🔪דקסטר:דם חדש🩸

didalf

Well-known member
אני ואחותי בדיוק נזכרנו בסרטון ישן של מייקל סי הול שר שיר כריסמס נחמד וקצת מאיים בסגנון דקסטר|מאוהב|
יופי עכשיו אני רוצה אילוץ תסריטאי כלשהו שיגרום לדקסטר לשיר.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אני ואחותי בדיוק נזכרנו בסרטון ישן של מייקל סי הול שר שיר כריסמס נחמד וקצת מאיים בסגנון דקסטר|מאוהב|
וואו יש לו קול ממש יפה!

keren or5

Well-known member
וואלה? שיחק בשיקאגו? יודעת איזה דמות הוא שיחק? זה המיוזקל האהוב עלי אבר (אם לא מחשיבים סרטי דיסני)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל איך הוא לא חושש שיראו אותו במצלמות עושה את זה? אני משערת שהוא פשוט יוצא מהנחה שאין להם שום סיבה לבדוק אותן שוב עכשיו ושאף אחד לא צופה בהן בלי סיבה באופן שגרתי, אבל עדיין זה נראה לי סיכון ממש גדול.
אוי, לא חשבתי על כך שבעצם יראו אותו רץ עם משהו ביער. כלומר אומנם לא יראו שזה הוא ולא יראו מה הוא מחזיק בטח. אבל יבינו כנראה שזה משהו שבילבל את הכלבים.
כנראה הוא פשוט הניח שלא יבדקו שוב את המצלמות.
יפה, אני לא הצלחתי לחשוב על הסברים כאלו בעצמי, אבל ידעתי שאפשר יהיה לסמוך עליך. יש לך עתיד במשטרה.
עתיד במשטרה או בתור רוצח סדרתי שרוצח רוצחים.
ברור שזו היא כי הראו לנו את הפיג'מה שהיא לבשה מקופלת ליד הגופה שלה.
לא שמתי לב לפיג'מה. כנראה אני עדיין לא מוכן למשטרה
חחח אני אמרתי לך שהוא סתם מתלונן תמיד על הזכרון שלו וזה שקר!
טוב, אני בכלל לא זוכר שאי פעם התלוננתי על הזיכרון שלי.
מה יש לכן לומר על זה?
זה מעולה באמת
כן הוא שיחק בברוודויי בשיקגו ובקברט ממה שזכור לי.
ומאוחר יותר גם באיזה מחזמר משירי דיוויד בואי שלא תפס.
אה, הוא שר איזה שיר שלדייויד בואי שיצא לדעתי אחרי שהוא מת
זה שיר ממש טוב וביצוע ממש טוב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, לא שזה בא לחלוטין בהפתעה, אבל כן, האריסון הוא רצחני.
האם הוא התכוון להרוג את אית'ן? האם הוא רצח מישהו בעבר?
והאם אית'ן באמת התכוון להרוג את כל התלמידים האלו או שזאת רק הייתה פנטזיה כללית כזאת שהוא לא התכוון לעשות.
כלומר האם האריסון באמת עשה את זה כדי להציל אנשים או לא.
והוא משתמש באותו סוג סכין שטריניטי השתמש בו כשהוא רצח את אמא שלו!!!!

אוף כל כך רציתי שדקסטר יתעמת איתו כבר על זה שהוא יודע מה באמת קרה. אם הוא לא יתעמת איתו על זה בפרק הבא אז אני אתעצבן לחלוטין.

יואו והקטע שהוא מסתכל ברשימה של הפודקאסטים של הפודקסטרית הזאת ומוצא את זה על טריניטי, כולל פירוט על המוות של אמא שלו וזה שהוא היה שם!!!
וזוכרים שאני אמרתי שיש סיכוי שהאישה הזאת תזהה את דקסטר? היא עשתה פודקאסט על טריני ואפילו שמה תמונה של ריטה. היא לחלוטין הייתה יכולה לשים גם תמונה של דקסטר בתור האלמן שהיה גם חוקר מז"פ בחקירה. אני לא אתפלא אם היא ראתה את הפרצוף שלו כשהיא חקרה על המקרה ובשלב מסוים היא פתאום תזכר.
אני מאוד שמח שהתייחסו לכל עניין טריניטי ישירות כמו שחשבתי שצריכים.
אני אשמח אם יתייחסו גם אל עניין רוצח יום הדין. וגם לזה שהוא גודל על ידי רוצחת סדרתית. (מי יודע, אולי הוא רצח אותה)

בחדשות אחרות - אוקי זה עכשיו כבר ברור שקורט הוא באמת זה שחוטף נערות. לא בדיוק הבנתי איך הוא הביא את הנערה ההיא מזה שהיא לא רוצה להיות מלצרית לזה שהיא מוכנה להכנס למרתף שלו.
בכל מקרה זה מחזק את התיאוריה שלי לגבי הסיבה שהוא שיקר לגבי לראות את הבן שלו.

הפודקאסטרית מציעה לאנג'לה לשתף פעולה לגבי החקירה של הבנות הנעלמות. אני מניח שזה יוביל לאנשהו.
אבל אני גם מניח שהיא תתחיל לשים לב לדברים מוזרים לגבי דקסטר והאריסון.

אפשר בטח לנתח הרבה על כל ההתנהגות של האריסון בפרק. איך הוא משקר טוב, איך הוא חברתי, איך הוא הפך את עצמו לגיבור.
*אהבתי את הקטע שדב אומרת לדקסטר שהוא תמיד רצה שיראו אותו בתור גיבור ולא קיבל את זה ואז היה שניה של כאילו מסיבה עבורו.

בכל מקרה מה דקסטר יעשה לגביו?
אהבתי שחיברו שהשיחה של קורט על הבן שלו התחברה לכך שלדקסטר יש אחריות על הבן שלו.
אני לא מאמין שדקסטר יהרוג את האריסון, אפילו אם הוא יגלה שהוא בעצם רצח אנשים. אבל אולי הוא ילמד אותו את הקוד של הארי.
גם מעניין מה האריסון יעשה כשהוא יבין שדקסטר יודע מה הוא עשה.
*בכלל יש אפשרות שהאריסון הגיע לשם עם מטרה להרוג את דקסטר.
והאם דקסטר יספר להאריסון שגם הוא רוצח?

Lhuna3

Well-known member
מי זאת שהספיקה כבר ביום ראשון??
(סליחה, עדי!)
כן חשבתי כמעט כל מה שכתבת, אבל:
(מי יודע, אולי הוא רצח אותה)
:eek: וואו נכון! באמת נשמע עכשיו הגיוני, אולי היא גילתה שיש לו את הנוסע האפל וניסתה לעצור בעדו או משהו?
(אבל תזכיר לי מה היה הסיפור של רוצח יום הדין ואיך הוא קשור לזה.)
:eek::eek: טוב, הכל אפשרי עכשיו.

אמנם הרושם שלי בפרק הזה היה שהוא עוד לא בשלב כזה מתקדם שרצח אנשים, אלא יותר שנאבק בצורך "לראות איך זה מרגיש" כמו שדקסטר פירש את זה, וההקשבה לפודקאסט על טריניטי והרצח של אימא שלו עוררה בו את הטריגר.
אבל גם שתי האפשרויות שכתבת נשמעות עכשיו סבירות. ואפילו שאולי נקבל סצינה של מאבק לחיים ולמוות בין שניהם.

בחדשות אחרות - אוקי זה עכשיו כבר ברור שקורט הוא באמת זה שחוטף נערות. לא בדיוק הבנתי איך הוא הביא את הנערה ההיא מזה שהיא לא רוצה להיות מלצרית לזה שהיא מוכנה להכנס למרתף שלו.
אפשר לחשוב על כל מיני דרכים, היא נואשת לעזרה, הוא מעורר אמון ומשכנע שיעזור לה בדרך טובה יותר. זה פשוט נראה לי הושמט כפרט לא כזה מעניין. אולי יובהר בפרק הבא.
אני לא מאמין שדקסטר יהרוג את האריסון, אפילו אם הוא יגלה שהוא בעצם רצח אנשים. אבל אולי הוא ילמד אותו את הקוד של הארי.
כן, על זה חשבתי מההתחלה (שהוא יעביר לו את הקוד).

נקודות קטנות אחרות שחשבתי עליהן במהלך הצפיה:
- כשדקסטר מחרטט לאנג'לה שהוא פגש את קורט כשיצא לקנות מצרכים בסופר שפתוח 24/7, היה לה פרצוף שכאילו זה לא מסתדר לה לגמרי. אבל לא בטוחה שזה אומר משהו.
- אחרי שדקסטר אומר לעצמו בראש it almost like he fits the code אז יש סצינה שהוא שובר עבורו ביצה למחבת, מה שהזכיר לי מאוד את הפתיח הישן והאהוב. רפרנס מכוון?

דיברגנט חדש

Well-known member
אוקי, לא שזה בא לחלוטין בהפתעה, אבל כן, האריסון הוא רצחני.
האם הוא התכוון להרוג את אית'ן? האם הוא רצח מישהו בעבר?
והאם אית'ן באמת התכוון להרוג את כל התלמידים האלו או שזאת רק הייתה פנטזיה כללית כזאת שהוא לא התכוון לעשות.
כלומר האם האריסון באמת עשה את זה כדי להציל אנשים או לא.
והוא משתמש באותו סוג סכין שטריניטי השתמש בו כשהוא רצח את אמא שלו!!!!

אוף כל כך רציתי שדקסטר יתעמת איתו כבר על זה שהוא יודע מה באמת קרה. אם הוא לא יתעמת איתו על זה בפרק הבא אז אני אתעצבן לחלוטין.

יואו והקטע שהוא מסתכל ברשימה של הפודקאסטים של הפודקסטרית הזאת ומוצא את זה על טריניטי, כולל פירוט על המוות של אמא שלו וזה שהוא היה שם!!!
וזוכרים שאני אמרתי שיש סיכוי שהאישה הזאת תזהה את דקסטר? היא עשתה פודקאסט על טריני ואפילו שמה תמונה של ריטה. היא לחלוטין הייתה יכולה לשים גם תמונה של דקסטר בתור האלמן שהיה גם חוקר מז"פ בחקירה. אני לא אתפלא אם היא ראתה את הפרצוף שלו כשהיא חקרה על המקרה ובשלב מסוים היא פתאום תזכר.
אני מאוד שמח שהתייחסו לכל עניין טריניטי ישירות כמו שחשבתי שצריכים.
אני אשמח אם יתייחסו גם אל עניין רוצח יום הדין. וגם לזה שהוא גודל על ידי רוצחת סדרתית. (מי יודע, אולי הוא רצח אותה)

בכל מקרה זה מחזק את התיאוריה שלי לגבי הסיבה שהוא שיקר לגבי לראות את הבן שלו.

הפודקאסטרית מציעה לאנג'לה לשתף פעולה לגבי החקירה של הבנות הנעלמות. אני מניח שזה יוביל לאנשהו.
אבל אני גם מניח שהיא תתחיל לשים לב לדברים מוזרים לגבי דקסטר והאריסון.

אפשר בטח לנתח הרבה על כל ההתנהגות של האריסון בפרק. איך הוא משקר טוב, איך הוא חברתי, איך הוא הפך את עצמו לגיבור.
*אהבתי את הקטע שדב אומרת לדקסטר שהוא תמיד רצה שיראו אותו בתור גיבור ולא קיבל את זה ואז היה שניה של כאילו מסיבה עבורו.

בכל מקרה מה דקסטר יעשה לגביו?
אהבתי שחיברו שהשיחה של קורט על הבן שלו התחברה לכך שלדקסטר יש אחריות על הבן שלו.
גם מעניין מה האריסון יעשה כשהוא יבין שדקסטר יודע מה הוא עשה.
והאם דקסטר יספר להאריסון שגם הוא רוצח?
לדעתי זאת שאלה רטורית, ברור שהוא יספר לו, רק כך יצליח להתקרב אליו.
אין לי מושג איך, אך לדעתי, גם הבת של השוטרת קשורה למקרה וגם החברה שנעלמה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מי זאת שהספיקה כבר ביום ראשון??
(סליחה, עדי!)
יש!!!!!!
לא היה ברור מה גרם לך לחכות לסופש עד עכשיו.
:eek: וואו נכון! באמת נשמע עכשיו הגיוני, אולי היא גילתה שיש לו את הנוסע האפל וניסתה לעצור בעדו או משהו?
או שהוא גילה שהיא רוצחת והחליט לרצוח אותה בגלל זה
(או שהוא גילה את המכתב שדקסטר כתב ואז הבין שהיא שיקרה לו לגבי אבא שלו)
(אבל תזכיר לי מה היה הסיפור של רוצח יום הדין ואיך הוא קשור לזה.)
אני כבר כתבתי על זה פעמיים בשרשור הזה:
רוצח יום הדין חטף את האריסון. ורואים שהאריסון (שכבר היה בן 3) הבין שמשהו קורה מסביבו.
הנה סרטון ריקאפ של עונה 6. הוא לא מאוד טוב, אבל יש בו הכל
והקטע עם האריסון מתחיל ב8:57:
אמנם הרושם שלי בפרק הזה היה שהוא עוד לא בשלב כזה מתקדם שרצח אנשים, אלא יותר שנאבק בצורך "לראות איך זה מרגיש" כמו שדקסטר פירש את זה, וההקשבה לפודקאסט על טריניטי והרצח של אימא שלו עוררה בו את הטריגר.
אבל גם שתי האפשרויות שכתבת נשמעות עכשיו סבירות. ואפילו שאולי נקבל סצינה של מאבק לחיים ולמוות בין שניהם.
בהחלט ייתכן שהוא עוד לא בשלב מתקדם ויכול להיות שזאת הפעם הראשונה שהוא ממש פגע במישהו.
בהחלט קשה להאמין שזה מקרי שקצת לפני שהוא עשה את זה אז הוא הקשיב לפודקאסט על טריניטי.
אבל זה גם לא שזה הגיע משום מקום בנקודה ההיא כי כבר היה לו את הסכין איתו - (אותו סוג סכין שטריניטי היה משתמש בו).

בהחלט ייתכן שנקבל סצנה של מאבק בינהם.
אם כי אני לא אתפלא אם גם יהיה שלב שהם ישתפו פעולה נגד קורט. אולי כחלק מזה שדקסטר ינסה ללמד את האריסון את הקוד של הארי.
אני מאוד מאוד מאוד מקווה שזה לא יגיע למצב שבו דקסטר יצטרך להרוג את האריסון כי אז אני אתעצבן ברמות. (במידה רבה אני מעדיף מצב שזה יסתיים בכך שהאריסון הורג את דקסטר. זה גם יכול לתת סוג של סיום הולם לסיפור של דקסטר (ומקום לספין אוף על האריסון)
אפשר לחשוב על כל מיני דרכים, היא נואשת לעזרה, הוא מעורר אמון ומשכנע שיעזור לה בדרך טובה יותר. זה פשוט נראה לי הושמט כפרט לא כזה מעניין. אולי יובהר בפרק הבא.
כן, אני מניח שבכוונה לא הראו לנו משהו שהוא אומר לה שמשכנע אותה.
- כשדקסטר מחרטט לאנג'לה שהוא פגש את קורט כשיצא לקנות מצרכים בסופר שפתוח 24/7, היה לה פרצוף שכאילו זה לא מסתדר לה לגמרי. אבל לא בטוחה שזה אומר משהו.
לא שמתי לב בנקודה הזאת. אבל הגיוני שעם הזמן יתחילו לעלות לה נורות אדומות מסויימות לגבי דקסטר. במיוחד אם היא תגלה עוד דברים על העבר שלו בגלל האריסון.
- אחרי שדקסטר אומר לעצמו בראש it almost like he fits the code אז יש סצינה שהוא שובר עבורו ביצה למחבת, מה שהזכיר לי מאוד את הפתיח הישן והאהוב. רפרנס מכוון?
אני חושב שכן. גם היה בפרק הראשון קטע שרואים איך הוא מבשל בשר על המחבת שהיה ממש כמו בפתיח הישן.
גם אהבתי את מה שהוא אמר שהאריסון אוכל כמוהו - כי שניהם אוכלים כאילו הם טורפים.
לדעתי זאת שאלה רטורית, ברור שהוא יספר לו, רק כך יצליח להתקרב אליו.
אתה מתכוון שדקסטר יגיד להאריסון שהוא רוצח. נראה לי סיכוי גדול שכן. אבל לא הייתי אומר שזה בטוח.
אין לי מושג איך, אך לדעתי, גם הבת של השוטרת קשורה למקרה וגם החברה שנעלמה
החברה שנעלמה היא בטח גם נחטפה ונהרגה על ידי קורט.
אני לא רואה איך הבת של אנג'לה יכולה להיות קשורה למשהו. אבל מי יודע. יכולות להיות הפתעות.

התיאוריה שלנו שהאריסון יהפוך לרוצח, והתיאוריה הספציפית שלי שהוא יהרוג את מיליארדר הנפט, מקבלות חיזוקים משמעותיים.

האריסון תוקף פיזית את זאק ואומר לו שאם הוא ימשיך להתעסק עם אית'ן הוא יעשה לו את זה כל יום.

בהמשך הפרק:

האריסון: "מה תעשה איתו?" (מדבר על האייל הלבן).

הקצב: "כשאמא של אודרי לא תצטרך אותו יותר כראיה, אני אתקשר למחלקת התברואה שייפטרו מהפגר".

אודרי: "אני לא מאמינה שיתייחסו ליצור המדהים הזה כמו אל חיה דרוסה".

האריסון: "אז כדאי שנעשה משהו לפניהם".

רואים? הם מתאהבים. נראה לי. והאריסון מושפע ממנה בקטע הסביבתי הזה. אז בסוף הוא יהרוג את מיליארדר הנפט.

בהמשך הפרק:

מיליארדר הנפט: "אז את רוצה לחכות במכונית שלי עד שהוא יחזור? חם בה. יש משקאות קלים וטלוויזיה".

אודרי: "אני יודעת מי אתה, מר אולסן. וכמה טונות פחמן דו-חמצני מפעלי הכימיקלים שלך פולטים בכל שנה. ועל המיליונים שאתה מוציא במאבק במדעי האקלים. רוצה לעזור? תפסיק לדפוק את כדור הארץ".

*הערה צדדית: איזה מלכה! צודקת בכל מילה.

מיליארדר הנפט: "בחיי. את יודעת, מצחיק בעיניי שאת שונאת אותי כל-כך כשאת נוסעת בזוללת הדלק הישנה הזאת, יש מי שיחשבו שזו צביעות, אבל אני לא. האנשים מורכבים. החיים מורכבים. יום אחד את תביני איך העולם פועל באמת. שיהיה לך יום טוב, אודרי. תשמרי על עצמך".

*עוד הערה צדדית: איזה דוש! קודם כל, אולי היא לא נוסעת בפריוס או בטסלה או משהו אבל זאת סתם מכונית רגילה. הוא הרגע חנה מאחוריה עם SUV גדול ומפואר שעלה לו מאות אלפי דולרים ושהרבה יותר מזהם את הסביבה. שנית כל, מה זאת ההתנשאות הזאת? למה הוא מנסה לחנך אותה ככה? ואם כבר, אז עד הסוף. שיסביר בדיוק למה היא טועה. למה התשובה שלו היא כל-כך כללית ומתחמקת? שיענה קונקרטית למה שהיא אמרה ויסביר באמת איך הוא לא כזה נוראי. אבל הוא לא יכול. כי אולי אודרי צודקת בכל מילה ובשיח של טיעונים ועובדות רציניים הוא יפסיד ולכן הוא מנסה להתחמק מזה. אני מעיד על עצמי באופן אישי שאני מכיר כמה אנשים בדיוק כאלו (מתחמקים מדיונים רציניים של טענות רציניות ועובדות כי הם יודעים שברגע שהשיחה תגיע למקום הזה, הם יפסידו). כנראה שאין לו מה לענות לה באמת ושהוא באמת כנראה מזהם והורס את כדור הארץ. והוא עוד משקיע מיליונים במאבק במדעי האקלים? לא ידעתי את זה! מגיע לו שהאריסון הולך להרוג אותו! מגיע לו! שהאריסון יהרוג אותו כבר!

*מיליארדר הנפט חוזר לרכב השטח הגדול והמזהם שלו, שמזכיר את הרכב של מיגל מעונה 3, עכשיו כשאני חושב על זה. בינתיים, הרוצח לעתיד של מיליארדר הנפט (בעזרת השם, נחזיק אצבעות), האריסון, חוזר, והם חולפים זה על פני זה מבלי להגיד מילה*

אודרי: "יש מזל?"

האריסון: "ברגע שאמרתי את השם של אמא שלך, ג'רי היה בדרך לטנדר שלו".

האריסון, הנוגע למיליארדר הנפט: "מה הוא רצה?".

אודרי: "סתם, אדוארד אולסן התנהג כמו מיליארדר".

רואים? עכשיו האריסון לומד מאודרי שלא לחבב גם הוא את מיליארדר הנפט.

למישהו עוד יש ספק בנכונותה של התיאוריה שלי? גם אתם לא אוהבים את אדוארד אולסן?

didalf

Well-known member
כולכם פויה!

פרק 4:
הריסון מקלל כמו דב ודקסטר שואל אותו מה הוא זוכר ממנה - "לא הרבה, רק הקללות":-D

אודרי שולחת להרסון קישור לפודקסט של הזאתי ויש שם פרק על הטריניטי קילר!!:-0 ואני כזה "או אוווווווווו". יאוו והוא שומע על איך אמא שלו נרצחה והוא היה שם ואני די בטוחה שהוא הבין שמדובר בו. אני לא יודעת אבל אם הוא ידע קודם איך אמא שלו מתה ושמצאו אותו שם וזה. כאילו אם זה גם היה שוק בשבילו לשמוע מה קרה או שהוא ידע ורק התערער מלשמוע את זה כסיפור?
אבל אני קצת תוהה אם יש לה את הסיפור הזה ואפילו תמונה של ריטה איך היא לא מזהה את דקסטר? וכאילו היא ראתה אותו בתחנה? נראה לי פשלה קצת.

ודקסטר נקרא לבית ספר כי היה אירוע חמור ומסתבר שאית'ן רצה לרצוח את כולם ודקר את הריסון והריסון תקף אותו חזרה. או האמנם? היה ברור שהריסון משקר גאד לונה כ"כ צדקת הוא כ"כ דקסטר!! הופתעתי שבהתחלה דקסטר האמין לו ורק כשהוא חיטא את הפצע שם לב שהוא לא תואם לסיפור. לייק הוא לא ראה איך הוא משקר בדיוק כמוהו? תכלס מסכן אית'ן שנים מתעללים בו באכזרויות ובסוף הוא האיש הרע? גם מעניין לגבי מה עוד הריסון שיקר. האם אית'ן באמת רצה להרוג את כולם? או שזה היה סתם פנטזיות? חשבתי שהוא כבר לא יתעורר ולעולם לא נדע אבל אח"כ אנג'לה סיפרה שהוא כן מסר את הגרסה שלו אז הוא כן התעורר? אז מה לגבי שאר הדברים?
אהבתי בסוף בבית ספר כשכולם הריעו להריסון שהוא גיבור עלק הוא אמר שאית'ן גם היה קורבן של התעללות. לא בטוחה אם הילד הזה ממש טוב או ממש פסיכופט, כנראה שניהם:-D
דקסטר ממשיך לגלות אי תאימויות בסיפור של הריסון פעם חוקר דם תמיד חוקר דם. ובסוף גם מגלה סכין תער מוחבאת בחדר כמו שטרינטי השתמש להרוג את ריטה!! יאו הפלאשבק לפרק ההוא אחד הרגעים הטראומתיים בחיי. אני עדיין זוכרת את היום שבו צפיתי בפרק הזה לראשונה:-D

חוצמזה הפודקאסטרית משכנעת את אנג'לה לשתף אותה בסיפור הנערות הנעלמות. אייריס הייתה חברה של אנג'לה (ולא אחותה כמו שחשבתי) והיא לבנה אז נראה לי עוד יותר סביר התיאוריה של ניק שהיא אמא של אודרי.

וגם קורט כנראה משקר ולא מסטול לגבי הבן שלו. חשוד מאד. והוא בא לחלוב מידע מדקסטר? הוא חושד בו? וגם יש לו איזה עניין עם בחורה צעירה ידעתי שזה הוא!!

אוף כל כך רציתי שדקסטר יתעמת איתו כבר על זה שהוא יודע מה באמת קרה
אני גם!!

אבל היא ראתה אותו בתחנה ואמרה לו כל הכבוד על הבן שלו ולא נדלק אצלה כלום!!!!

גם לדעתי.

בהחלט ייתכן שנקבל סצנה של מאבק בינהם.
אם כי אני לא אתפלא אם גם יהיה שלב שהם ישתפו פעולה נגד קורט. אולי כחלק מזה שדקסטר ינסה ללמד את האריסון את הקוד של הארי.
אני מאוד מאוד מאוד מקווה שזה לא יגיע למצב שבו דקסטר יצטרך להרוג את האריסון כי אז אני אתעצבן ברמות. (במידה רבה אני מעדיף מצב שזה יסתיים בכך שהאריסון הורג את דקסטר. זה גם יכול לתת סוג של סיום הולם לסיפור של דקסטר (ומקום לספין אוף על האריסון)
אני חושבת שהם צריכים להרוג את קורט ביחד!

גם אהבתי את מה שהוא אמר שהאריסון אוכל כמוהו - כי שניהם אוכלים כאילו הם טורפים.
אוי כן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אני קצת תוהה אם יש לה את הסיפור הזה ואפילו תמונה של ריטה איך היא לא מזהה את דקסטר? וכאילו היא ראתה אותו בתחנה? נראה לי פשלה קצת.
אבל אם היא ראתה תמונה שלו אז זאת תמונה שהיא ראתה פעם. היא בטח ראתה מלא תמונות של מלא אנשים בחיים שלה. הגיוני מאוד שהיא לא תזכור גם בכלל. אבל גם הגיוני שיקרה מה שאני מקווה שבהמשך היא תתחיל לחשוב שדקסטר מוכר לה מאיפשהו ואז היא תבין מאיפה.
הריסון מקלל כמו דב ודקסטר שואל אותו מה הוא זוכר ממנה - "לא הרבה, רק הקללות":-D
זה קטע מצחיק
אודרי שולחת להרסון קישור לפודקסט של הזאתי ויש שם פרק על הטריניטי קילר!!:-0 ואני כזה "או אוווווווווו". יאוו והוא שומע על איך אמא שלו נרצחה והוא היה שם ואני די בטוחה שהוא הבין שמדובר בו. אני לא יודעת אבל אם הוא ידע קודם איך אמא שלו מתה ושמצאו אותו שם וזה. כאילו אם זה גם היה שוק בשבילו לשמוע מה קרה או שהוא ידע ורק התערער מלשמוע את זה כסיפור?
אני מניח שהוא יודע שטריניטי רצח את אמא שלו, אחרת למה שהוא יבחר ישר בפרק על טריניטי. אולי הוא לא ידע שהוא היה בחדר. ובטח שהגיוני שזיעזע אותו כשהיא אמרה בפודקאסט "עד כמה מעורער הילד הזה בטח גדל להיות"
*אגב, הפפרק הזה בפודקאסט התחיל בכך שהיא אומרת שעובדה מעניינת לגבי טריניטי היא שלמעשה הוא הרג בלופ של ארבעה. ונזכרתי שבאמת הם מבינים את זה בשלב מסוים - פשוט הגופה הרביעית הייתה תמיד ילד שהוא חטף והטמין את הגופה ככה שהיא לעולם לא נמצאה ולכן לא עלו על זה כחלק מהמחזור שלו.
*אני תוהה אם בכלל ידוע שטריניטי מת. אני לא זוכר מאוד טוב מה קרה שם (למרות מה שאתן חושבות עלי) אבל הגיוני שדקסטר הרג אותו בדרך שבה הוא הורג תמיד - בלי להשאיר שום סימן ונפטר מהגופה בים. ואם המשטרה אף פעם לא מצאה את הגופה של טריניטי אז הגיוני שחושבים שהוא עדיין בחיים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התיאוריה שלנו שהאריסון יהפוך לרוצח, והתיאוריה הספציפית שלי שהוא יהרוג את מיליארדר הנפט, מקבלות חיזוקים משמעותיים.

האריסון תוקף פיזית את זאק ואומר לו שאם הוא ימשיך להתעסק עם אית'ן הוא יעשה לו את זה כל יום.

בהמשך הפרק:

האריסון: "מה תעשה איתו?" (מדבר על האייל הלבן).

הקצב: "כשאמא של אודרי לא תצטרך אותו יותר כראיה, אני אתקשר למחלקת התברואה שייפטרו מהפגר".

אודרי: "אני לא מאמינה שיתייחסו ליצור המדהים הזה כמו אל חיה דרוסה".

האריסון: "אז כדאי שנעשה משהו לפניהם".

רואים? הם מתאהבים. נראה לי. והאריסון מושפע ממנה בקטע הסביבתי הזה. אז בסוף הוא יהרוג את מיליארדר הנפט.

בהמשך הפרק:

מיליארדר הנפט: "אז את רוצה לחכות במכונית שלי עד שהוא יחזור? חם בה. יש משקאות קלים וטלוויזיה".

אודרי: "אני יודעת מי אתה, מר אולסן. וכמה טונות פחמן דו-חמצני מפעלי הכימיקלים שלך פולטים בכל שנה. ועל המיליונים שאתה מוציא במאבק במדעי האקלים. רוצה לעזור? תפסיק לדפוק את כדור הארץ".

*הערה צדדית: איזה מלכה! צודקת בכל מילה.

מיליארדר הנפט: "בחיי. את יודעת, מצחיק בעיניי שאת שונאת אותי כל-כך כשאת נוסעת בזוללת הדלק הישנה הזאת, יש מי שיחשבו שזו צביעות, אבל אני לא. האנשים מורכבים. החיים מורכבים. יום אחד את תביני איך העולם פועל באמת. שיהיה לך יום טוב, אודרי. תשמרי על עצמך".

*עוד הערה צדדית: איזה דוש! קודם כל, אולי היא לא נוסעת בפריוס או בטסלה או משהו אבל זאת סתם מכונית רגילה. הוא הרגע חנה מאחוריה עם SUV גדול ומפואר שעלה לו מאות אלפי דולרים ושהרבה יותר מזהם את הסביבה. שנית כל, מה זאת ההתנשאות הזאת? למה הוא מנסה לחנך אותה ככה? ואם כבר, אז עד הסוף. שיסביר בדיוק למה היא טועה. למה התשובה שלו היא כל-כך כללית ומתחמקת? שיענה קונקרטית למה שהיא אמרה ויסביר באמת איך הוא לא כזה נוראי. אבל הוא לא יכול. כי אולי אודרי צודקת בכל מילה ובשיח של טיעונים ועובדות רציניים הוא יפסיד ולכן הוא מנסה להתחמק מזה. אני מעיד על עצמי באופן אישי שאני מכיר כמה אנשים בדיוק כאלו (מתחמקים מדיונים רציניים של טענות רציניות ועובדות כי הם יודעים שברגע שהשיחה תגיע למקום הזה, הם יפסידו). כנראה שאין לו מה לענות לה באמת ושהוא באמת כנראה מזהם והורס את כדור הארץ. והוא עוד משקיע מיליונים במאבק במדעי האקלים? לא ידעתי את זה! מגיע לו שהאריסון הולך להרוג אותו! מגיע לו! שהאריסון יהרוג אותו כבר!

*מיליארדר הנפט חוזר לרכב השטח הגדול והמזהם שלו, שמזכיר את הרכב של מיגל מעונה 3, עכשיו כשאני חושב על זה. בינתיים, הרוצח לעתיד של מיליארדר הנפט (בעזרת השם, נחזיק אצבעות), האריסון, חוזר, והם חולפים זה על פני זה מבלי להגיד מילה*

אודרי: "יש מזל?"

האריסון: "ברגע שאמרתי את השם של אמא שלך, ג'רי היה בדרך לטנדר שלו".

האריסון, הנוגע למיליארדר הנפט: "מה הוא רצה?".

אודרי: "סתם, אדוארד אולסן התנהג כמו מיליארדר".

רואים? עכשיו האריסון לומד מאודרי שלא לחבב גם הוא את מיליארדר הנפט.

למישהו עוד יש ספק בנכונותה של התיאוריה שלי? גם אתם לא אוהבים את אדוארד אולסן?
יש לי הרבה מה להגיב לך, אבל זה יהיה קשה בלי להתייחס לפרק 4 שכבר יצא.
אז תראה את פרק 4 ותחזור

didalf

Well-known member
אבל אם היא ראתה תמונה שלו אז זאת תמונה שהיא ראתה פעם. היא בטח ראתה מלא תמונות של מלא אנשים בחיים שלה. הגיוני מאוד שהיא לא תזכור גם בכלל. אבל גם הגיוני שיקרה מה שאני מקווה שבהמשך היא תתחיל לחשוב שדקסטר מוכר לה מאיפשהו ואז היא תבין מאיפה.
לאדעת לי זה מרגיש יותר כמו פשלה תסריטאית. אם היא התעסקה בזה לתקופה מספיקה כשהיא חקרה ובנתה את הסיפור לדעתי היא הייתה צריכה לזהות אותו.

אני מניח שהוא יודע שטריניטי רצח את אמא שלו, אחרת למה שהוא יבחר ישר בפרק על טריניטי.
אני גם חושבת שהוא יודע אבל לא בטוחה, אבל הוא יכל לבחור בזה סתם כי היה כתוב מיאמי והוא יודע שהוא במקור ממיאמי.

אולי הוא לא ידע שהוא היה בחדר. ובטח שהגיוני שזיעזע אותו כשהיא אמרה בפודקאסט "עד כמה מעורער הילד הזה בטח גדל להיות"
אולי הוא באמת לא ידע שהוא היה שם. וכן זה בטח ערער אותו. במיוחד שהוא בטח בפנים אכן מרגיש דפוק.

*אגב, הפפרק הזה בפודקאסט התחיל בכך שהיא אומרת שעובדה מעניינת לגבי טריניטי היא שלמעשה הוא הרג בלופ של ארבעה. ונזכרתי שבאמת הם מבינים את זה בשלב מסוים - פשוט הגופה הרביעית הייתה תמיד ילד שהוא חטף והטמין את הגופה ככה שהיא לעולם לא נמצאה ולכן לא עלו על זה כחלק מהמחזור שלו.
מה יהיה עם הזיכרון הזה פתאום, מי אתה??? אני לא זוכרת כלום לגבי שלישיות או רביעיות. אבל עכשיו כשאתה אומר זה נשמע לי מוכר באופן מעורפל.
הוא שחזר כל הזמן רצח של המשפחה שלו או משהו?

*אני תוהה אם בכלל ידוע שטריניטי מת. אני לא זוכר מאוד טוב מה קרה שם (למרות מה שאתן חושבות עלי) אבל הגיוני שדקסטר הרג אותו בדרך שבה הוא הורג תמיד - בלי להשאיר שום סימן ונפטר מהגופה בים. ואם המשטרה אף פעם לא מצאה את הגופה של טריניטי אז הגיוני שחושבים שהוא עדיין בחיים.
אם אתה לא זוכר אני בטח לא|חבול|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לאדעת לי זה מרגיש יותר כמו פשלה תסריטאית. אם היא התעסקה בזה לתקופה מספיקה כשהיא חקרה ובנתה את הסיפור לדעתי היא הייתה צריכה לזהות אותו.
אני ממש לא מסכים.
קודם כל אנחנו לא יודעים לפני כמה זמן היא עבדה על הסיפור הזה. יכול להיות שנים. הגיוני שהיא עבדה על עוד הרבה סיפורים מאז. בכל אחד המון תמונות של המון אנשים.
דבר שני זה שזה לא שדקסטר הוא דמות מפתח בסיפור על טריניטי. נכון שהוא גם אלמן של הקורבן האחרונה וגם עובד במשטרה. אבל זה לא דבר מרכזי. חוץ מזה זה לא שהיא ראיינה שם אנשים באותו זמן. אז היא רק ראתה תמונות. וזה פודקאסט אז באופן כללי לא צריך לשים תמונות. לא הייתה לה סיבה לעבור במיוחד על תמונות של אנשים שקשורים לסיפור. הגיוני שהיא למדה על הסיפור מקריאה של חומרים ולא הסתכלה במיוחד על תמונות.
בכל מקרה אפילו אם היא הסתכלה ישירות על תמונה שלו - את בטוחה שתזכרי פרצוף של אדם שראית תמונה שלו לפני כמה שנים? רוב האנשים לא היו זוכרים.
אם אני אראה לך עכשיו תמונה של 4 אנשים ואגיד לך שאחד מהם הוא הבן של טריניטי את תדעי לזהות? הגיוני שלא. למרות שראית את הפרקים עם הבן שלו לפני לא כל כך הרבה שנים.
*אם כמה מעט שאת זוכרת מהסדרה, אני לא בטוח שזכרת שלטריניטי היה בן.

**זה מזכיר לי שנראה לי שהיה המשך עם העלילה של המשפחה של טריניטי שברחה ממנו והיה שם איזה משהו מטריד. אבל אני לא זוכר מה.
מה יהיה עם הזיכרון הזה פתאום, מי אתה??? אני לא זוכרת כלום לגבי שלישיות או רביעיות. אבל עכשיו כשאתה אומר זה נשמע לי מוכר באופן מעורפל.
הוא שחזר כל הזמן רצח של המשפחה שלו או משהו?
דווקא יפה שזכרת שהוא שיחזר רצח של המשפחה שלו. או לפחות משהו כזה, אני לא זוכר.

didalf

Well-known member
דבר שני זה שזה לא שדקסטר הוא דמות מפתח בסיפור על טריניטי. נכון שהוא גם אלמן של הקורבן האחרונה וגם עובד במשטרה. אבל זה לא דבר מרכזי
האמת שזה דבר סופר מרכזי ומוזר לי שהיא לא הזכירה את זה בכלל. כי זה לא סתם שהקורבן האחרון שלו שונה מהפרופיל של השאר, היא גם אשתו של אחד האנשים שעבדו על החקירה, זה אישי. זה חתיכת פרט מעניין לסיפור. ולמה דווקא הוא מכל השוטרים שעבדו על זה? היא לא פודקאסטרית טובה במיוחד כשאני חושבת על זה.

בכל מקרה אפילו אם היא הסתכלה ישירות על תמונה שלו - את בטוחה שתזכרי פרצוף של אדם שראית תמונה שלו לפני כמה שנים? רוב האנשים לא היו זוכרים.
אם אני אראה לך עכשיו תמונה של 4 אנשים ואגיד לך שאחד מהם הוא הבן של טריניטי את תדעי לזהות? הגיוני שלא. למרות שראית את הפרקים עם הבן שלו לפני לא כל כך הרבה שנים.
אם זה משהו שהשקעתי בו עבודה והתעסקתי בו לעומק לתקופה מסויימת יכול להיות שכן. זה לא כמו לזכור דמות סופר משנית מסדרה שראיתי.

*אם כמה מעט שאת זוכרת מהסדרה, אני לא בטוח שזכרת שלטריניטי היה בן.
לא אבל נדמה לי שהייתה לו בת שרק מאוחר יותר בעונה גילינו שהיא הבת שלו.

Lhuna3

Well-known member
האם בכלל היא פגשה את "ג'ים לינדזי" בעונה הנוכחית? היתה סצינה כזאת?
היא הצטרפה מתישהו למשלחת החיפושים ביער אבל זה לא אומר שהיא ראתה אותו שם.
אם לא אז אין בעצם על מה להתווכח פה.

חוץ מזה בעניין האריסון ושמיעת הפודקאסט אני חושבת כמו ניק שזה נראה די ברור שהוא כבר ידע את כל הדברים האלו מקודם, לפי איך שהוא הקשיב והתגובה שלו (לא היתה שם תגובה של הפתעה ממשהו או גילוי חדש, היתה תגובה רגשית למשהו שהוא כבר יודע ומטרגר אותו, כך לי זה נראה).

didalf

Well-known member
האם בכלל היא פגשה את "ג'ים לינדזי" בעונה הנוכחית? היתה סצינה כזאת?
היא הצטרפה מתישהו למשלחת החיפושים ביער אבל זה לא אומר שהיא ראתה אותו שם.
אם לא אז אין בעצם על מה להתווכח פה.
כן, בפרק הזה היא ראתה אותו בתחנת משטרה ואמרה לו כל הכבוד איזה גיבור הבן שלו.

חוץ מזה בעניין האריסון ושמיעת הפודקאסט אני חושבת כמו ניק שזה נראה די ברור שהוא כבר ידע את כל הדברים האלו מקודם, לפי איך שהוא הקשיב והתגובה שלו (לא היתה שם תגובה של הפתעה ממשהו או גילוי חדש, היתה תגובה רגשית למשהו שהוא כבר יודע ומטרגר אותו, כך לי זה נראה).
כן גם לי נראה אבל לא הייתי בטוחה.

למעלה