן. אני מניח שהכוונה היא שהיא רוצה שהוא יתרום מהמומחיות שלו בתחום כדי לעזור לה לגלות את האמת.

Lhuna3

Well-known member
דקסטר משוכנע שקורט אמר להאריסון לעשות את זה. אבל לא נראה לי שהוא אמר. כלומר הוא אמר "תהרוס אותו" או משהו כזה, אבל זה דבר די רגיל לספורט.
לכאורה נכון, אבל משהו בכל זאת נראה לי מאוד תמוה בהתנהגות שלו עם האריסון ובאופן שהוא עודד אותו שם.

אבל עדיין יש את עניין הדקירה עם אית'ן. אומנם אנחנו לא יודעים בודאות מה קרה שם, אבל לפי ניתוח השפרצות הדם של דקסטר זה נראה ברור שהאריסון חתך לאית'ן את הרגל באופן קטלני ואז דקר את עצמו.
ואז זה דבר גדול שהוא משקר לגביו.
נכון, אבל לדעתי אין שם יותר מזה בסופו של דבר. כמו שאני מבינה את הסדרה ואת המידע שקיבלנו - אית'ן באמת תכנן לירות בתלמידים, והאריסון רק ניצל את הסיטואציה איכשהו בשביל לפגוע באית'ן באופן שלא היה הכרחי ושיקר לגבי זה. לא שזה לא חמור, אבל אני לא מצפה שיתברר עוד משהו בעניין.
אם כי עלה לי עוד רעיון שאולי האריסון באמת לא זוכר שזה מה שהוא עשה. כלומר שזה עניין כמו שהיה עם רוצח יום הדין בעונה 6.
גם פה אני חושבת שאתה הולך רחוק מידי, אני מאוד אופתע אם זה הקטע.
כלומר הכל יכול להיות באופן תיאורטי, אבל אני פשוט לא רואה שום סיבה לחשוב ככה.

אבל מה שחשוב זה שהיא ישר מתקשרת אל דקסטר והיא אומרת לו שזה לא בגלל שהיא צריכה את ג'ים, אלא היא צריכה את דקסטר מורגן. אני מניח שהכוונה היא שהיא רוצה שהוא יתרום מהמומחיות שלו בתחום כדי לעזור לה לגלות את האמת.
וואלה, אני בכלל חשבתי שהיא מתכוונת שהיא צריכה את דקסטר מורגן בקטע של לקבל תמיכה ממישהו שמבין מה זה שמישהו קרוב אליך נרצח. אבל סביר שאתה צודק.

דיברגנט חדש

Well-known member
*בעניין אודרי - אז הוהבר שאמא שלה הייתה לבנה. זה גם מבהיר את זה שהיא לא נראית אינדיאנית אבל גם מבהיר שטעיתי כשחשבתי שאייריס הייתה אמא שלה.
האבא אבל כן אינדיאני.
אגב, לא בטוח שאייריס היא אינדיאנית, כך שאולי היא כן אימא שלה.
מה שדקסטר עושה חכם כאן זה שהוא תכלס אומר לה את האמת. כלומר באמת אשתו ואחותו מתו וזה היה המון עבורו. אבל כמובן הוא משמיט דברים.
זה נקרא חצי אמת והשם המקצועי של זה הוא להיות עו"ד :)
אני ציפיתי שהיא תמצא שם מלא גופות. אולי עדיין ימצאו הרבה גופות כשימשיכו לחפש שם.
ברור שזאת הסיבה, כתבתי על כך בתגובתי הקודמת (תגובה #108 שלי) אתמול (היום ב- 00:03 :)) מיד לאחר שראיתי את הפרק.

didalf

Well-known member
פרק 6

אנג'לה מתעמתת עם דקסטר לגבי ההספד שהיא מצאה ו-וואלה הוא יוצא מזה די יפה. בלי לשקר אפילו (רק השמיט כמה דברים כמו למה המוות רודף אותו)
אז היא קונה את הסיפור שלו (שנכון בתכלס) אבל בכל זאת פגועה מהשקר ונפרדת ממנו.
עכשיו במקרה של דקסטר הוא סתם שקרן אבל מה אם הוא היה בתכנית להגנת עדים?

דקסטר חושד שפודקי (מסתבר שקוראים לה מולי) חשפה אותו. חמודי אתה וואיי אוף. היא עשתה שני פרקים על המחלקה שלך כולל על זה שאשתך נרצחה ואפילו לא מזהה אותך. סליחה אבל זה פשלה מבחינתי.
גם היה לי מוזר שהוא דילג ישר לפרק על ביי הרבור בוצ'ר אבל לא התעכב אפילו לשניה על זה שהיה שם פרק על טריניטי.
אוי פלאשבקים לדוקס איזה נוסטלגיה.
קצת תסכל אותי שחצי פרק הוא בזבז על לחשוד במולי כשזה בכלל לא הכיוון. אם כי בסוף זה הוביל למשהו מעניין, כי מולי הלכה לחקור את קורט אפילו שאמרו לה לא, ודקסטר עקב אחריהם והגיע לבקתה שלו. פאק הוא תכנן לרצוח אותה? היא לא נערה טועה כמו האחרות היו מחפשים אותה. כאילו היה ברור שדקסטר יתערב ועדיין זה היה מלחיץ. ממש אהבתי את כל ההצגה שלו שם ואיך הוא חיטט בחדר וחילץ אותה. אז דקסטר מזהה שקורט רוצח סדרתי. טייקס וואן טו נואו וואן. יופי קורבן הבא וראוי!! יותר מידי פרקים עברו בלי רצח.

הריסון ממשיך בעיקר לזעום, במיוחד כשקורט נחמד אליו וזה רק מטריף את דקסטר יותר ויותר. גררר אבל הריסון מותק אבא שלך צודק. דקסטר גורר אותו לטיפול מה שרק מוציא את דקסטר יוצא רע כי איך הוא יכול להפתח באמת? כמו שדב אמרה, האנשים היחידים שהוא כן איתם זה הקורבנות שלו. במיוחד היה כואב הקטע שהוא אמר על הנישואים שלו שהם "התפרקו". מזל שהריסון שם כדי לתקן אותו. מרגיש לי שאם הוא יספר להריסון לפחות חלק מהאמת זה יקרב אותם. למשל שגם אמא של דקסטר נרצחה בגיל קטן ושניהם היו במצב מאד דומה.

הריסון בורח בלילה לאודרי. ובכן היא חצי אינדינאית בכל זאת, אמא שלה זאת כנראה לא אייריס כי היא נטשה אותה ואת אבא שלה ורק אחרי זה אנג'לה יצאה עם אבא שלה ואמצה אותה. ואז אבא שלה מת. תודה על כל ההבהרות. הריסון מספר לה שיש לו כל הזמן דחפים אלימים. היא אומרת שזה בסדר לאור מה שהוא עבר אבל לא נראה לי שהיא מבינה כמה אלימים ומה הוא באמת עשה. והיא והריסון שוכבים. לפחות ההורים שלהם נפרדו:-D

אנג'לה ממשיכה להתאבסס על מאט וקורט (צודקת). והולכת לחפש במערות שבהם הם הפסיקו. קורט אכן עצר אותם כי הם התקרבו יותר מידי. ג'יזס קריייסט הקטע שהיא זוחלת במערה הצרה היה הקטע הכי מפחיד בסדרההה זה היה כ"כ קלסטרופובי הרגשתי שאני נחנקת!!!! ובסוף היא אכן מוצאת גופה. הו לא זאת אייריס:-0 והיא עכשיו צריכה את דקסטר מורגן. המז"פ? או הפסיכופט?

להריסון יש קרב האבקות. חח דקסטר צודק "הם מעודדים ילדים להיות אלימים. אנשים נורמלים הם מוזרים" לגמרי!!!!
אבל להריסון יש יותר מידי עצבים מודחקים ונוסע אפל ואחרי שהוא מנצח את הילד השני הוא ממשיך וממשיך ונראה לי שובר לו את המפרקת או משהו כזה. לרגע חשבתי שממש הרג אותו אבל לא.

נראה לי. הדבר הזה שהוא שם לה על העין הזכיר לי את פנטום האופרה:-D

חחח הקטע היפה הוא שהסיפור הזה אפילו לא ממש שקר!!

חחח ממש. אולי זאת תחנת מעבר כזאת. ובאמת מזל שהיה לה חבר|מזיע|

דקסטר בודק את הפודקאסט של מולי ונהנה מקצת נוסטלגיה על מעלליו בימים הטובים כביי הארבר בוצ'ר
חחחחחחחחח כן ההיא מתארת מלא חלקי גופות מבותרות במפרץ ודקסטר "אח הימים הטובים":-D:-D

כן כנראה.
מצד שני הוא גם שקרן טוב.

זה היה ברור שמשהו יקרה, אני חשבתי שהוא ימשיך לחנוק את הבחור האחר עד שיצטרכו למשוך אותו ממנו.
אני גם

נכון

הקטע המעצבן כשאת מגלה שהבן זוג שלך שיקר לך לגבי הזהות שלו זה כשאת צריכה להתמודד עם הבן שלו במיטה של הבת שלך.
:-D:-D

אבל הכי נוראי כשהוא מנסה לספר לפסיכולוג שהוא אמא של האריסון התרחקו. אני מניח שהוא לא ידע אם האריסון יודע בכלל על מה שקרה לריטה. אבל מה הוא חשב שהאריסון חושב שקרה?
חוץ מזה לחלוטין הבנתי למה האריסון מרגיש כל כך נטוש שם בשיחה כשדקסטר מדבר על כך שהוא התגבר על הרצח שלה בלי בכלל אמפתיה להאריסון.
נכון ונכון:-(
וזה מטריף אותי כי אם דקסטר יהיה חצי כן איתו יש להם כ"כ הרבה במשותף שלדעתי דווקא יקרב ביניהם. אפילו לגבי הדחפים האלימים. אולי בלי לגלות להריסון מה הוא באמת עושה איתם. אבל כל השאר.

ואז מה שבטח יקרה זה משהו שדקסטר היה עושה בעבר לפעמים - שהוא יגרום לאנג'לה לא לחשוב שזה קורט פשוט כדי שהוא יוכל לרצוח אותו בעצמו.
אוי נכון שנאתי שהוא היה עושה את זה.

אני גם. בטח יהיה עוד. אולי הוא פיזר אותן בכל המערות.
תמיד לשרוף גופה ולא לקבור!!!!! ועוד בשלג איפה שהן משתמרות יופי. חובבן|שפם|

נכון, אבל לדעתי אין שם יותר מזה בסופו של דבר. כמו שאני מבינה את הסדרה ואת המידע שקיבלנו - אית'ן באמת תכנן לירות בתלמידים, והאריסון רק ניצל את הסיטואציה איכשהו בשביל לפגוע באית'ן באופן שלא היה הכרחי ושיקר לגבי זה. לא שזה לא חמור, אבל אני לא מצפה שיתברר עוד משהו בעניין.
יכול להיות|תוהה|

וואלה, אני בכלל חשבתי שהיא מתכוונת שהיא צריכה את דקסטר מורגן בקטע של לקבל תמיכה ממישהו שמבין מה זה שמישהו קרוב אליך נרצח
אה חח דווקא על האפשרות הזאת לא חשבתי, אבל אולי דווקא את צודקת.

זה נקרא חצי אמת והשם המקצועי של זה הוא להיות עו"ד :)
:-D:-D

בקושי חי
אבל מגיב
נייקקק דחוף להבריא יש לך יומיים!!!!!!!!!
תרגיש טוב אבל|חיבוק|

Lhuna3

Well-known member
אז צדקתם ודברהאנג'לה רצתה את דקסטר המז"פניק.
אני לא לגמרי בטוחה למה היא עכשיו סומכת עליו לעזור לה למצוא את האמת יותר משהיא סומכת על מחלקת המז"פ הרגילה שלהם.
הוא מוצא על הגופה של אייריס דגימת DNA מהעור של הרוצח.
אנג'לה משתפת אותו על חשדה בקורט, והוא לוקח אותה לבקתה הסודית של קורט ושם הם מגלים שהוא פירק וניקה אותה לגמרי מראיות.
דקסטר משכנע את עצמו כמובן שהוא צריך לרצוח את קורט בעצמו כי הקייס של אנג'לה חלש והיא לא תצליח להביא למאסרו.
דקסטר משום מה לא מדבר עם האריסון בארוחת הבוקר על התקרית בהיאבקות, כאילו לא קרה.
אבל בבי"ס אודרי כן מוטרדת מזה ולכן מתרחקים.

דקסטר מתלבש לרצח! לא, זה האריסון מתלבש לרצח! לא, סה"כ לעבודה אצל קורט בשטיפת משאיות בחניון של הדיינר, עבדנו עליכם :p
דקסטר מגיע להשגיח/לרחרח/להתעמת קצת עם קורט.
אנג'לה ולוגן באים לעצור את קורט באשמת רצח אייריס! קורט שומר על ארשת קולית.
מולי-פודקאסט עוד חושבת שהיא ואנג'לה משחקות בחוקרות יחד, אבל לא, אנג'לה כועסת עליה שהלכה לחקור לבד ונגד הוראותיה.

בחקירה קורט לא נשבר אבל מצטייד בעו"ד.

בעל משאית קריפי בחניון של הדיינר מעביר להאריסון מעטפה חומה מסתורית להעביר לדקסטר. what's that all about?!
במעטפה דקסטר מוצא חפץ שרק מגביר את המסתורין, ומבין שזה מסר מקורט.

כל הקהילה באה לנחם את אמא של אייריס.

דקסטר הולך לדבר עם קורט במעצר.
מסתבר שהחפץ הוא בורג טיטאניום שהיה ברגל של מאט, קורט גילה שבאותו ערב שדקסטר אסף אותו לא ירד עליהם שלג אלא אפר מהמשרפה, ואיכשהו מזה הוא הבין שמישהו כנראה שרף שם גופה (למה, לא שורפים שם דברים אחרים שעושים אפר?) והלך ומצא שם את הבורג שמוכיח שזה הגופה של מאט, והבין שדקסטר הוא זה ששרף אותו (איך? הוא אסף אותו מפתח הדיינר, מאיפה הוא יודע שקודם הוא היה במשרפה, גם אם זה קרוב זה לא אומר כלום). טוב נו.
אז הוא יודע.

אז עכשיו זה ברור שדקסטר צריך להרוג אותו.

קורט מוכן למסור עדות, ואנג'לה שכנראה נולדה אתמול חושבת שזה המצפון שלו.
קורט מספר סיפור קורע לב על ילדותו ומפליל את אבא שלו ברציחת אייריס (מה שכמובן יסביר את התאמת ה-DNA שלו למה שמצאו בשן שלה).
אנחנו רואים את המאורע והרצח, שהיה דומה לטקס שקורט משחזר עם קורבנותיו שראינו, אבל האם זה אבא של קורט או קורט בעצמו? לפי הגיל זה נראה יותר מתאים שזה קורט, לא?
אבל נאלצים לשחרר אותו כי לא יכולים להפריך את זה.

אז עכשיו זה ברור שדקסטר צריך להרוג אותו 2.

מולי ואנג'לה מתפייסות ובשיחה על הערב ההוא מגלות שאיך שדקסטר תיאר אותו לאנג'לה לא מסתדר עם ההגיון ושהוא כנראה הקליט את שיחתה עם קורט.

בריוני התיכון השני מאיימים על האריסון בגלל ששבר את היד לקפטן שלהם והוא חותך אחד עם סכין אבל דקסטר עוצר בעדו.
(אני קצת מתפלאת איך התקרית בתחרות עברה בכזה שקט בכלל. איפה ההורים של הילד השני? איך הם לא עושים מהומה?)
OMG האריסון זוכר את טריניטי רוצח את ריטה.
הוא חושב שדקסטר עזב אותו מזמן כי הוא ידע שהאריסון דפוק.
דקסטר מחליט לספר להאריסון את כל האמת, אבל אז הקריפ של קורט חוטף את דקסטר!

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא לגמרי בטוחה למה היא עכשיו סומכת עליו לעזור לה למצוא את האמת יותר משהיא סומכת על מחלקת המז"פ הרגילה שלהם.
כי הוא עבד במקום עם יותר אמצעים מאשר בעיירה הקטנה שהם נמצאים כיום.
ארחיב בהמשך ...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם ראיתי
אז צדקתם ודברהאנג'לה רצתה את דקסטר המז"פניק.
כי הוא עבד במקום עם יותר אמצעים מאשר בעיירה הקטנה שהם נמצאים כיום.
מסכים עם דיברגנט. למחלקת מסטרה הקטנה שלה בקושי יש מז"פ והיא צריכה לקוות שיתנו לה מהמדינה מישהו (כמו שהביאו מישהו לחקירה של זה שדקסטר רצח).
לעומת זאת דקסטר היה חוקר מז"פ בתחנת משטרה של עיר גדולה. חוץ מזה שיש לה גישה מיידית אליו.
הוא מוצא על הגופה של אייריס דגימת DNA מהעור של הרוצח.
ספציפית בשיניים שלה שזה מגניב. ומסביר את שם הפרק Skin of Her Teeth
אנג'לה משתפת אותו על חשדה בקורט, והוא לוקח אותה לבקתה הסודית של קורט ושם הם מגלים שהוא פירק וניקה אותה לגמרי מראיות.
לפחות הוא סיפר לה על מה שהיה עם מולי ולא שומר את זה לעצמו, שזה מרגיש התנהגות דקסטרית לחלוטין
דקסטר משכנע את עצמו כמובן שהוא צריך לרצוח את קורט בעצמו כי הקייס של אנג'לה חלש והיא לא תצליח להביא למאסרו.
וזה העניין שבהתחלה של הפרק מאוד מרגיש שדקסטר דווקא מתכוון לתת לאנג'לה לאסור את קורט. אין לו אינטרס אישי בלרצוח אותו והוא רוצה שאנג'לה תקבל את הקלואז'ר שבלתפוס אותו. עצם זה שהוא הוביל אותה לבקתה מראה את זה. זה וגם זה שהוא עוזר לה למצוא דגימת DNA.
כלומר היה לי ברור שזה ילך לכיוון שבו דקסטר יחליט לרצוח אותו בעצמו, אבל נראה שבהתחלה הוא לא התכוון לעשות את זה.
דקסטר משום מה לא מדבר עם האריסון בארוחת הבוקר על התקרית בהיאבקות, כאילו לא קרה.
כי דקסטר הוא אבא גרוע. לפחות זה מתאים.
אבל בבי"ס אודרי כן מוטרדת מזה ולכן מתרחקים.
כן, כנראה היא הייתה צריכה יותר להקשיב כשהוא אמר לה שהוא רוצה לפגוע באנשים.
דקסטר מתלבש לרצח! לא, זה האריסון מתלבש לרצח! לא, סה"כ לעבודה אצל קורט בשטיפת משאיות בחניון של הדיינר, עבדנו עליכם :p
עשו כאן טריק וירטואלי מעולה. אני לא יודע אם יש לזה ממש טעם, אבל זה היה עשוי מעולה ואהבתי את זה.
דקסטר מגיע להשגיח/לרחרח/להתעמת קצת עם קורט.
כי אין כמו קצת התרברבות בין רוצחים סדרתיים. המונולוג הפנימי של דקסטר שם היה אולי קצת יותר מידי.
בעל משאית קריפי בחניון של הדיינר מעביר להאריסון מעטפה חומה מסתורית להעביר לדקסטר. what's that all about?!
במעטפה דקסטר מוצא חפץ שרק מגביר את המסתורין, ומבין שזה מסר מקורט.
דקסטר הולך לדבר עם קורט במעצר.
מסתבר שהחפץ הוא בורג טיטאניום שהיה ברגל של מאט, קורט גילה שבאותו ערב שדקסטר אסף אותו לא ירד עליהם שלג אלא אפר מהמשרפה, ואיכשהו מזה הוא הבין שמישהו כנראה שרף שם גופה (למה, לא שורפים שם דברים אחרים שעושים אפר?) והלך ומצא שם את הבורג שמוכיח שזה הגופה של מאט, והבין שדקסטר הוא זה ששרף אותו (איך? הוא אסף אותו מפתח הדיינר, מאיפה הוא יודע שקודם הוא היה במשרפה, גם אם זה קרוב זה לא אומר כלום). טוב נו.
אז הוא יודע.
לא ברור באמת העניין עם האפר מהמשרפה. לא מרגיש הגיוני שמזה קורט הסיק שדקסטר רצח את הבן שלו.
אבל אני מזכיר שמעבר לזה היה גם את זה שדקסטר חשף בטעות שהוא יודע שהבן של קורט הרג אנשים עם הסירה שלו. שזה דבר שהוא לא היה אמור לדעת. הגיוני שזה שם חץ גדול על דקסטר מבחינת קורט. בנוסף לזה שהמקום שבו הבן נעלם זה לא רחוק כל כך מהבית של דקסטר.
אז עכשיו זה ברור שדקסטר צריך להרוג אותו.
כן, עכשיו כבר ברור שהוא חייב. מה גם שאנג'לה די איבדה את היכולת לתפוס אותו.
קורט מספר סיפור קורע לב על ילדותו ומפליל את אבא שלו ברציחת אייריס (מה שכמובן יסביר את התאמת ה-DNA שלו למה שמצאו בשן שלה).
אנחנו רואים את המאורע והרצח, שהיה דומה לטקס שקורט משחזר עם קורבנותיו שראינו, אבל האם זה אבא של קורט או קורט בעצמו? לפי הגיל זה נראה יותר מתאים שזה קורט, לא?
אבל נאלצים לשחרר אותו כי לא יכולים להפריך את זה.
אני די בטוח שזה קורט בפלאשבק רוצח את אייריס.
עדיין מעניין איך זה הפך לריטואל שיש לו כיום ומה הוא עושה עם הגופות של הבחורות שהוא רוצח עכשיו.
מולי ואנג'לה מתפייסות ובשיחה על הערב ההוא מגלות שאיך שדקסטר תיאר אותו לאנג'לה לא מסתדר עם ההגיון ושהוא כנראה הקליט את שיחתה עם קורט.
זה מעניין באמת שהן עולות עליו בעניין הזה. כי כביכול הוא דווקא סיפר את האמת על זה שהוא הציל את מולי וזה דבר טוב. אז אם מולי לא הייתה סקרנית מטבעה היא אולי לא הייתה חושבת על העניין יותר. אבל אנג'לה יודעת שדקסטר גם שומר סודות
בריוני התיכון השני מאיימים על האריסון בגלל ששבר את היד לקפטן שלהם והוא חותך אחד עם סכין אבל דקסטר עוצר בעדו.
(אני קצת מתפלאת איך התקרית בתחרות עברה בכזה שקט בכלל. איפה ההורים של הילד השני? איך הם לא עושים מהומה?)
OMG האריסון זוכר את טריניטי רוצח את ריטה.
הוא חושב שדקסטר עזב אותו מזמן כי הוא ידע שהאריסון דפוק.
דקסטר מחליט לספר להאריסון את כל האמת, אבל אז הקריפ של קורט חוטף את דקסטר!
אוי זה היה מעולה כשרואים את הפלאשבקים של האריסון. וזה שהוא אפילו רואה את טריניטי (אני די בטוח שזה צילום חדש של ג'ון ליתגו).
האריסון גם מתחיל לומר משהו על כך שדקסטר צדק כל הזמן.
אז חשבתי שהוא הולך להתוודה על מה שקרה עם אית'ן.
אבל דקסטר לא טוב בלדבר עם הבן שלו אז האריסון בורח.
ואז באמת המוזר ההוא חוטף אותו או משהו.
אני מאוד מאוד מקווה שדקסטר ישתף את האריסון לפחות בזה שגם הוא נחשף לרצח של אמא שלו ושזה שיבש גם אותו. ועוד יותר מקווה שהוא גם יחשוף את זה שהוא רוצח.

זה די מסכם את כל הפרק
רק זכורה לי סצנה שדקסטר מדבר עם דב והיא אומרת לו משהו על כך ש"כן, התערבות משטרתית זה תמיד הכי טוב" ובמקביל מתחיל לדמם לה פצע מהחולצה.

didalf

Well-known member
פרק 7
אני אמשיך לדבר לעצמי כאן|פולניה|

איזה כיף לראות שוב את דקסטר עושה עבודת מז"פ שהוא מומחה בה! והוא מוצא DNA על אייריס וגם שהיא נורתה מאוחרה כמו שאר הקורבנות של קורט.
זה מספיק להם כדי לעצור אותו. אבל סעמק הוא מחרטט להם סיפור עצובי על אבא שלו המניאק ומפיל הכל על האבא. לעזאזל. ובינתיים בפלשאבק רואים את האמת. אייריס הייתה הקורבן הראשון ומאז נראה שהוא מנסה לשחזר את זה שוב ושוב.

דקסטר מאדדדד לא אוהב את זה שהאריסון עובד אצל קורט והולך לרגל. ואז בלילה מתגנב לתחנת מעצר ומנסה לאיים על קורט אבל ווופס נראה שקורט מאיים עליו יותר. הוא שלח לו בורג טיטניום כאיום. מסתבר שקורט הבין שדקסטר הרג את מאט ושרף אותו באותו לילה:-0 איזה פסיכופט אז אם הוא הבין את זה והוא כ"כ אדיש לזה!! והוא בהחלט מאיים על הריסון.
אז דקסטר פורץ למשרד שלו בחיפוש אחרי...משהו? הOCD שלו גרם לו לסדר איזה מסגרת עקומה ואני אומרת לכם זה עוד יתנקם בו.
כאילו מצד אחד אני מתה שהוא יהרוג את קורט כבר קורבן כ"כ ראוי והוא לא רצח כבר מאז הפרק הראשון, מצד שני הוא יותר מידי מעורב רגשית וזה יצביע עליו מיד! והוא דווקא נתן למשטרה צ'אנס אבל הם לא הצליחו.

אודרי מפחדת עכשיו מהריסון שרק נהיה עצבני ומלחיץ יותר ויותר. הוא זוכר יותר מידי מהיום שאמא שלו נרצחה. כולל את הפרצוף של טרינטי מעליו אמאלה!! דקסטר מבין מה שאמרתי מזמן - שהוא צריך לספר להריסון את האמת!! אבל אז העובד של קורט חוטף אותו:-0

אה וגם מולי ואנג'לה מחליפות סיפורים על ג'ים ומבינות שמשהו בו חשוד יותר ויותר. אואו.

כי שקרן או לא הוא מומחה מז"פ שלא נראה לי יש להם ברמה כזאת באזור. גם אולי כי היא רצתה לשמור את זה בסוד שלא יגיע לקורט עדיין.

חחח אוי זה היה מגניב!

כל הקהילה באה לנחם את אמא של אייריס.
אה כן זה היה יפה.

:-D מסכנה.

קורט, הוא אמר לה ששמו קורט (אלא אם הוא קורט ג'וניור וגם לאבא שלו קראו קורט אבל לא נראה לי)

כי דקסטר הוא אבא גרוע. לפחות זה מתאים.
תכלס:-D

כי אין כמו קצת התרברבות בין רוצחים סדרתיים. המונולוג הפנימי של דקסטר שם היה אולי קצת יותר מידי.
כן אהבתי כשהוא חשב "יש לנו הרבה במשותף" אבל פחות את החלק שהוא הוסיף "אתה הורג בחורות תמימות ואני הורג אנשים כמוך" בסדר.
מה שמזכיר לי שהצחיק אותי גם בהתחלה כשאנג'לה שואלת אותו אם יש לקייס רגליים אז בראש הוא אומר "וידיים, וגוף":-D

Lhuna3

Well-known member
אני אמשיך לדבר לעצמי כאן|פולניה|
כי צריך לחכות לך יום שלם! |שפם|
איזה פסיכופט אז אם הוא הבין את זה והוא כ"כ אדיש לזה!!
חחח רק זה גרם לך להגיע למסקנה שהוא פסיכופאט?
דקסטר מבין מה שאמרתי מזמן - שהוא צריך לספר להריסון את האמת!!
אני מאוד מאוד מקווה שדקסטר ישתף את האריסון לפחות בזה שגם הוא נחשף לרצח של אמא שלו ושזה שיבש גם אותו. ועוד יותר מקווה שהוא גם יחשוף את זה שהוא רוצח.
כולכם כותבים את זה ואני מבינה למה אתם רוצים שהוא יספר, אבל אני לא הכי מסכימה איתכם שזה מה שהוא אוביקטיבית צריך לעשות.
עם כל כמה שהאריסון נדפק בצורה דומה וכן, זה אולי יעזור לו לדעת שדקסטר עבר אותו דבר ומבין אותו באמת ויצור ביניהם שותפות, זה גם יהפוך אותו לשותף לפשעים מאוד חמורים, וגם הייתי מצפה שזה לא דבר שיעשה לו טוב לגלות שאבא שלו רוצח סדרתי, ובטח לא להפוך לכזה בעצמו. זה אולי יהיה מעניין לנו כצופים שהאריסון יהיה הדקסטר החדש, אבל בשבילו זה לא דבר טוב.

קורט, הוא אמר לה ששמו קורט
אה, פספסתי.

כן אהבתי כשהוא חשב "יש לנו הרבה במשותף" אבל פחות את החלק שהוא הוסיף "אתה הורג בחורות תמימות ואני הורג אנשים כמוך" בסדר.
למה, אבל זה נכון לא?

עדיין מעניין איך זה הפך לריטואל שיש לו כיום ומה הוא עושה עם הגופות של הבחורות שהוא רוצח עכשיו.
על סמך מה שראינו עד עכשיו, אני די מפחדת לגלות.

didalf

Well-known member
כי צריך לחכות לך יום שלם! |שפם|
לא תירוץ! אני מחכה לכולכם כל הזמן.

חחח רק זה גרם לך להגיע למסקנה שהוא פסיכופאט?
חחח לאדעת זה האקסטרה כאילו. כי גם דקסטר פסיכופט סה"כ ועדיין רגיש יותר כשזה נוגע לבן שלו.

כולכם כותבים את זה ואני מבינה למה אתם רוצים שהוא יספר, אבל אני לא הכי מסכימה איתכם שזה מה שהוא אוביקטיבית צריך לעשות.
עם כל כמה שהאריסון נדפק בצורה דומה וכן, זה אולי יעזור לו לדעת שדקסטר עבר אותו דבר ומבין אותו באמת ויצור ביניהם שותפות, זה גם יהפוך אותו לשותף לפשעים מאוד חמורים, וגם הייתי מצפה שזה לא דבר שיעשה לו טוב לגלות שאבא שלו רוצח סדרתי, ובטח לא להפוך לכזה בעצמו. זה אולי יהיה מעניין לנו כצופים שהאריסון יהיה הדקסטר החדש, אבל בשבילו זה לא דבר טוב.
אה אני לא בטוחה לגבי הקטע של הרוצח. אני מתכוונת הוא בהחלט צריך לספר לו שהוא היה במצב מאדדדד דומה עם אמא שלו (של דקסטר) ושגם לו היו ויש דחפים אלימים כדי שהריסון יבין שדקסטר מבין אותו יותר טוב ממה שהוא יכול לדמיין. מודה שאני לא בטוחה מה הוא צריך לספר לו על איך הוא מתעל את הדחפים האלה.

למה, אבל זה נכון לא?
כן אבל בסופו של יום אתה רוצח סדרתי ואנחנו אוהבים אותך כי אתה מגניב, אין צורך להצדקות העלק מוסריות האלה.

Lhuna3

Well-known member
אה אני לא בטוחה לגבי הק\טע של הרוצח. אני מתכוונת הוא בהחלט צריך לספר לו שהוא היה במצב מאדדדד דומה עם אמא שלו (של דקסטר) ושגם לו היו ויש דחפים אלימים כדי שהריסון יבין שדקסטר מבין אותו יותר טוב ממה שהוא יכול לדמיין. מודה שאני לא בטוחה מה הוא צריך לספר לו על איך הוא מתעל את הדחפים האלה.
אוקיי, אז לגבי זה מסכימה.
אני גם לא יכולה בכלל לדמיין איך מספרים דבר כזה לבן שלך. עם כל זה שיש לו דחפים אלימים, הוא גם מזועזע מעצמו ורואה את זה כמפלצתי.
כן אבל בסופו של יום אתה רוצח סדרתי ואנחנו אוהבים אותך כי אתה מגניב, אין צורך להצדקות העלק מוסריות האלה.
יש צורך, בשביל שנרגיש קצת יותר טוב עם עצמנו שאנחנו אוהבים אותו! ;-#

Lhuna3

Well-known member
דקסטר חטוף במושב האחורי של הבריון של קורט, חולם סיוטים על האריסון רוצח.
ואז מתעורר ושומע את קורט מתקשר לבריון שלו ואומר שהוא מטפל בבן שלו.
דקסטר חייב להציל את האריסון ולכן משתלט על הבריון, עושה תאונה ועף מהרכב, אבל הבריון יוצא אליו עם רובה.
למרבה הנוחות הבריון נותן לו לרוץ קצת במקום לירות בו מייד כשהוא עוד קרוב... ואז שניהם במרדף פצועים בשלג.

אנג'לה בינתיים מגלה על זה שדקסטר הרביץ להוא שמכר סמים להאריסון והולכת לחקור אותו ומגלה שהוא בעצם הזריק לו משהו ועבר למכות רק כשהשוטרים הגיעו והיא כזה

קורט לוקח את האריסון לפרוץ לבי"ס הסגור לכבוד חג המולד, ומלמד אותו לשחק בייסבול.
מה לעזאזל הוא מתכנן הפסיכו?!?!?!?
רצח באמצעות curve ball????
משהו רע עובר על האריסון כשהכדורים המסובבים פוגעים בו. קורט נראה כאילו הכל חלק מהתוכנית שלו, אבל בינתיים הוא רק ממשיך ללכלך על דקסטר ומזמין את האריסון לאכול צבי.
מה קורה פה לעזאזל, האם זה גם סוג של שיחזור טקסי כלשהו של קורט?
הוא לוקח אותו לבקתת הרציחות שלו.

דקסטר בינתיים מצליח להשתלט על הבריון, רוצח אותו אחרי שגילה לאן הוא הלך לקחת אותו, ולובש את הבגדים המכוערים שלו בשביל לתעתע בקורט מן הסתם.

אנג'לה ממשיכה לחקור את המקרה של מיילס ולגלות שהכל מצביע על כך שדקסטר רצח את ג'ספר סוחר הסמים.
ושהוא כנראה היה הביי הארבור בוצ'ר האמיתי ולא דוקס.

קורט מספק להאריסון ארוחת ערב טובה ושיחה אבהית בזמן שדקסטר דוהר לשם ומנסה להזהיר את האריסון בטלפון אבל האריסון לא עונה ושם מצב טיסה.
כשקורט חושב שהבריון מגיע עם דקסטר הוא מתלבש בבגדי הפסיכו שלו והולך לבצע את טקס השחזור והיריה בהאריסון כך שדקסטר יראה אותו רוצח את הבן שלו כמו שדקסטר רצח את של קורט, אבל הוא לא יודע שדקסטר מגיע לבד ומציל את האריסון. קורט בורח.
דקסטר מתחיל לספר להאריסון את האמת שהוא גם "נולד בדם" ושהארי לימד אותו מה לעשות עם הדחפים האפלים... ומגלה שזה מה שהאריסון כל כך רצה כל הזמן (וגם הוא עצמו).
אני מניחה שאתם מרוצים.

נ.ב. אני הייתי קצת "מה זהו?" בסוף הפרק כי חשבתי שזה הפרק האחרון לעונה, אבל לא, יש עוד פרק בשבוע הבא.

דיברגנט חדש

Well-known member
דקסטר חטוף במושב האחורי של הבריון של קורט, חולם סיוטים על האריסון רוצח.
ואז מתעורר ושומע את קורט מתקשר לבריון שלו ואומר שהוא מטפל בבן שלו.
דקסטר חייב להציל את האריסון ולכן משתלט על הבריון, עושה תאונה ועף מהרכב, אבל הבריון יוצא אליו עם רובה.
למרבה הנוחות הבריון נותן לו לרוץ קצת במקום לירות בו מייד כשהוא עוד קרוב... ואז שניהם במרדף פצועים בשלג.
דווקא, הוא כן ירה עליו ופגע בו ובאופן לא מציאותי, דקסטר רץ עם פצע ירי ברגל ובורח וההוא לא מצליח להשיג אותו (מציאותי?)
אנג'לה בינתיים מגלה על זה שדקסטר הרביץ להוא שמכר סמים להאריסון והולכת לחקור אותו ומגלה שהוא בעצם הזריק לו משהו ועבר למכות רק כשהשוטרים הגיעו והיא כזה
המאמן נתן לה את המידע הזה שדקסטר היה שם לפני שהוא הגיע.
קורט מספק להאריסון ארוחת ערב טובה ושיחה אבהית בזמן שדקסטר דוהר לשם ומנסה להזהיר את האריסון בטלפון אבל האריסון לא עונה ושם מצב טיסה.
כשקורט חושב שהבריון מגיע עם דקסטר הוא מתלבש בבגדי הפסיכו שלו והולך לבצע את טקס השחזור והיריה בהאריסון כך שדקסטר יראה אותו רוצח את הבן שלו כמו שדקסטר רצח את של קורט, אבל הוא לא יודע שדקסטר מגיע לבד ומציל את האריסון. קורט בורח.
קורט ירה בהאריסון, לדעתי, הוא פגע בו למרות שלא הראו את זה בפרק. דקסטר רצה לרצוח את קורט אך כשראה את האריסון עשה אחורה פנה (למען הסר ספק, לא עם האוטו).
דקסטר מתחיל לספר להאריסון את האמת שהוא גם "נולד בדם" ושהארי לימד אותו מה לעשות עם הדחפים האפלים... ומגלה שזה מה שהאריסון כל כך רצה כל הזמן (וגם הוא עצמו).
אני מניחה שאתם מרוצים.
האריסון התנפל עליו בחיבוקים תוך כדי נסיעה כשהוא התחיל לדבר על כך.
נ.ב. אני הייתי קצת "מה זהו?" בסוף הפרק כי חשבתי שזה הפרק האחרון לעונה, אבל לא, יש עוד פרק בשבוע הבא.
נשארו עוד 2 פרקים לעונה. האם תהיה עונה נוספת?

שי שלום1

New member
פרק טוב. אני חושב שיש נפילה אחת ענקית בעלילה: אנג'לה חיפשה 'מיאמי מטרו+קטמין' וגילתה שה-BHB היה משתמש בקטמין, אבל בסדרה המקורית דקסטר לא השתמש בקטמין! הוא היה משתמש ב-M99 (Etorphine).
נראה לי מוזר שהכותבים פספסו דבר כל כך גדול.

נערך לאחרונה ב:
למעלה