📺דילן רואה שיימלס

didalf

Well-known member
אבל כן חשוב לי לציין שזה ממה לא לענין שעד שהתחלתי לאהוב את מיקי פתאום העלימו לי אותו|שפם|
נכון;-(;-(

* הקטע של איאן עם הכבאי שחושב שהוא גיי אבל לא מבין שהוא ביי היה די דפוק. ואולי אני מבטלת פה נתח קטן מהאוכלוסיה אבל אני עם איאן, גבר שסועד בילבלים לא יכול ליהנות גם מללקלק פותים. זה לא עובד ככה|שפם| גברים ביסקסואלים זו אגדה אורבנית.
:-D:-D
לאדעת אם אני מסכימה אבל זה ניסוח מצחיק:-D
אבל בכללי זאת הייתה עלילה מעצבנת וזה היה נסיון זיווג מעפן.

* מה שפראנק עשה בסוף העונה הקודמת בחתונה של פיונה היה דיק מוב רציני אבל לא אהבתי את שון אז אני שמחה שנפטרנו ממנו. פיונה בטינדר זה משהו מרענן ואני לגמרי בעד. אני רק מקווה שהיא תמשיך להיות קלילה כזו ולא תתאהב שוב באיזה טריין רק.
יאוו פרנק היה כזה נוראי בקטע הזההההה:-[

* לגמרי מציתי את דבי הסתומה הזאת וכל ה"אני רוצה להיות אמא טובה" שלה. תמותי יא פוסטמה. פאקינג הפלת את הילדה שלך על הראש. את לא אמא טובה. את ילדה מפונקת וטיפשה|פנים|די כבר עם הגאווה העצמית הזאת. את אובייסלי לא מסוגלת לטפל בתינוקת שלך לבד. את לא רוצה לבקש עזרה מפיונה, אין בעיה, יש לך עוד שבעתלאפים אחים אחרים. והקטעים שהיא גונבת עגלות תינוקות בפארק היה קרינג'י למות.
ממש|חבול| אוף דבי היא תאונת רכבת מהלכת.

* אולי הדחקתי אבל לאיפה שילה נעלמה?
עזבה בעונה 5 כבר. הבית שלה נשרף או משהו.
פרנק פוצץ לה את הבית כשהוא ניסה להכין בירה במרתף. ואז היא עזבה.
אני בשוק שאתה זכרת ואני לא:-0

* אני שמחה שהחזירו את קארל להיות שוב טמבל. הקטע שלחברה שלו יש זיבה והוא שואל את ליפ ואיאן מה מביאים לברה שנתתם לה זיבה ואז הם שואלים אותו אם הוא לוקח אנטיביוטיקה והוא כולו בתמימות כזה אומר השוא יצא שלילי ואז שואל אותם אם היא יכלה לקבל את זה מלשבת על האסלה:-D קלאסי קארל.
חחחחחח כן:-D הוא כזה טמבלול חמוד.

didalf

Well-known member
באמת מוזר שלא זכרת
אני גם זוכר ששתי הלסביות שקנו את הבית שלה היו די מרוצו כי זה חסך להן הוצאות כי בכל מקרה הן התכוונו להרוס את הבית ולבנות מחדש.
גם את זה אני לא זוכרת:-0
נראה לי הדחקתי כל מה שקשור בשילה כי היא כזאת מעיקה.

LeAnnDyIan

Well-known member
אני כבר לא יודעת באיזה פרק או עונה אני אבל חשבתי שהגיע הזמן לעדכן את הפוסט הזה.
אז מוניקה מתה (בשעה טובה)
החליפו את ליאם (למה בעצם?)
קארל סוף סוף חזר מבצפר/צבא שלו. וואטאבר שיט שאמור לגרום לו להיות גבר.
מיקי ברח מהכלא אבל כבר הספיק להיעלם שוב. אפשר די עם זה? אני לא אוהבת את הטרנס הזה שאיאן דלוק עליו. כן כן אז אמרתי בעונות הראשונות שאני רוצה שאיאן יהיה עם מישהו טוב שייתייחס אליו יפה. אז מה? זה היה לפני שמיקי יצא מהארון ונכנס לכלא בשביל איאן (סוג של) ואני כבר לא שונאת אותו.
עד שדבי מתחילה להיות קצת פחות מציקה היא הופכה שוב לבלתי נסבלת ומתייחסת לניל כמו זבל. למה עושים את הדמות שלה כזאת דוחה??
אני מבינה שקווין וורוניקה נעלבו שסווטלנה גנבה להם את הבאר, אבל יאללה נו, אין לי כוח שיריבו איתה. שימשיכו לעשות שלישיה בבקשה ויתנו לה לצעוק על אנשים עם מבטא רוסי כבד|מאוהב|
אם יהפכו לי את קווין לטראגי עכשיו בגלל שיש לו איזה גוש בחזה אני ארביץ למישהו! גם ככה גרמו לו לגלח את המוהק היפה שהיה לו ואני עצבנית על זה:-[
ליפ הבן זונה הזה החליט להפסיק לשתות ולאכול מתוקים באיזה בינג' בלתי נסבל ואחרי שלושה פרקים ברצף נכנעתי ונכנסתי למטבח להכין לי וופל בלגי וכאילו שזה לא משמין גם ככה, שפכתי עליו חצי בקבוק מייפל עם הר של גלידה וקצפת. פאקינג ליפ:-[
וגם, מה בכלל הוא מצא בסיארה? אני מבינה שהוא מנסה להתגבר על הלין, אבל זו חת'כת ירידה בסטנדרטים. סיארה הזאת יצורה. תאכלס גם אני הייתי מעידפה לשחק עם לוקאס מאשר איתה.
פיונה האשת עסקים הקשוחה שמפנה אנשים מהבנין דירות שקנתה זה די נחמד. לפחות היא לא טריין רק אמוציונלי כמו שהייתה במשך תקופה ארוכה מידי. אבל היא שכבה עם איידן מת'יס ואני הולכת להלשין עליה לאמילי ת'ורן שתמחק אותה עם שארפי אדום❌

didalf

Well-known member
אני כבר לא יודעת באיזה פרק או עונה אני אבל חשבתי שהגיע הזמן לעדכן את הפוסט הזה.
נשמע תחילת עונה שמונה.
החליפו את ליאם (למה בעצם?)
כי הילד ההוא אמנם היה חמוד אבל לא ידע לשחק או לדבר. הילד החדש אשכרה שחקן וליאם מתחיל לקבל עלילות. זה קשה בהתחלה להתרגל כי לשני היה פרצוף חמוד יותר אבל גם ליאם החדש חמוד.

מיקי ברח מהכלא אבל כבר הספיק להיעלם שוב. אפשר די עם זה? אני לא אוהבת את הטרנס הזה שאיאן דלוק עליו. כן כן אז אמרתי בעונות הראשונות שאני רוצה שאיאן יהיה עם מישהו טוב שייתייחס אליו יפה. אז מה? זה היה לפני שמיקי יצא מהארון ונכנס לכלא בשביל איאן (סוג של) ואני כבר לא שונאת אותו.
יאיייי|מאוהב| איי פיל יו|חיבוק|
ניסיתי בכל כוחי לא להיות פאנגירל מטורפת ולחבב את טרוור אבל פשוט לא. בטח לא אחרי שמיקי חזר לרגע והראה לנו מה זה אהבה אמיתית ולא שוקולד פרווה.

עד שדבי מתחילה להיות קצת פחות מציקה היא הופכה שוב לבלתי נסבלת ומתייחסת לניל כמו זבל. למה עושים את הדמות שלה כזאת דוחה??
לאדעת;-(

אני מבינה שקווין וורוניקה נעלבו שסווטלנה גנבה להם את הבאר, אבל יאללה נו, אין לי כוח שיריבו איתה. שימשיכו לעשות שלישיה בבקשה ויתנו לה לצעוק על אנשים עם מבטא רוסי כבד|מאוהב|
|כן|
כאילו אתם סתומים והיא חכמה בניהול תגיעו לאיזה הסדר|בוקס|

ליפ הבן זונה הזה החליט להפסיק לשתות ולאכול מתוקים באיזה בינג' בלתי נסבל ואחרי שלושה פרקים ברצף נכנעתי ונכנסתי למטבח להכין לי וופל בלגי וכאילו שזה לא משמין גם ככה, שפכתי עליו חצי בקבוק מייפל עם הר של גלידה וקצפת. פאקינג ליפ:-[
:-D:-D זאת סיבה מאד לגיטימית לכעוס עליו, חוצפה!

וגם, מה בכלל הוא מצא בסיארה? אני מבינה שהוא מנסה להתגבר על הלין, אבל זו חת'כת ירידה בסטנדרטים. סיארה הזאת יצורה. תאכלס גם אני הייתי מעידפה לשחק עם לוקאס מאשר איתה.
דווקא היא הייתה חמודה.

פיונה האשת עסקים הקשוחה שמפנה אנשים מהבנין דירות שקנתה זה די נחמד. לפחות היא לא טריין רק אמוציונלי כמו שהייתה במשך תקופה ארוכה מידי.
כן קווין פיונה|כתר|

מילי08

Well-known member
ליפ הבן זונה הזה החליט להפסיק לשתות ולאכול מתוקים באיזה בינג' בלתי נסבל ואחרי שלושה פרקים ברצף נכנעתי ונכנסתי למטבח להכין לי וופל בלגי וכאילו שזה לא משמין גם ככה, שפכתי עליו חצי בקבוק מייפל עם הר של גלידה וקצפת.
:-D צודקת, צריך לאזן את המצב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וול הוא ניסה להרוג את סאמי כי היא הלשינה על איאן. אז אין א וואיי זה בשביל איאן.
קודם כל הוא די גרוע שהוא אפילו לא הצליח
שנית כל זה שסאמי הלשינה על איאן היה דבר מעולה בשבילו כי בזכות זה הוא כבר לא היה צריך לברוח מהצבא
וג' לנקום בשביל מישהו לא באמת עוזר לו.

didalf

Well-known member
קודם כל הוא די גרוע שהוא אפילו לא הצליח
שנית כל זה שסאמי הלשינה על איאן היה דבר מעולה בשבילו כי בזכות זה הוא כבר לא היה צריך לברוח מהצבא
וג' לנקום בשביל מישהו לא באמת עוזר לו.
נו יא נודניק בגלל זה ה"סוג של".

keren or5

Well-known member
אני חושבת שלא הייתה שחיטת דמות כ"כ נוראית כמו ששחטו את הדמות של דבי החל מעונה 5. עצוב.
פיונה האשת עסקים הקשוחה שמפנה אנשים מהבנין דירות שקנתה זה די נחמד. לפחות היא לא טריין רק אמוציונלי כמו שהייתה במשך תקופה ארוכה מידי.
אני שמחה בשבילה כשהיא מצליחה כי אני חולה עליה, אבל למען האמת אני כנראה הכי יותר אוהבת אותה כשהיא טריין רק. נדמה לי שהעונה ההיא שהיא ממש מצליחה עם הבניין הייתה העונה היחידה שהיא לא הייתה הדמות האהובה עלי, אם אני זוכרת נכון (עדיין אהבתי אותה מאוד)

למעלה