🔥🔥שרשור חתיכים וחתיכות 2021🔥🔥

LeAnnDyIan

Well-known member
טוב אחרונה לבינתיים כי ציינתי את הכי חשובות לי ואני צריכה לעשות דברים אחרים.
ג'סיקה קאפשו
אריזונה מהאנטומיה של גריי. האישה והגלגליות🛼 והבת של סטיבן ספילברג.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל כדי שניק לא יתעצבן שעוברים על החוקים- היא גם שחקנית.
את צריכה לקרוא את החוקים כדי לדעת אם את עוברת משהו מהם
3. דבר שלישי - כמו פעם קודמת אני ארשה לשים גם אנשים שהם לא שחקנים/ות (אבל עדיין הדגש הוא על שחקנים/ות

ג'סיקה קאפשו
אריזונה מהאנטומיה של גריי. האישה והגלגליות🛼 והבת של סטיבן ספילברג.
לא ידעתי שלסטיבן ספילברג יש בת שחקנית
אני אתרום כמה מנשותיי כדי לאזן את כל הטסטוסטרון.
בהחלט איזון חשוב

LeAnnDyIan

Well-known member
טכנית היא בת מנישואים. אבל הוא גידל אותה כמו הבת שלו אז מבחינתי הוא אבא שלה.
אגב יש לו עוד בת (מאומצת) שגם היא שחקנית (אם אתה מחשיב סרטי מבוגרים בלי עלילה למשחק, ז"א..) וגם הבן שלו שחקן. הוא התארח אצל דרו בתוכנית איזה פעם ונדהמתי מכמה חסר כריזמה בן אדם יכול להיות. ה' יודע איך הוא הצליח לעבור אודישן. (טוב בעצם נראה לי שכולם יכולים לנחש איך..)

את צריכה לקרוא את החוקים כדי לדעת אם את עוברת משהו מהם
בתאכלס לא קראתי אבל זה היה נשמע כמו איזה חוק שמתאים לך לקבוע.
אבל אם ככה, אפילו שיש לי מיליון דברים לעשות.
הנה ליאן|מאוהב|כי לא מתאים שאקפח אותה.
(היא שיחקה בסרט של הולמארק, זה נחשב?:-P:)

טוב, נשים גם תמונה שלה עם אדי סיבריאן. גם כי הם זוג יפה, וגם כי הוא חתיך בפני עצמו ומגיע לו להיות בשרשור הזה.

מילי08

Well-known member
בל מה שאפילו יותר סקסי בה מאשר המראה שלה, זו האהבה שלה למדינת ישראל וההסברה שלה בעולם שאין שניה לה
נכון, אבל יצא לי לראות את אחד הסרטונים שלה השבוע והפסקתי אחרי כמה שניות כי היא נשמעה כמו מורה זועפת ולא בקטע מגניב. המימיקה כולה היתה לא נעימה אפילו לי כישראלית.
מה שכן, גם היא מוכיחה עבורי שהתבגרות מאוד יפה לאנשים. היא תמיד היתה יפה, אבל השנים עידנו אותה והעצימו במקביל.
(ראיתם איך מצאתי דרך לעקוף את החוקים ולשים גם את ליאן:-P:)
:-D אבל נראה לי שאפשר. ההתמקדות היא באנשי טלוויזיה אבל נראה לי שאפשר לחרוג
אני לא ידעתי שאריזונה היא הבת שלו
יש לו עוד בת (מאומצת) שגם היא שחקנית (אם אתה מחשיב סרטי מבוגרים בלי עלילה למשחק,
כן, שמעתי עליה לא מזמן...
טוב, נשים גם תמונה שלה עם אדי סיבריאן. גם כי הם זוג יפה, וגם כי הוא חתיך בפני עצמו ומגיע לו להיות בשרשור הזה.
כן, הוא חתיך. הם כבר המון זמן ביחד חמסה חמסה.
התמונה שלהם בחוף היא וואו

LeAnnDyIan

Well-known member
נכון, אבל יצא לי לראות את אחד הסרטונים שלה השבוע והפסקתי אחרי כמה שניות כי היא נשמעה כמו מורה זועפת ולא בקטע מגניב. המימיקה כולה היתה לא נעימה אפילו לי כישראלית.
כן, אני יודעת לאיזה סרטון את מתכוונת, ואת צודקת היא בהחלט נשמעה זועפת. מסכנה, עיצבנו לה את החיים כל הטרולים האינטרנטיים. האמת שאני גם נתקלת בכל השקרים ותיאוריות קונספירציה שטרולים מעלים באינטרנט ולמרות שלרוב אני טובה בלא לתת לזה להוציא אותי מדעתי, באותו שבוע זה באמת כבר היה בלתי נסבל, וגם אני מצאתי את עצמי רבה עם לא מעט אידיוטים. אבל גם מאז שהיא שיחררה את הספר שלה בחודש שעבר, בכלל נפלו עליה מיליוני טרולים אז זה היה נשמע קצת עצבני אבל בתאכלס כל מילה שלה בסלע. ובאופן כללי היא תמיד מדברת לענין והסרטונים שהיא מעלה או הנאומים שהיא נושאת מאוד אינפומטיביים ונוגעים בשורש הבעיה. כלומר, היא לא משננת את המנטרה הקבועה של ישראלים ברשת של "הם התחילו אנחנו יותר מסכנים כי אנחנו חיים במקלטים" שלא משנה כמה היא נכונה, ברגע שהם מעלים יותר תמונות מזויפות של ילדים סורים מדממים, תמיד יצדדו בהם יותר. והיא גם לא היפית סטייל גל גדות או בר רפאלי של "שלום שמחה ואהבה לכולם", שזה אחד הדברים שאני הכי אוהבת בה. אני אומנם לא מסכימה עם הדעות הפוליטיות שלה אבל אני בהחלט מכבדת את הדעות שלה ואת השירות ההסברתי שלה למדינת ישראל.
(וכדי שלא תצעקו עליי על שהפכתי את שרשור ההזלת ריר הזה לפוליטי, הנה תמונה כדי שתתעלמו ממה שכתבתי ותהנו מהיופי שלה)

מילי08

Well-known member
מותר להגיב, אני חושבת שניק רק התכוון שלא להעלות תמונות נוספות של מישהו בתגובה למישהו אחר, אלא בתגובה חדשה (כי בפורום הישן היה כאילו תת-שרשור לכל שחקן/ית ופה אי אפשר.
כמובן שמותר להגיב. אני בעצמי הגבתי. אבל באמת כמו שאנחנו עושים כאן זה הכי טוב.
לא צריך רק חדשים, אמרתי גם שחשוב לשים ישנים כי התמונות מהשרשורים הישנים נמחקו (לפחות נראה לי)
בקיצור המסקנה היא שאני צריכה לעבוד על הבנת הנקרא שלי :-D |פנים|
תכלס לא שמתי מספיק תמונות חדשות של טום
מה עוצר בעדך?
אני לא יודע איך הוא עלה רק בעמוד 4
גם אני לא! מזל שתיקנתי את המצב, צַדֶּקֶת שכמותי
די ירד לי מהסדרה בעקבות העונה האחרונה והבעייתית
[future man] העונה האחרונה היתה ממש גרועה, וגם זו שלפניה כבר התחילה לאבד את זה. אבל טייגר ו-וולף נשארו מעולים

Shiri from the block

Active member
ניק קרטר! כן כן הוא שחקן, הוא שיחק בכמה סרטים סוג ת' וגם התארח בכמה סדרות כמו הילס 90210 (החדש לא הישן), 8 Simple rules (עם קיילי קווקו!)
אניווי הוא שחקן ומותר לי לשים תמונות שלו:-]|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

Shiri from the block

Active member
אז אחרי שהסכמנו שהוא שחקן (ע"ע תגובה מעל) ומותר לי לשים תמונות שלו (שקט), עכשיו סתם תמונות כלליות שהוא פשוט חתיך הורס מושלם שלי יפיוף אהבת חיי מגיל 8|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|

Shiri from the block

Active member
גם בריטני ספירס היא שחקנית!! הייתה בסרט קרוסרודס, הופיעה בכל מיני תוכניות טלויזיה כמו וויל&גרייס, איך פגשתי את אמא, ג'יין הבתולה. קיצר היא שחקנית, ביי

Shiri from the block

Active member
לא אין, החיוך הכי מושלם בעולם אין דברים כאלה|מאוהב| יפה מושלמת שלי|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

שתשחרר כבר מאבא שלה ושרק תחייך כל הזמן אמןןןןןןןןןן❤️❤️❤️❤️❤️

Shiri from the block

Active member
פשוט בושה וחרפה שעד כה לא היה אפילו את בראד פיט!!
אתם הולכים על קראשים רק מה-5 שנים האחרונות אני מבינה כי אחרת אין תירוץ למה בראד פיט הגבר הכי סקסי חתיך ויפה שקיים בכל היקום (כולל יקומים מקבילים) לא הופיע עד עכשיו B-||פטיש|
אתה בהחלט לא human כי זה לא אנושי להיות כזה חתיך הורס מושלם|מאוהב|
כאילו סיריוסלי|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

בא לי להיות האוכל שהוא מכניס לפה|מאוהב|
אפשר להיות חמאת בוטנים?|מאוהב|
הדבר הזה אמיתי??? :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Shiri from the block

Active member
זה פשוט גבר מעולם אחר....|מאוהב|

נולדת זה מה שקרה|מאוהב||מאוהב|

שיער שחור/אדום/ירוק/ורוד יפה בכל מצב|מאוהב|

שלום|מאוהב|
1621329109652.png

אח אח תלמה ולואיז|מאוהב|

כפרותתתתתתת אני רוצה להיות הכובע שעל הראש שלו והחולצה שצמודה לו לגוףףףףףף

חתיך אז, חתיך היום, חתיך כל הזמןןןןןןןןןןן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אניווי הוא שחקן ומותר לי לשים תמונות שלו
כמו עם דילן אני צריך לכוון אותך לקרוא את כללי השרשור בשתי ההודעות הראשונות.
ספציפית את זה:
3. דבר שלישי - כמו פעם קודמת אני ארשה לשים גם אנשים שהם לא שחקנים/ות (אבל עדיין הדגש הוא על שחקנים/ות)
כלומר את לא צריכה להמציא קריירת משחק לניק קרטר (או לתת לו קריירת משחק עצובה) בשביל לשים תמונות שלו כאן.
*עכשיו פתאום נזכרתי שכל הבאקסטריט בויז הופיעו לשניה בפרק של סברינה המכשפה הצעירה

אתם הולכים על קראשים רק מה-5 שנים האחרונות אני מבינה כי אחרת אין תירוץ למה בראד פיט הגבר הכי סקסי חתיך ויפה שקיים בכל היקום (כולל יקומים מקבילים) לא הופיע עד עכשיו B-||פטיש|
בראד פיט באמת חתיך עולמי, אם כי אף פעם לא במיוחד התלהבתי ממנו.
אבל הגיפים שבחרת מדהימים.
אפילו תלמה ולואיז אם אני לא טועה.
חוץ מזה בתור ערפד, המוות (לפגוש את ג'ו בלאק) והבחור שלמד בתיכון עם רוס, רייצ'ל ומוניקה

למעלה