🎉🥳🎁🎀🎈שרשור ימי הולדת 2022🎈🎀🎁🎉🥳

didalf

Well-known member
אוקי אז ככה.
בכל פעם שיש למישהו פה יומולדת יש לי תמיד התלבטות אם לפתוח שרשור או לא כי מצד אחד צריך לספר לכולם כי אחרת איך תדעו, מצד שני תמיד יש בזה משהו טיפה מביך גם לחוגג וגם לי, לאדעת להסביר. כי כאילו זה חורג יותר מידי מנושא הפורום. וגם שזה קופץ לראשי בתפוז ויכול לזמן ווירדוס.
אז חשבתי לעשות שרשור מרוכז ואני אקפיץ אותו בכל פעם שיש למישהו יומולדת.

אם יש מישהו שאני לא יודעת מה היומולדת שלו או לחלופין לא רוצה שאני אזכיר מוזמנים לכתוב פה או בפרטי.

didalf

Well-known member
הראשונה היא כמובן @מילי08 הרובוט האהוב עלינו באיחור קל כיוון שהיה לה יומולדת אתמול:-]
מלא מזל טוב שיהיה לך|מאוהב|
|חיבוק||בלון||שי||בלונים| 🥰 🥳 🥳 |עוגה||לוליפופ||בלון||בלונים||לבצהוב||לבסגול||לבכחול||לבירוק||לב||לב אדום||מנצנץ||נרות|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מזל טוב ענקי מילי!!!!
🥳🥳🥳🥳🥳🥳 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂
|בלון||בלון||בלון||נרות||נרות||נרות||נרות||בלון||בלון||בלון||נרות||נרות||נרות||נרות|

שתהיה לך שנה נהדרת באיזה גיל שאת בו (זה לא משנה כי רובוטים לא מזדקנים)
ושתצליחי למצוא את האיזון הקשה בין החיים האמיתיים, צפיה בטלוויזיה, וכתיבה בפורום (או כמו שאני מכנה אותם: הדבר שאנחנו נאלצים לעשות ושני הדברים הכיפים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי אז ככה.
בכל פעם שיש למישהו פה יומולדת יש לי תמיד התלבטות אם לפתוח שרשור או לא כי מצד אחד צריך לספר לכולם כי אחרת איך תדעו, מצד שני תמיד יש בזה משהו טיפה מביך גם לחוגג וגם לי, לאדעת להסביר. כי כאילו זה חורג יותר מידי מנושא הפורום. וגם שזה קופץ לראשי בתפוז ויכול לזמן ווירדוס.
אז חשבתי לעשות שרשור מרוכז ואני אקפיץ אותו בכל פעם שיש למישהו יומולדת.

אם יש מישהו שאני לא יודעת מה היומולדת שלו או לחלופין לא רוצה שאני אזכיר מוזמנים לכתוב פה או בפרטי.
וכל הכבוד על הרעיון |כן|

מילי08

Well-known member
(מקווה שצדקתי בקראש שלך)
כןןןןן. תודה |מאוהב|
שתהיה לך שנה נהדרת באיזה גיל שאת בו (זה לא משנה כי רובוטים לא מזדקנים)
ושתצליחי למצוא את האיזון הקשה בין החיים האמיתיים, צפיה בטלוויזיה, וכתיבה בפורום (או כמו שאני מכנה אותם: הדבר שאנחנו נאלצים לעשות ושני הדברים הכיפים)
אמן ואתה ממש צודק באבחנה שלך.
ותודה |חיבוק|

ברכות ומזל טוב
את בגל שמבטיחים שתחיי מעבר ל- 100 שנים.
ממליץ של שמירה טובה של הגוף, שמירה על המוח
חיים ארוכים ומלאי שמחה, בריאות ואהבה.

LeAnnDyIan

Well-known member
הראשונה היא כמובן @מילי08 הרובוט האהוב עלינו באיחור קל כיוון שהיה לה יומולדת אתמול:-]
טוב השרשור הזה כולו באיחור אז אני לא מרגישה רע כל כך (חוץ מזה שאם אני יכולה לחגוג יומולדת במשך חודש, אז גם לאישתי מותר:-])

מילי היקרה, מקווה שחגגת כמו שצריך מוקפת בעוגה וחתולים|עוגה||חתול|
מקווה שהשנה הזו תהיה השנה שלך, שנה מלאה בהצלחות והגשמה עצמית.
שנה שסוף סוף תצאי לפנסיה המיוחלת ויהיה לך זמן אלינו|הלוואי||חמסה| (כי כאילו, מה עוד יש לעשות כשאת בפנסיה? |תוהה|)
הייתי מאחלת לך דוקטורים וכזה אבל אני לא צריכה שמישהו יערער את הנישואים שלנו. אבל לכבוד היומולדת אני ארשה לך ליל הוללות אחד עם עד שלושה גברים לבחירתך (אין נשים, כי אני האישה היחידה של חייךB-|)
מאחלת לך שתלמדי לבשל דברים אכילים שלא כוללים קורנפלקס או טוסט (לא שיש משהו רע בזה, אבל קצת אתגר במטבח זה דווקא נחמד. אבל גם כמובן שיבואו גמדים חמודים אח"כ כדי לנקות אחריך כי למי יש כוח לנקות?!)
מאחלת לך שתראי מלא סדרות שוות שגם אני אוהבת כדי שאשכרה אוכל לקרוא את ההודעה שלך ולהבין על מה לעזאזל את מדברת:-D
וטוב נו, מה עוד אפשר לאחל לרובוט? שלא תחלידי? לאדעת נו, מאחלת לך את כל הדברים הטובים בעולם + לינט רולר כי פויה שערות של חתולים על הבגדים:-P:
לעוד הרבה שנים מאושרות

מילי08

Well-known member
ידעתי שבחרתי לי אשה טובה! איזה ברכה מושקעת |מאוהב|
התרגשתי ואפילו זכיתי לגיף משלי! :-]
מילי היקרה, מקווה שחגגת כמו שצריך מוקפת בעוגה וחתולים|עוגה||חתול|
צ'ק
מקווה שהשנה הזו תהיה השנה שלך, שנה מלאה בהצלחות והגשמה עצמית.
אם הגשמה עצמית לא קרתה עד עכשיו לא נראה לי שתגיע פתאום :-D
שנה שסוף סוף תצאי לפנסיה המיוחלת ויהיה לך זמן אלינו|הלוואי||חמסה| (כי כאילו, מה עוד יש לעשות כשאת בפנסיה? |תוהה|)
אמן! (אבל פנסיה שלא תוריד הרבה מההכנסות המעטות שלי. מישהו צריך להאכיל את כל החתולים בבית)
אבל לכבוד היומולדת אני ארשה לך ליל הוללות אחד עם עד שלושה גברים לבחירתך (אין נשים, כי אני האישה היחידה של חייךB-|)
ברור שאין עוד נשים בחיי!
אבל שלושה גברים לבחירתי זה טוב.
מאחלת לך שתלמדי לבשל דברים אכילים שלא כוללים קורנפלקס או טוסט (לא שיש משהו רע בזה, אבל קצת אתגר במטבח זה דווקא נחמד. אבל גם כמובן שיבואו גמדים חמודים אח"כ כדי לנקות אחריך כי למי יש כוח לנקות?!)
אבל אני הגמדים! לא סגרנו פעם שזאת חלוקת התפקידים שלנו? את מבשלת אני מנקה
מאחלת לך שתראי מלא סדרות שוות שגם אני אוהבת כדי שאשכרה אוכל לקרוא את ההודעה שלך ולהבין על מה לעזאזל את מדברת:-D
אנחנו צריכות להתחיל לתאם ציפיות
וטוב נו, מה עוד אפשר לאחל לרובוט? שלא תחלידי?
אבוד...

(והפדיחה זה שעכשיו אני מנסה להכניס לעצמי לראש את התאריך של עדי, שליטרלי ראיתי בסיכום חודש כמה פעמים השבוע! ואני לא זוכרת |מובך|. עדי כנראה תצטרך לפתוח לעצמה ברכת יומולדת ורק אחר כך אנחנו נצטרף :-D)

didalf

Well-known member
(והפדיחה זה שעכשיו אני מנסה להכניס לעצמי לראש את התאריך של עדי, שליטרלי ראיתי בסיכום חודש כמה פעמים השבוע! ואני לא זוכרת |מובך|. עדי כנראה תצטרך לפתוח לעצמה ברכת יומולדת ורק אחר כך אנחנו נצטרף :-D)
:-D
2.2 . זה רק ספרה אחת לזכור:-D
אהבתי גם איך שהשקעת בלהגיב לכל שורה של דילן.

dilia snake

Well-known member
באיחור של כמעט שבוע!

המון המון מזל טוב מילי, בריאות ואושר ועושר לך ולחתולים שלך!!|חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|

מילי08

Well-known member
2.2 . זה רק ספרה אחת לזכור:-D
אוקיי, מתחילה לשנן
אהבתי גם איך שהשקעת בלהגיב לכל שורה של דילן.
עכשיו את גורמת לי להרגיש רע שלא הגבתי בפירוט לכל אחד |מובך| . פשוט היה לי מה להגיד לה
זה יהיה מביך כשכולנו נשכח :-D
אפילו לא "אם" :-D
אני אהיה בת 100?:-0
למה..?
וזה כזה תאריך מדליק
המון המון מזל טוב מילי, בריאות ואושר ועושר לך ולחתולים שלך!!|חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|
תודהההה |חיבוק| |מאוהב|
מזל טוב מילי!!!!!
לנצח מלא הכרת תודה עבורך and you know why :)
תודה |חיבוק| ואני מאוד שמחה שהמארז מצא בית חם ואוהב

למעלה